Exelot אקסלוט אין מילים בעייתי טלפון של שרות לקוחות

איך משיגים את EXELOT?
הזמנתי חבילה מBANGGOOD
שנשלחה עם EXELOT, לאחר מכן קיבלתי SMS מצ’יטה שליחויות שהחבילה הגיעה לנקודה שבחרתי
בפועל אין חבילה ואין כלום (הייתי שם פעמיים)
בEXELOT רשום שהחבילה נמסרה
בצ’יטה אני עוד מחכה שיחזרו אלי מהשירות לקוחות

מה עוד ניתן לעשות? יש איזה טלפון לEXELOT? האתר שלהם לא עובד…

יש לך את המייל שלהם בבקשה?

פה יש את הטלפון ברשם החברות:
0542888500
danny@exelot.com

https://www.checkid.co.il/company/אקסלוט-בע~מ-515434777

ההיסטוריה הצרכנית של חברת אקסלוט בישראל מצביע על חברה שאינה מפיקה לקחים והשרות שלה באמצעות שליחים צדדי ג’ תקולה באופן מחפיר, מאות תלונות הצטברו, במכווןו אין אפשרות ליצור קשר טלפוני ,תלונות מוגשות בצורה דיגיטלית ללא אפשרות לבדוק מה נעשה , תלונות שמוגשות לא מטופלות בזמן והמידע השלילי הולך ומצטבר, החלטתי להרים את מסך העשן, מנכ"ל החברה ומייסד הוא דניאל כהן שחרט על דגלו בהרצאה משנת 2019 :“העברה מהירה,אמינה, משתלמת, ועוןד הוסיף - שליטה מלאה בהעברת משלוחים משלבי המכירה ועד המסירה ללקוח” ובכן…עפ"י מסרים אלה החברה נכשלה. יצחק ורסנו הוא מייסד ומנהל טכנולוגיות, אלי קורצקי הוא מנהל מכירות - סין יעקב גזית הוא סמנכ"ל פיתוח עסקי, עינת מזמר היא מנהלתשרשרת האספקה בישראל, דוב לחמן הוא מנהל התפעול, כתובת החברה הוא ברחוב החטיבה 8 בשדה התעופה לוד , ת.ד. 19, מיקוד- 70100000 לוד.יצירת קשר ל - 054-2888500 [בדר"כ עונים מחברה חיצונית אבל…ניתן להעביר הודעות.

הקצאת מניות בחודש יוני 2019 בחברת “אקסלוט” [מאתר רשם החברות] - file:///C:/Users/Owner/Downloads/17833434_68_23062019_100407.pdf
הקצאת מניות בינואר 2019 - file:///C:/Users/Owner/Downloads/16621878_68_08012019_015036.pdf
לחברה קיימים מס’ שעבודים לבנקים ללא הגבלת סכום.

התארגנה קבוצה לתביעה ייצוגית מוזמן להצטרף אלינו

הגיע הזמן!! אני מצטרף (איך?). חברות כאלה אסור להן להתקיים בחברה מערבית בעלת תודעה צרכנית.

מעוניין גם להצטרף, הם גנבו לי כסף על משלוח מאמזון!
הם הדביקו מדברה שלהם על החבילה שהזמנתי מאמזון ודרשו עוד כסף על המשלוח, בשירות לקוחות אמרו לי שהם בכלל לא עובדים עם אמזון ושהחבילה הגיע מאלי-אקספרס, בחיים שלי לא הזמנתי מאלי…
הם גם גנבים וגם שקרנים!

אני רק אניח את זה פה

בדיוק מה שקרה לי. אני שילמתי להם בכדי שהמשלוח יגיע עד לבית. הם התקשרו אלי - כנראה - כי היה צלצולקצר ועד שהיגעתי הוא נפסק וןא יה מספר טלפון לחזור אליו. כלל לא ידעתי שהיתהזו הודעה מאקסלוט ורק א"כ הנתי כשהם הודיעו שהתקשרו. מכל מקום היקשתי שישלחו שוב ולא שלחו. התקשרתי גם לחברה בסין ושאלתי מה קורה. הם אמרו שאני צריך לחכות 45 ימי עבודה. חיכיתי וא"כ בדקתי ונכתב אצלם שהחבילה מסרה בתריך מסוים בשעה מסויימת. לא היה ולא נברא. אני פנסיונר ולא יוצא כמעט מהבית.
אני מקבל הרבה חבילות ודואר מחו"ל דרך משלוחים וללא בעיות - במיוחד אם זה לא קשור לדואר ישראל.
ךמזלי ביטחתי את המשלוח כך שאני מקווה שלא נפגעתי אבל ההמתנה הממושכת והחשש ששוב אקסלוט יפקששו פוגעים בחדוות הקניה.
חבל שיש חובבנים במקצוע הזה.

