YUEHOO! מערכת אנדרואיד דאבל דין (אוניברסלי!) לרכב – עם אנדרואיד 9, 4GB+32GB, רק ב$107.31 עם ביטוח מכס!

קנייהBGradio03
$107.31

פורסם ב: 

אתם מבקשים מידי יום מערכת אנדרואיד זולה לרכב!

כבר סקרנו לכם את מערכת מסך- טאץ’ הזולה בעולם, וגם כזו עם אנדרואיד ללא מכס, אך מי שרוצה קצת יותר – עדיף שישקיע עוד כמה דולרים במערכת עם 2-4GB ראם לפחות וזה מה שיש לנו להציע היום – עם קופון בלעדי ואפשרות ביטוח מכס!

זמין בשני דגמים/מידות:

A Thick Type Size: 178*100*105mm
B Thin Type Size: 178*100*50mm

מפרט:

• מעבד 8 ליבות 2.0GHz
  • מערכת הפעלה אנדרואיד 9.0
  • מסך מגע קפססיבי מולטי טאצ’
  • RAM: 4GB DDR4
  • זיכרון פנימי 32GB
  • מסך 7 אינטש
  • חיבור AUX
  • תומך GPS וניווט בWAZE וכד’
  • שפע חיבורים:
    USB/SD: Supports maximum 2T disk, 2-way back USB, 1-way front USB (optional)/1-way front SD (optional)
  • חיבור DVR – למצלמת רכב/רוורס
  • חיבור לאינטרנט – דרך הטלפון (USB/HOTSPOT/WIFI) או דונגל 4G וסים
מחיר מצחיק למערכת שבארץ תעלה לכם פי 2 ויותר.

ההתקנה – קלה! ראו הסקירות לעיל להוראות והדגמה.

לא סקרנו.

• למשלוח מהיר – בחרו בשיטת המשלוח Israel Direct Mail (צ’יטה, מגיע לנק’ חלוקה קרובה ולרוב מהיר מאוד!)
  • מומלץ לשלם בפייפאל (ראו מדריך מלא). אין צורך בביטוח משלוח בתשלום בפייפאל.
  • קונים מעל לרף המס (75$)? אתר זה כולל אפשרות ביטוח מכס! להפעלה סמנו בקופה V על “Tariff Insurance”.
    במידה ותחוייבו במיסים – שלחו את הקבלה לשירות הלקוחות באתר ותקבלו החזר מלא על המיסים ששילמתם ישר לפייפאל/כרטיס האשראי איתו שילמתם!
  • עקב הקורונה – מחיר משלוח לרוב המוצרים עלה לכ2.5$-5$ (אך לרוב גם נשלח במשלוח מהיר יותר).
  • מומלץ לשלם בדולר

הייתה לי כזו ברכב ואני לא ממליץ.

פרט נמק והסבר

רגישות לקיץ הישראלי

מה זאת כזו? אותה חברה YUEHOO?
אחרת זה כמו להגיד היה לי אוטו, הוא לא היה מומלץ אל תקנו אוטו.

הייתה לי בדיוק כזו של אותה חברה בעקבות המלצה באתר שלכם בעבר.
היא הייתה מרסטת את עצמה לפחות פעם אחת בנסיעה ומוחקת הגדרות בסיסיות, ממש לא התנהגה כמערכת עם 4gb ראם, וקניתי אותה ב90 דולר בזמנו אם אני לא טועה.
אני לא הייתי כותב סתם, מאוד אוהב את האתר שלכם וההמלצות שאתם שמים. לפעמים יש נפילות אין מה לעשות :slight_smile:
אגב המיקרופון לשיחות פשוט היה זוועה, לא השתמשתי בבלוטוס שלה בגלל זה. לימטב זכרוני התנהלתי בזמנו מול האתר שקניתי ממנו (בנגגוד לדעתי) וקיבלתי החזר חלקי אחרי שסיפקתי הוכחות בוידאו לריסטים שלה.

תודה על הסקירה. זה באמת נשמע כמו מערכת תקולה.
המיקרופון לא מפתיע כל כך, מיקרופון מובנה לרוב לא מספיק טוב לשיחות. מקווה שיש אפשרות לחבר מיקרופון חיצוני