משלוחי Exelot נשלחים לנקודת איסוף שהם בוחרים?

חלק מהמשלוחים מסין, במיוחד סוללות, נשלחים דרך חברת Exelot או כל הדרך, או בחלוקה מישראל.
חלק ממשלוחים אלה, כנראה לפי סוג השלוח שהשולח בחר, לא מסופקים לנמען, אלא לנקודות חלוקה.
בעבר היה אפשר לבחור את נקודת החלוקה.
במשלוח האחרון שהגיע, Exelot שלחו הודעת טקסט שאפשר לבחור נקודות חלוקה, אך בפועל כשניסיתי לבחור שעה לאחר קבלת ההודעה, כתוב באתר שלהם שאי אפשר לבחור נקודת חלוקה.
בפועל הם בחרו בשבילי נקודה רחוקה, ודורשים כסף רב לבחירה של נקודת חלוקב או לשליחה לבית.
השירות שלהם לא מוכן לענות למה זה קרה, לעזור או לאמר אם זו מדיניות חדשה שלהם.
בפועך אאלץ לוותר על המשלוח שהוא ללא מעקב ולכן אני לא בטוח איזה משלוח זה.

למישהו יש עוד נסיון רע שכזה עם Exelot?

אני אוסף משלוחי אקסלוט מידי שבוע. תמיד מקבל SMS עם עדכון ולינק לוודא את נק’ החלוקה.
כדי ליצור איתם קשר - פנה דרך הטיקט באתר שלהם. כנ"ל לגבי המעקב.

יצרתי אתם קשר מספר פעמים. הם לא מגיבים על זה שלא נתנו לבחור נקודת חלוקה.
לפחות במשלוח חדש שהגיעו האתר שלהם אפשר לבחור נקודת חלוקה.

מבלי לגרוע מהטענות (שיתכן מאוד שהן מוצדקות!) כלפי אקסלוט, אני חייב לומר שני דברים:

1. תלונות דומות נשמעות כלפי חברות שילוח אחרות שפועלות בשיטה המוזלת.
  2. לפני שחברות השילוח הזולות צצו, אנשים שרצו דואר אקספרס נסמכו על DHL ודומיו שהיו גובים כ300 שקל תוספת לחבילה מעבר לעלות המשלוח הגבוהה כשלעצמה. (זה כלל תשלום לעמילות מכס גם אם החבילה ללא מכס, אחסון יומי אצלם עד שזה משתחרר מהמכס ועוד עמלות שונות…) ולכן אקסלוט נותנים שירות שלא קיים אחרת. אז להגיד “בושה וחרפה” ו"להמחק מהשוק" ? לא תודה. מעדיף מדי פעם לאבד חבילה (ולקבל החזר מלא מפייפאל!) מאשר לשלם 300₪ תוספת לכל חבילה.

מסכים איתך. בראיה הרחבה של הדברים אתה צודק. אני מוחק את התגובה הקודמת.

נתפשר על כך שלא היה מזיק (בלשון המעטה) לשפר את התקשורת עם הלקוחות על מנת לאפשר חווית לקוח ראויה.

אקסלוט זה לא דואר ישראל. מקבלים סמס עם שם ומיקום נק’ החלוקה

במקרה שלי, כתוב במעקב שהגיע לנקודת חלוקה,
לא קבלתי SMS על מיקום נק’ חלוקה…
רק הודעה על אפשרות לקבל הביתה בתשלום נוסף…

למעלה משלושה חודשים שהמשלוח הגיע לארץ, המוכר טוען שנאסף על ידי הלקוח ועדיין לא קיבלתי הודעה על נקודת חלוקה. פשוט בושה

יש לי חבילה תקועה. שנשלח לי ששוחרר מהמכס. כלום לא קרה מאז. וכבר בחרתי נקודת איסוף.
אני לעשות משהו?
תודה רבה

לא קיבלתי את החבילה וכבר רשום 3 ימים שהיא מחכה לאיסוף על ידי הקונה. איפה הנקודת איסוף? הם לא שלחו לי כלום ובדקתי והמספר טלפון שהזנתי נכון אני יומיים מנסה ליצור איתם קשר ולא מצליחה
אין לי מושג איך לקבל את החבילה כי לא שלחו לי אפילו נקודת איסוף רק כתוב באתר שלהם שהמשלוח שלהם מחכה לאיסוף על ידי הקונה
מה לעשות במצב הזה?

לא רק זה. הם מצאו דרך מקורית להוציא כסף מהלקוחות.
הם שולחים SMS שהחבילה נשלחה לכתובת הלקוח אך חזרה מאחר והלקוח לא הגיע לקבלה.
ואז דורשים כסף ע״מ לקבלה דרךך השליח.
במציאות, הם לא שלחו כלום. וזה מקרה השלישי בחודש האחרון. ואין עם מי לדבר ולמי להתלונן.
מה גם שהודעת SMS נמחקת אחרי 48 שעות.

בשלושה מארבעת המשלוחים האחרונים קבלתי אפשרות לבחור. אבל הרביעי לא הגיע הsms המיוחל. גם קרה לי שאני לא הצלחתי לשנות אחרי 30 דקות מקבלת ההודעה.

המדיניות שלי היא להמר בדברים זולים ולשלם על שדרוג עד הבית בדברים היקרים.

היי. הזמנתי ארט פרינט מחברתsocyety 6 והוא נשלח עם חברת exelot. ב13/12 כתבו לי שהגיע אלי פתח בייתי. לא הגיע דבר! אני בבידוד בבית ולא יצאתי לרגע… אני מנסה להגיע אליהם, כתבתי להם אינספור מיילים ןהודעות אבל אין עם מי לדבר… למישהו יש קשר איתם? יודע מה עליי לעשות?

ישנה קבוצה שהתארגנה לתביעה ייצוגית מוזמנים לפנות בפרטי ולהצטרף

אלי גם לא הגיע כבר חודשים
אין אין אין עם מי לדבר
איך פוטנים אליך בפרטי?

כבר פעם שניה שאקסלוט מודיעים לי שהטלפון שלי לא היה מעודכן ולכן דורשים תשלום נוסף על ההפצה. זוהי שיטה שהם חוזרים עליה כבר פעם שניה עם משלוח שאמור להגיע אלי מסין דרכם.
מכיוון שניכותי איתם כבר פעם אחת דאגתי לעדכן את מספר הטלפון אצלהם עוד לפני שהמשלוח יצא מסין אבל לא עזר לי . הם שוב חוזרים על אותה הטענה ודורשים תשלום נוסף על ההפצה.
אנ באמת חושב שצריך להתארגן ולתבוע אותם ביחד.

אני גם קיבלתי חבילה עם סוללות וחבילה מאסוס, שלחו לאן שבא להם, רחוק ממני.
הדבר היחיד שקיבלתי היה תגיע לאסוף יש לך שלושה ימי עסקים.
אגב, חבילה מאסוס אחרי חודשים (עברה עונה) לנקודה שאני צריך לנסוע אליה 15 דקות כיוון זה לגמרי ביי ביי, היה נעים להכיר.

בדקתי שוב ASOS זה EPOST, אותה בעיה. נתראה שיחליפו שליחות מצידי לדואר ישראל כבר עדיף.

מתארגנת תביעה ייצוגית נגד חברת השליחויות אקסלוט exelot !
להצטרפות נא להעביר פרטים למייל הבא:
exelot.lawsuit@gmail.com