Exelot אקסלוט אין מילים בעייתי טלפון של שרות לקוחות

א. השגתי טלפון לשרות לקוחות ‪03-6313800‬
ב. שלחו שרירותית לנק’ הפצה רחוקה.
ג. לא ניתן להגיב מלבד לאשר קבלה.
ד. בחירת נקודה לא שמיש כלל.
ה. הטלפון באתר מפנה לפניה דיגיטלית.
ו. החבילה הגיעה לארץ תוך 23 ימים.
ז. מאז יותר מחודש וחצי זה תקוע.
רק שליחת הודעה דרך האתר ואז התשובה שלהם חבויה בדואל.
לכן הוספתי גם מספר טלפון. ‪03-6313800

מאיפה הזמנת ומה מספר ההזמנה?
אעדכן גם את החנות כדי שילחצו מצידם.

אקסלוט זה עוד חצי צרה, לפחות יש להם נציגות בארץ והם עוניים לפניות בכתב.

יש חברת משלוחים J-net (מס’ מעקב שקיבלתי JNTCUXXXXXXXXXYQ)
שבאנגגוד התחילו לשלוח דרכה דברים זולים יחסית,
וזאת צרה צרורה!!! קיבלתי סמס שכאילו שהחבילה הגיעה לאותה חנות שאליה הגיעו החבילות מאקסלוט, אבל בפועל אין ולא הגיעה לשם כלום!!! וגם אין עם מי לדבר כי זאת חברה בלי נציגות בארץ
שלחתי מיילים לבאנגגוד, ובמייל השני (לאחר מייל ראשון שהתנער מאחריות ובטח היה מ"בוט") הם הציעו לי זיכוי מלא. דבר כזה בחיים עוד לא קרה לי, לא עם באנגגוד ולא בכלל!!

ראיתי ברשת הרבה תלונות כמו שלי של ישראלים שקיבלו סמס שהחבילה הגיעה לנקודת חלוקה עם J-net ובפועל לא הגיע כלום. בושה לבאנגוד.

בעל החנות (שאצלו קיבלתי את החבילות מאקסלוט) אמר שהוא בכלל לא מכיר מס’ מעקב כזה
ושהוא מקבל רק חבילות מאקסלוט עם קידומת XLT

א. לא משתפים מספר מעקב ברבים. אם תשתף, באמת תגיע ולא יהיה כלום כי מישהו כבר יאסוף במקומך.
ב. JNET היא חברת משלוחים סינית. מספר המעקב שציינת רלוונטי לחו"ל, לא לארץ. בארץ המספר אמור להתחלף למספר של אקסלוט/דואר ישראל/צ’יטה וכד’.
ג. החנות הציעה זיכוי מלא…למה בושה? תקלות לוגיסטיות יש כל הזמן, בין קונים מאמזון ובין אם קונים בישראל. לנציגים בבנגוד אין שום שליטה על המשלוח מהשנייה שיצא מהדלת. זה כבר בידי חברת המשלוחים, המכס, דואר ישראל/צ’יטה וכו’.
אם נתקלת בבעיה - מעלים אותה לאתר והם יבררו ובשאיפה יתקנו. אפשר גם לפרט לנו ונעלה את זה מולם באופן מסודר.

א. תודה רבה, מחקתי, למרות שלא כתבתי לאיזו חנות/עיר בארץ זה הגיע, לא משנה.
ב. פאשלה שלא רק אצלי החבילה “הגיעה” עם מס’ מעקב סיני (כמו שאתה אומר)
וזה קרה לעוד הרבה ישראלים, שבפועל לא הגיעה שום חבילה.
אם הבעיה הייתה רק במס’ המעקב ובסוף החבילה הייתה מגיעה, לא הייתי אומר שזאת בושה
אבל קיבלתי סמס לאסוף חבילה ובפועל לא הגיעה שום חבילה ולכן זאת פאשלה ענקית
+עוגמת נפש. ההגדרה לא חשובה.

למה זו ‘בושה’/‘פאשלה’ בדיוק?
יש פה תקלה, של אקסלוט, של JNET או מישהו בדרך. בכל זאת קורונה וימים לא כתיקונם, בעיקר בתחום המשלוחים האוויריים. תקלות קורות, החנות הציעה לך פיצוי מלא. אני לא רואה שום סיבה לקרוא לזה ‘בושה’ לחנות, בדיוק להפך.
אעלה את הדברים מול החנות לבדיקה, מה מספר ההזמנה שלך?