משתתף בצערך. לדעתי הפיתרון הוא להודיע לחברת האשראי שלא קיבלת תמורה על התשלום ולכן אתה מבקש החזר התשלום.
גם אני שימתי עד הבית ומתכונן לפנות לחברת האשראי. גם אם לא יחזירו לי את הכסף חברת האשראי תדע עם מי יש להם עסק

ככל שאני קורא יותר ויותר את ההודעות מתקבל הרושם שמה שקורה זו לא שלומאליות אלא משה ו אחר. לא אתפלא אם אראה ברחוב מישהו לובש את החולצה המיוחדת שהיזמנתי. אני מכונן להודיע ללחברה השולחת על מעללי אקסלוט ושינסו לשלוח דרך חברה אחרת.

אשמח להצטרף ג"כ איך מצטרפים?

אני באותה הסירה לצערי ,כיצד ניתן להצטרף לתביעה ייצוגית ?

גם אני נדפקתי. הם טענו שנשלח מספר טלפון שגוי על האריזה.
אמרתי להם שזה לא יכול להיות כי אני מקבל עשרות משלוחים מעלי אקספרס ועל כולם היה טלפון נכון כי הוא לא השתנה
מאז שפתחתי לפני כמה שנים את החשבון בעלי אקספרס והכל אוטומטי.
בפעם הראשונה שהם טענו את זה, אמרתי ניחא, נשלם, למרות שלא קיבלתי שום טלפון מהם ואנחנו עובדים מהבית מאז חודש מרץ 2020 ובמיוחד כשאחד המוצרים נשלח פעם שנייה ע"י המוכר בעליאקפרס כי הראשון היה מקולקל והוא הגיע ללא שום בעיות ובתוך זמן קצר יחסית.
פתאום, גם בחבילה השנייה סיפרו לי על מספר טלפון שגוי ושוב רצו ממני 25 ש"ח על “הפצה חוזרת”.
אמרתי להם שזאת הונאה כי זה לא יכול להיות, וככה הם יכולים לגבות בטענות שווא עוד 25 ש"ח עבור הפצה חוזרת כביכול מכל לקוח.
אמרתי להם שאני רוצה את האריזה המקורית כדי לראות אם באמת נשלח עם מספר טלפון שגוי, וכי התשלום מותנה בכך שאקבל את המוצר באריזתו המקורית.
בפעם הראשונה שילמתי ב-19.11.20 ועד היום (23.12.20) לא קיבלתי את המוצר, ובפעם השנייה שילמתי ביום 1.12.20 ועד היום לא קיבלתי את המוצר.
אני שולח אימיילים דרך האתר והם כל הזמן מגיבים שהם עמוסים.
הם התחייבו למשלוח בתוך 10 ימים מהתשלום.
שלחתי כמה אימיילים ואפילו איתרתי את הפייסבוק של אחת העובדות ושלחתי לה אימייל דרך פייסבוק,
יצאו אותי קשר טלפוני וסיפרו סיפורים, לקחו פעמיים כסף על הפצה חוזרת, אבל עד עכשיו אפילו לא יצרו איתי קשר לקבלת המוצרים. פעם אחת סיפרו לי שבטעות החזירו את המוצר למחסנים.
שלחתי להם אימייל ואמרתי שאני צריך את המוצרים, ושאם לא אקבל אותם עד אתמול, אאלץ להגיש תביעה נגדם.
מי רוצה להצטרף לתביעה שלי?

היי אני מעוניין להצטרף לתביעה שלך.
ראיתי שאנשים נוספים בשרשור מעוניינים, אני מניח שיש הרבה שקיבלו מהם שירות גרוע וישמחו להצטרף.

כל מי שמעוניין להצטרף לתביעה, שישלח לי את הטלפון שלו בפרטי ואני אחזור לכולם - נתארגן יחד, ונגיש תביעה.
אני אכתוב את כתב התביעה ונגיש אותו יחד.
בלי עורך דין. אם ניקח עורך דין זה יעלה כסף, אבל אם נתחלק בעורך דין זה יעלה פחות.
זאת תביעה פשוטה ולכן שכר הטירחה לא צריך להיות גבוה.

היי אורן, איך אני יוצר איתך קשר? אתה יודע אם יש כאן באתר הזה תיבות דואר אישיות?

מתארגנת תביעה נגד אקסלוט.

ניתן ליצור קשר בכתובת האימייל הבאה:

exelot_lawsuit@yahoo.com

גם לי קרה מקרה דומה. מתארגנת תביעה נגד אקסלוט. ראי למטה בתגובה מהיום 24.12.20