משלוחי Exelot נשלחים לנקודת איסוף שהם בוחרים?

חלק מהמשלוחים מסין, במיוחד סוללות, נשלחים דרך חברת Exelot או כל הדרך, או בחלוקה מישראל.
חלק ממשלוחים אלה, כנראה לפי סוג השלוח שהשולח בחר, לא מסופקים לנמען, אלא לנקודות חלוקה.
בעבר היה אפשר לבחור את נקודת החלוקה.
במשלוח האחרון שהגיע, Exelot שלחו הודעת טקסט שאפשר לבחור נקודות חלוקה, אך בפועל כשניסיתי לבחור שעה לאחר קבלת ההודעה, כתוב באתר שלהם שאי אפשר לבחור נקודת חלוקה.
בפועל הם בחרו בשבילי נקודה רחוקה, ודורשים כסף רב לבחירה של נקודת חלוקב או לשליחה לבית.
השירות שלהם לא מוכן לענות למה זה קרה, לעזור או לאמר אם זו מדיניות חדשה שלהם.
בפועך אאלץ לוותר על המשלוח שהוא ללא מעקב ולכן אני לא בטוח איזה משלוח זה.

למישהו יש עוד נסיון רע שכזה עם Exelot?

אני אוסף משלוחי אקסלוט מידי שבוע. תמיד מקבל SMS עם עדכון ולינק לוודא את נק’ החלוקה.
כדי ליצור איתם קשר - פנה דרך הטיקט באתר שלהם. כנ"ל לגבי המעקב.

יצרתי אתם קשר מספר פעמים. הם לא מגיבים על זה שלא נתנו לבחור נקודת חלוקה.
לפחות במשלוח חדש שהגיעו האתר שלהם אפשר לבחור נקודת חלוקה.

מבלי לגרוע מהטענות (שיתכן מאוד שהן מוצדקות!) כלפי אקסלוט, אני חייב לומר שני דברים:

1. תלונות דומות נשמעות כלפי חברות שילוח אחרות שפועלות בשיטה המוזלת.
  2. לפני שחברות השילוח הזולות צצו, אנשים שרצו דואר אקספרס נסמכו על DHL ודומיו שהיו גובים כ300 שקל תוספת לחבילה מעבר לעלות המשלוח הגבוהה כשלעצמה. (זה כלל תשלום לעמילות מכס גם אם החבילה ללא מכס, אחסון יומי אצלם עד שזה משתחרר מהמכס ועוד עמלות שונות…) ולכן אקסלוט נותנים שירות שלא קיים אחרת. אז להגיד “בושה וחרפה” ו"להמחק מהשוק" ? לא תודה. מעדיף מדי פעם לאבד חבילה (ולקבל החזר מלא מפייפאל!) מאשר לשלם 300₪ תוספת לכל חבילה.

מסכים איתך. בראיה הרחבה של הדברים אתה צודק. אני מוחק את התגובה הקודמת.

נתפשר על כך שלא היה מזיק (בלשון המעטה) לשפר את התקשורת עם הלקוחות על מנת לאפשר חווית לקוח ראויה.

אקסלוט זה לא דואר ישראל. מקבלים סמס עם שם ומיקום נק’ החלוקה

במקרה שלי, כתוב במעקב שהגיע לנקודת חלוקה,
לא קבלתי SMS על מיקום נק’ חלוקה…
רק הודעה על אפשרות לקבל הביתה בתשלום נוסף…