קופון בלעדי חדש! מצלמת אבטחה נטענת ואלחוטית לחלוטין של שיאומי – ללא מכס! Xiaomi Mijia cmsxj11a

קנייהBGZUZUBVC
$63

פורסם ב: 

גם שיאומי מצטרפים לטרנד הלוהט שהתחילו REOLINK ומאז הצטרפו כמעט כל המותגים הסינים…מצלמת אבטחה נטענת!

עם סוללה המספיקה לכ100 ימים בממוצע. עמידה למים כמובן.

כל מי שאי פעם התקין, או רצה להתקין מצלמת אבטחה יודע שמדובר בסיפור לא קל ולא זול.
גם אם נמצא מצלמה טובה במחיר טוב, ואפילו אם היא מצלמה אלחוטית, עדיין נצטרך להעביר חוטי חשמל מחוץ לבית/עסק וכמובן לדאוג שהכל אטום למים.
לא קל, לא אסטטי וכמובן – לא זול.יש היום כל מיני מותגים סינים עלומים שמבטיחים מצלמה על סוללות/פאנל סולארי, אך אם אתם רוצים מוצר בטוח וראש שקט, כדאי מותג טוב ומוכר כמובן.

כמו כל מצלמת שיאומי סביר שנמצא כאן איכות צילום ורזולוציה טובה, עמידות גבוהה, עיצוב אלגנטי והמון פיצ'רים חכמים וחיבור לאפליקציה ולענן בזול.

• מומלץ לשלם בדולר.
  • מומלץ לשלם בפייפאל (ראו מדריך מלא). אין צורך בביטוח משלוח בתשלום בפייפאל.
  • קונים מעל לרף המס (75$)? אתר זה כולל אפשרות ביטוח מכס! להפעלה סמנו בקופה V על "Tariff Insurance". במידה ותחוייבו במיסים – הגישו את הקבלה לשירות הלקוחות באתר לקבלת החזר.

שלום אלעד ,
המון תודה על הדיל ,
רציתי להתייעץ איתך לפני רכישה .
אם אני גר בקומה 4 ויש לי מחסן בקומת קרקע בבניין מגורים , אני אמור לקלוט את השידור של המצלמה מהמחסן עד לדירה ?
אשמח להסבר איך זה עובד , הראוטר שמגיע איתו נמצא במחסן והוא מתחבר אל WIFI אלחוטי שנמצא בדירה שלי?

תודה.

לא סביר שיקלוט מהמחסן עד קומה 4. יש קירות ומרחק והראוטר שלך בטח באמצע הבית מה שמוסיף עוד כמה מכשולים וקירות. אם תרד עם הטלפון ותבדוק WIFI במחסן, אתה קולט מהבית? אם כן אז יש סיכוי.
אפשר לקמבן אנטנות, מגברים וכו’ אך אם גיבוי ענן/צפייה ישירה לא קריטית לך - תוכל עדיין להקליט לכרטיס זיכרון.

היי,
לא ברור לי איך בעמוד האתר של צדק צרכני המחיר 63$ , ושאני לוחץ על הקישור המחיר יותרמ 88$,
לא מצאתי מקום להזין את קוד הקופון שייתן מחיר של 63$.

שנה טובה

ללחוץ על add to cart (לא buy now) ובעמוד הבא בתחתית יש מקום להכניס קופון.
שנה טובה!

תודה על התגובה המהירה, קיבלתי הודעה שעבר תאריך הערך של הקופון, פעם הבאה

שנה טובה