Exelot אקסלוט אין מילים בעייתי טלפון של שרות לקוחות

הי חברים! אני ממש מתחנן לעזרה ממכם! קניתי פיאה באלי אקספרס, אך החזרתי אותה במסגרת “ההחזר חינם” שהם-החזרתי את החבילה באמצעות EPOST -(חברה של Hfd).
אלי אקספרס סגרו לי את החשבון בטענה ש"הפרתי את הכללים שלהם בגלל סכום ההחזר הגבוה"-195$.
כעת הפסדתי 195$ והם לא מוכנים בשום אופן לפתוח לי את החשבון ולהחזיר לי את הכסף- המוכר המליץ לי לקחת בחזרה את החבילה- פניתי לEPOST אבל אין מענה…
אשמח מאוד אם מישהו יוכל לעזור לי! תודה

אוקיי, גם אני נפלתי בפח שלהם.
הזמנתי ערכת כלים מאליקספרס.
הגיע אקדח סיכות חשמלי.

על האקדח סיכות היו שתי מדבקות - האחת שלי, האחת של מישהו בשם שי בכר מירושלים (צרו איתו קשר אם אתם מכירים).
ברור כשמש שהחבר’ה באקסלוט הדביקו את המדבקה שלי על החבילה שלו ושלחו.
פניתי אליהם, אבל מאחר וזרקתי את הניילון הם לא מוכנים לעשות כלום.
כאילו מה, זה לא רשום אצלכם במערכת?

כמובן שאין שום טלפון שהם עונים בו.

בדיוק מה שקרה לי!!!

אם הזמנת מוצר ולא הגיע אלייך או הגיע מוצר אחר - פנה לאליאקספרס תפתח דיספיוט ותבקש החזר.

גם אני קיבלתי סמס מאקסלוט שהמוצר מחכה לי בחנות והוא כלל לא היה שם,
ביקרתי בחנות 3 פעמים ולא היה, שלחתי מיילים לחברה ואין עונה ואין מענה,
טילפנתי והמזכירה האלקטרונית מפנה לשליחת מייל, הכי הזוי שהם שינו את הסטטוס לכאילו לקחתי את המוצר,
מה לעשות ?

תודה רבה,
ליאור

גם אני, אני הזמנתי לפני חודש וחצי ועדיין לא הגיע שלחו הודעה שבוע שעבר שזה הגיע למחסנים ומאז לא שלחו הודעה מה לעשות??

קיבלתי הודעה שהחבילה בדרך לארץ, אקסלוט, בחרתי כבר נקודת חלוקה, ואז שלחו סמס שהמשלוח בוטל ועבר למפיץ אחר… לא קיבלתי שום סמס של מפיץ אחר. קיבלתי 6 משלוחים עם אקסלוט בשנה האחרונה, כל אחד מהם היה בעייתי יותר מהשני. חבל ששיין מתעקשים לשלוח רק איתם.

גם אצלי קרה - על משלוח שהיה מיועד למישהו בירושלים, אקסלוט הדביקו מדבקה שלי (מספר מעקב XLT אחר). גיליתי את ההחלפה רק כשפתחתי את החבילה בבית. אין להם מענה טלפוני ולקח להם ימים ארוכים לשלוח לי מענה במייל כשפתחתי קריאה באתר שלהם. למזלי שמרתי את העטיפה המקורית עם 2 המדבקות, אקסלוט איתרו את החבילה האמיתית, והיום (כעבור שבוע) שלחו לי שליח של צ’יטה עד הבית לבצע את ההחלפה. אז יצאתי מזה בשלום (מינוס המון זמן מבוזבז על נסיונות יצירת קשר), אבל אני עדיין בשוק מזה שהם עשו טעות כזו (מה, לא יכולתם להשוות מספר מעקב או את השם על המדבקה לפני שהדבקתם?!), ומשירות הלקוחות הלקוי שלהם. הם אפילו לא טרחו להתנצל, כאילו כלום לא קרה.

אני חושב שיש פה עילה להגשת תביעה יצוגית .
שווה בדיקה.
אני בכל אופן בודק .

מנסה לרכז פוסטים בנושא: אזהרה- חברת אקסלוט!

גם לי לצערי עכשיו יש עניין לא פתור עם חברת אקסלוט.

הזמנו חבילה בחודש יולי 2020 חבילה מאליאקספרס. בתחילת אוגוסט קיבלנו עדכון שם שהחבילה נמסרה ליעד (וואלה? מתי?!) ומאז התכתבנו עם אליאקספרס והחנות כדי לקבל כסף חזרה. דווקא הפעם חבילה שלא עלתה גרושים. בגלל שלא היתה הוכחת שלא אספנו, לא קיבלנו שום החזר.
אחרי תקופה שניסינו למצוא מידע, מצאנו מספר מקביל של החבילה באקסלוט ואז גילינו שכתוב שלא הצליחו ליצור איתנו קשר בגלל מספר טלפון לא תקין. כנראה בעל החנות לא הכניס קידומת. למרות שזה לרוב אוטומטי אצלי המידע שם באתר.

יצרנו קשר דרך האתר עם אקסלוט והם אמרו שזה ממתין אצלם ושאנחנו צריכים לשלם 24.9 על משלוח חוזר וזה יגיע תוך שבועיים. בינתיים עובר הזמן והסטטוס של ההזמנה באתר שלהם לא השתנה.
אז יצרתי קשר שוב ושלחו לי הודעה לשלם שוב!! כשכתבתי שכבר שילמתי ושעוברים שבועיים ולא קיבלנו, הנציגה בדקה וכתבה לי שוב שהמשלוח עוד לא חזר מהסבב הראשון?
איך זה הגיוני?! עברו כמה חודשים. ולמה אתם גובים ממני כסף על חבילה שכרגע לא אצלכם?