מס’ הזמנה 87045461
תודה רבה!! :blush:
ד"א, הזמנתי המון פעמים מבאנגוד ותמיד הייתי מרוצה
(ותמיד המשלוח היה מהיר/די מהיר יחסית למשלוח מסין)

Aliexpress, עדכנתי את החנות. ודיברתי עם שירות לקוחות. הם צריכים לשלוח אלי את החבילה שחזרה למחסן שלהם.

גנבים רמאיפ נוכלים כל התשובות נכונות…
איך אני יודע כשאני מזמין משהו שהמוכר לא עובד איתם?
שלא יהיה מצב להבא שמשלוחים שלי יגיעו לגנבים האלה שזורקים משלולים במרכז תל אביב ואני בכלל גר ברמת גן.

ראה כאן: משלוחי Exelot נשלחים לנקודת איסוף שהם בוחרים?

אני מנסה לאתר את חברת אקסלוט ולא מצליחה.
הזמנתי משלוח מshein. כתוב שהוא בארץ לפני חודש ואני לא מצליחה ולא קיבלתי הודעה מאיפה לאסוף אותו. באתר כתוב להכניס מספר הזמנה ולא נותן מיקום איפה זה. הם לא חוזרים ולא עונים

נסי 039244441 (עובדים גם עם HFD)

הזמנתי משלוח משיין לפני כחודש, רשום שהוא נמסר ליעד וכלל לא קיבלתי אותו, ניסיתי לפנות לאקסלוט אבל המייל התמידי שאני מקבלת הוא שהמשלוח הגיע ליעד , אין עם מי חדבר זה אותו בוט קבוע, נורא ואיום.
מישהו יכול לעזור לי בבקשה?

אני גם הזמנתי משיין והם שלחו לי מייל שזה בארץ ושזה מחכה לאיסוף שלי ושאם אני רוצה לשדרג למשלוח עד לבית אני צריכה ליצור קשר עם חברת שליחויות שעובדים באזור המגורים שלי , אבל אני לא מצליחה ליצור קשר עם אקסלוט יש לי מספר מעקב של המשלוח .
שלחתי להם פנייה באתר שלהם אבל הם לא עונים לי .
אשמח לעזרה .

שלום ראיתי שעזרתם פה לאנשים עם בעיות עם אקסלוט, אולי תוכלו לעזור לי, הזמנתי מאי ביי חבילה, לאחר חודש של בירורים, התברר לי שהחבילה הגיעה לארץ מזמן, והיא אצל חברת אקסלוט והם מחפשים אותי, ניסיתי ליצור קשר איתם, וזה על גבול הבלתי אפשרי, אין מענה טלפוני, רק באתר, או במייל, והמענה נקטע באמצע, מה עושים?

Hfd, לא עובדים עם אקסלוט, רק עם איי פוסט

הי חברים! אני ממש מתחנן לעזרה ממכם! קניתי פיאה באלי אקספרס, אך החזרתי אותה במסגרת “ההחזר חינם” שהם-החזרתי את החבילה באמצעות EPOST -(חברה של Hfd).
אלי אקספרס סגרו לי את החשבון בטענה ש"הפרתי את הכללים שלהם בגלל סכום ההחזר הגבוה"-195$.
כעת הפסדתי 195$ והם לא מוכנים בשום אופן לפתוח לי את החשבון ולהחזיר לי את הכסף- המוכר המליץ לי לקחת בחזרה את החבילה- פניתי לEPOST אבל אין מענה…
אשמח מאוד אם מישהו יוכל לעזור לי! תודה

אוקיי, גם אני נפלתי בפח שלהם.
הזמנתי ערכת כלים מאליקספרס.
הגיע אקדח סיכות חשמלי.

על האקדח סיכות היו שתי מדבקות - האחת שלי, האחת של מישהו בשם שי בכר מירושלים (צרו איתו קשר אם אתם מכירים).
ברור כשמש שהחבר’ה באקסלוט הדביקו את המדבקה שלי על החבילה שלו ושלחו.
פניתי אליהם, אבל מאחר וזרקתי את הניילון הם לא מוכנים לעשות כלום.
כאילו מה, זה לא רשום אצלכם במערכת?

כמובן שאין שום טלפון שהם עונים בו.