האיירפודס קילרס! סקירת השוואה - Xiaomi vs Tronsmart vs Edifier vs Realme vs Apple!

פורסם ב: 

AIRPODS סטייל, אוזניות ‘כפתור’, אוזניות HALF-IN, אוזניות שלא ‘נכנסות’ עמוק לאוזן ואוטמות….איך שלא תקראו לזה, זה הסגנון שכולם רוצים ומחקים וקל להבין מדוע. זה נוח, זה לא אוטם אתכם מהסביבה לחלוטין, שומר על תעלת האוזן פתוחה ומאווררת ולא מצריך לכוון בהכנסה. אוזניות שהן נוחות מוזיקה (ואפילו ספורט) ובפרט שיחות. הבעיה? האיירפודס יקרות. יקרות מידי! אוזניות…

אז איפה הקישור לסקירה?

איפה נכנסות בסקירה אזניות כמו ה tronsmart beat ?
אם זו רק סקירה של אזניות טוש-מקלחת, אז הSABBAT לא רלוונטיות.
ופיצ’ר חשוב שגרם לי לזרוק 2 אזניות “לפח” שלא התייחסתם אליו: כשמסתיימת הטעינה, חלק מהאזניות נוטות להידלק ולהתחבר לטלפון כשהן בקופסת הטעינה (עם ה tronsmart beat זה לא קורה אגב)

אתה מתבלבל עם הSabbat E12 שהן IEM עם סילקון. סדרת הX היא HALF-IN ולכן כן מתאימה לכאן, גם אם אין לה ‘זנב’/‘ידית’.
אין באף אחד מאלו תקלה כזו.

סקירה מעולה!
בקשר לחיבור הטעינה בEDIFIER Lolli Pods TWS200 יש לציין שגם 1MORE E1026BT המהוללות (בצדק) מגיעים עם חיבור טעינה ישן שכזה.
ודבר נוסף אין כאן המלצה חד משמעית על אוזניות איכותיות במחיר ביניים (ביחס לאידרפוס) כפי שהומלץ על 1MORE E1026BT בקטגוריית IEM, יש כאן רק המלצה על קטגוריית הזולות או על Huawei FreeBuds שהם כבר יקרות ממש.

תודה רבה, נכון שה1more עם מיקרו, אבל הן לא דגם חדש. בשביל דגם שיצא רק לאחרונה יחסית, ב2020 עם מיקרו…זה קצת מעצבן. לא חיסרון משמעותי במיוחד אבל כן נקודה לקחת בחשבון.
דגמי ביניים יש כאן בשפע - sabbat, oppo, xiaomi 2s, ticpods… כולם באזור ה50-130$. הזולות כאן הן 20-30$.

Reply by מאור
אלעד, מה לדעתך האוזניות הכי מומלצות לשיחות טלפון ובעיקר ברכב בתקציב עד 150 שח. תודה מראש

שאלת שורה תחתונה.
בסביבות 25 דולר, מה הכי מומלץ?
חשבתי לקנות את ה tronsmart beat שהעברתי באופן ספונטני לבן שלי (ונותרתי ללא TWS)

אבל אז ראיתי את ה onyx free עם ה"ניקוי עצמי", ואת ה onyx ace בסקירה הזו.
כולן עולות פחות או יותר אותו דבר.

או בכלל ללכת על edifier?

בקיצור התבלבלתי.

צריך שיהיה שמע נקי (לא למוזיקה, אלא יותר לאודיובוקים ופודקאסטים), ואיכות שיחה טובה.

מה מומלץ? והאם יש דיל עדכני?

האייס. יש לך כאן השוואת מחירים מתעדכנת

סבבה. נלך על האייס. תודה רבה

היי אלעד!
תודה על כל הסקירות קודם כל.

תגיד, איך ה-REDMI AIRDOTS (מהסקירה של אוקטובר 2019) לעומת EDIFIER TWS200 בפרספקטיבה של זמן?
למי מהן יש סאונד יותר טוב ונוחות פיזית יותר טובה באוזן?
פיצ’רים אחרים פחות מעניינים אותי, ואני מעדיף כפתור על טאצ’ בעיקרון.

אשמח לדעתך.
תודה!

בהיבט הסאונד, אני מעדיף את האדיפייר יותר.