לא ברור בכלל השירות שלהם או חוסר השירות שלהם.

מקווה שאגלה שבכל זאת המשלוח יגיע בהקדם ושיוכיחו שהם לא סתם גובים כסף מאנשים.

בכל אופן, אם לא אקבל את החבילה, אשתדל לפנות לשירות לצרכן.

גם אני כרגע באותו מצב, גם שילמתי 24.90, על שום הודעה לאסוף חבילה.
הם ממש רמאים
ועדיין לא מקבלת את החבילה.
באקסלוט לא תורחים בכלל להתייחס למיילים, או השארת הודעות בטלפון שלהם, לכלום לא מתייחסים!!
אם מישהו מארגן טביעה, שיעדכן אותי, אצטרף בשמחה

גם לי זה קרה בדיוק ככה, שלחו לי הודעה שהחבילה הגיע לחנות וכשהגעתי לחנות הם אומרים שהחבילה לא שם ושאפנה לצ’יטה.
פניתי לצ’יטה והם טוענים שהחבילה שם ככה כבר שבועיים מטרטרים אותי ואף אחד לא לוקח אחריות.
מה אפשר לעשות ?!?

לא יודע מי אתה שאתה כזה מגן על החברה הדפוקה הזאת וגם לא אכפת לי פשוט בא אתה תעזור לי או כל מישהו שיעזור לי לקבל את החבילה
אמרו לי שזה בארץ ושידרגתי לעד הבית לא קיבלתי לא קבלה והמספר מעקב שלי לא נכון ואין עם מי לדבר ואם זה החברה שלך תתבייש שזה איך שזה נראה

החברה לא שלי…הלוואי עליי חברה כלשהי, מוכן להסתפק גם בחבילה או שניים. סה"כ מנסה לסייע ואין צורך בשפה הזו.

גם אני באותה צרה.
הזמנתי משלוח משיין, שלחו אותו לרמת הגולן.
ניסיתי לדבר עם מישהו בחברה והצלחתי רק להתכתב במייל.
עד היום החבילה לא הגיע כמובן.
בשיין יש רק בוט ואין עם מי לדבר - מייאש.

טוב
יש לך מספר טלפון שלהם או משהו???

מה יהיה?
גם אני הזמנתי משיין דרך אקסולוט. קיבלתי הודעה קולית משובשת שהמשלוח הגיע ולא הבנתי לאן
אני מנסה נואשות ליצור איתם קשר ואי אפשר בשום צורה
איך אני יכולה למצוא את החבילה?

הערה כללית למי שלא קיבל חבילה -
דואר לפעמים לא מגיע, זו עובדה וזה היה ככה הרבה לפני אקסלוט. למעשה לא לכל דברי דואר יש מספר מעקב ואז בכלל אין מי לשאול או עם מי לדבר. לכן כשחשבו לראשונה על קניות ברשת, בזמן שזה עוד היה נשמע הזוי לקנות מאינטרנט ועוד מחו"ל, היה צריך לפתור את בעיות האמון של הקונים והמוכרים. הבעיה הזאת נפתרה על ידי חברה קטנה שאולי אתם מכירים, שמה בישראל PayPal, החברה הזאת יצא ברעיון מהפכני ואמרה, תשלמו על מוצרים דרכנו (אנחנו ניקח עמלה בדרך כמובן) אבל אם חס וחלילה המוצר שרכשתם לא מגיע אליכם, או שמגיע אבל שונה מהותית ממה שמתואר בחנות האינטרנט, אנחנו (פייפאל) נחזיר לכם את כל הכסף. זה ברמת העיקרון החוזה שלכם עם פייפאל (לחוזה האמיתי והמלא פנו לאתר פייפאל הרשמי) והסיבה שאפשר לקנות ברשת בבטחון יחסית גבוה!
לכן אם לא מגיעה חבילה - הולכים לPaypal ופותחים Dispute ורושמים שהחבילה לא הגיעה לידכם. יתחיל תהליך שבו פייפאל יצרו קשר עם החנות, החנות תנסה למצוא איזה פשרה, שורה תחתונה זכותכם להתעקש שאם החבילה לא הגיעה, כל הכסף יוחזר אליכם. אז חבל על העצבים, כאמור, לפעמים חבילות נאבדות, זה קורה וזה יקרה ולכן יש לכם ביטוח מפייפאל.

האם ישנה התארגנות לתביעה ייצוגית?

הדבר הזה לא ייתכן…
הם שולחים בודעה שיגיע לנקודת חלוקה קרובה - אין רשימה של נקודות חלוקה או שאשלם 17.9 שיגיע עד הבית (עד פה נשמע סבבה)
בפועל שולחים לנקודה שהיא במקום הליכה של 5 דק נסיעה של 15 דק - מעבירים את המשלוח מהם לחברת שליחויות אחרת
ובשונה מהדואר הם מגבילים אותי לאסוף את החבילה תוך יומיים אם לא זה יעבור למרכז הלוגיסטי ואצטרך לשלם שוב…
חשוב לציין שכבר שולם משלוח דרך האלי אקספרס והם לא מופיעים כחברת השליחויות באתר

איך הם מרשים לעצמם ככה לשחק עם הכסף והחבילות שלנו? שבכלל לא בחרנו בשירות שלהם? הם יוצרים פה מונופול מתחת לאף שלנוף לא ייתכן דבר כזה

ועכשיו עוד הם טוענים לי שהחבילה לא נמצאה