Exelot אקסלוט אין מילים בעייתי טלפון של שרות לקוחות

מתארגנת תביעה נגד אקסלוט - ראו בהודעה מיום 24.12.20

שירות לקוחות לא קיים … לאיזו חברה “לגיטימית” אין מספר טלפון?

הם חייבים להיות מאוד מאוד זולים, ומעסיקים מעט מאוד עובדים.

שירות לקוחות לא קיים … לאיזו חברה “לגיטימית” אין מספר טלפון?

הם בטח מאוד מאוד זולים, ומעסיקים מעט מאוד עובדים.

בקשה לתוספת תשלום מגיע לפני המשלוח. שבוע להשתחרר ממכס?

10 ימים לא לקבל אחרי שחרור ממכס? דואר ישראל יותר מחר מהם.

בזיון!

ההזמנה שלי אמנם רק שבוע באוויר אבל יש לי הרגשה לא טובה בכלל,
כמעט ואין מענה במיילים אין מספר להתקשר, המספרי מעקב לא מתעדכנים בסטטוס האמיתי של החבילה
למה לוקח 5 ימים לחבילה להשתחרר במכס?

אבא שלי היה עובד במכס ניסה לברר לגבי אקסלוט מול החבר’ה במכס אף אחד לא מכיר אף אחד לא שמע את השם הזה
אני אישית עובד בחברת שירות גדולה ואני לא מצליח להבין איך אין חוק שחברה צריכה להיות זמינה ללקוחות שלה

נקווה לטוב

גם אני באותה בעיה. סטטוס מעקב לא זז!! המוצר במרכז שלהם ולא יוצא משם כבר שבועיים וחצי. אין טלפון לפנות, במייל כותבים שהם בעומס. זה מעיד עלינו הלקוחות, שאנחנו מאפשרים לחברה כזו להתקיים. צריך לפנות לתקשורת, לערכאות משפטיות ולחברת הסחר ששלחה איתם את המוצר. אם נשתוק הם ימשיכו בדרכם.

יש למטה אימייל להצטרף לתביעה נגד אקסלוט.

לכל מי שחווה בעיות ממליץ להצטרף לתביעה (המייל לעיל). כדי להעלים תופעות כאלה חייבים להילחם ולעמוד על הזכות הבסיסית לקבל יחס ושירות הוגן.

יש לך פרטים איך להגיע אליהם?

חברים הצלחתי למצוא את הנציג פייסבוק שלהם, קוראים לו Tomer shachar שלחו לו הודעה בפרטי

שלחתי לו שהפנייה שלי לעדכן פרטים לא קיבלה מענה ותוך שתי דקות מההודעה שהחזיר לי קיבלה מענה במייל.

שאלתי אותו מה הצפי להגעה והוא אמר לי שלא ניתו לדעת צפי ואפשר לקבל עדכון דרך המעקב משלוח, הגבתי לו שבמקרה של גיסתי כבר קיבלה סמס לעדכן נקודת איסוף ובמעקב עוד לא עודכן אפילו שעבר מכס

יצאתי רק יותר מבולבל

יש עשרות Tomer shachar.

הטלפון הזה לא זמין.
יש סיבה?

אני הזמנתי הזמנה משיין ב18/11/2020
זה השתחרר מהמכס ב29/11/2020ועד עכשיו זה תקוע בשלב הזה של יצא למשלוח
וזה היה אמור להגיע ב07/12/2020
ועכשיו ה30/12/2020 וזה עדין לא הגיע אם שיין אין דרך ליצור קשר אם אקסלוט אין דרך ליצור קשר רק שולחים אותי במעגלים וציטה דווקא הגיבו אבל אמרו שעדין לא קיבלו את החבילה מאקסלוט ושאני יצור קשר אם אקסלוט סיוט ממש
וזה פעם ראשונה שזה קורה לי בעבר הזמנתי לפחות 6 פעמים ולא היה שום בעיה עד עכשיו
זה הזמנה של 600שקל!

תנסה לדבר איתו בפייסבוק https://tavi.ly/3oGn

שלום לכולם,

מחכה כבר מעל חודש וחצי למשלוח.
אקסלוט - זוועה של חברה.
אין עם מי לדבר.
טלפון שירות (שמוחבא בתחתית האתר) מנותק/מתנתק.
מעוניין להצטרף לתביעה הייצוגית, אם תהייה כזו.
תודה.

היי אני מחכה כבר חודשיים לקסדה שלי אין עם מי לדבר כול החברה הזות שקר אחד גדול אני מצטרף לתביעה שלכם.davidpur8@gmail.com תודה

0542888500 זה טלפון שלהם תשאיר הודעה אולי יחזרו אילך

זווועה
שלחו לי 3 מיילים שהמשלוח הגיע אלי לבית
כשבפועל אני כבר 12 ימים בבידוד ושום משלוח לא הגיע איןעם מי לדבר משלוח של 400 ומשהו שקל נעלם באווירר

מה אני יכולה לעשות??

מעוניין להצטרף לתביעה.

אלעד אנא עזור לי גם אני תקוע עם אקסלוט מעל שלושה חודשים ללא מענה אמיתי.