במחיר הכי זול אי פעם ועם משלוח חינם! המאוורר האלחוטי ההיסטרי של שיאומי Xiaomi Solove F5 רק ב16.99$!

קנייהBGMIB2
16.99$

פורסם ב: 

המאוורר הלהיט חוזר!

חוץ מלהיראות נהדר (כמו רוב מוצרי שיאומי) הוא גם יכול לעבוד אלחוטית! עם סוללה מובנית של 4000mAh המספיקה לעד 12 שעות עבודה, טעינה בUSB-C, ראש מסתובב וגם פירוק וניקוי קל והכל בכ66 ש"ח – מעיף!

גם עם מזגן בבית, לא פעם אני מתבשל לי במיטה באמצע הלילה, או נכנס הביתה מיוזע אחרי החמסין בחוץ ורוצה משב רוח קריר כדי לחזור לשפיות, אבל לך תריב עכשיו עם היושבים בבית/משרד להגביר/לכוון את המזגן או להעביר את המאוורר הגדול. לפעמים פשוט צריך מאוורר אישי!
כזה שאפשר לשים על השולחן, על השידה, לידכם על הספה, במטבח כשאתם מבשלים. מאוורר שקט וחסכוני, בלי לחשוב איפה התקע והחוט. גם הגודל שלו הוא 'בדיוק!'. הוא יודע גם להסתובב ולתת יותר רוח להבדיל ממאוורר המיקרו האישיים הקטנים שמאווררים רק את הפנים וגם צריך לכוון אותם בדיוק למטרה.

בקיצור, עופו עליו 🙂

לרשותכם השוואת מחירים מתעדכנת בנוסף כאן למטה לכל הצבעים אך אני ממליץ לנצל את המבצע ולקנות במחיר הכי טוב ברשת עם פייפאל במבצע הנ"ל.

![|315x421](upload://8ikRuagZ2MGZXiLIrxA4tn2qXTZ.jpeg

![|361x501](upload://2Sut88E8DycuPn7Iz0x9oyrkaqO.jpeg

• מומלץ לשלם בדולר.
  • מומלץ לשלם בפייפאל (ראו מדריך מלא). אין צורך בביטוח משלוח בתשלום בפייפאל.
  • קונים מעל לרף המס (75$)? אתר זה כולל אפשרות ביטוח מכס! להפעלה סמנו בקופה V על "Tariff Insurance". במידה ותחוייבו במיסים – הגישו את הקבלה לשירות הלקוחות באתר לקבלת החזר.