מצלמת אבטחה נטענת ואלחוטית לחלוטין של שיאומי Xiaomi Mijia cmsxj11a + Gateway – רק ב$65.99

קנייהBGBV65
65.99$

פורסם ב: 

על המצלמה:

גם שיאומי מצטרפים לטרנד הלוהט שהתחילו REOLINK ומאז הצטרפו כמעט כל המותגים הסינים…מצלמת אבטחה נטענת!

עם סוללה המספיקה לכ100 ימים בממוצע. עמידה למים כמובן.

כל מי שאי פעם התקין, או רצה להתקין מצלמת אבטחה יודע שמדובר בסיפור לא קל ולא זול.
גם אם נמצא מצלמה טובה במחיר טוב, ואפילו אם היא מצלמה אלחוטית, עדיין נצטרך להעביר חוטי חשמל מחוץ לבית/עסק וכמובן לדאוג שהכל אטום למים.
לא קל, לא אסטטי וכמובן – לא זול.יש היום כל מיני מותגים סינים עלומים שמבטיחים מצלמה על סוללות/פאנל סולארי, אך אם אתם רוצים מוצר בטוח וראש שקט, כדאי מותג טוב ומוכר כמובן.

כמו כל מצלמת שיאומי סביר שנמצא כאן איכות צילום ורזולוציה טובה, עמידות גבוהה, עיצוב אלגנטי והמון פיצ'רים חכמים וחיבור לאפליקציה ולענן בזול.

כולל Gateway לחיבור יציב ואיכותי יותר!

• מומלץ לשלם בדולר.
  • מומלץ לשלם בפייפאל (ראו מדריך מלא). אין צורך בביטוח משלוח בתשלום בפייפאל.
  • קונים מעל לרף המס (75$)? אתר זה כולל אפשרות ביטוח מכס! להפעלה סמנו בקופה V על "Tariff Insurance". במידה ותחוייבו במיסים – הגישו את הקבלה לשירות הלקוחות באתר לקבלת החזר.
  • עקב הקורונה – מחיר משלוח לרוב המוצרים עלה ל2.5$.

לא מומלץ. פועל רק ל10 שניות בכל זיהוי תנועה, פועל רק דרך אפליקציה שיואמי, ולקינוח הפסיק לעבוד אחרי תקופה קצרה.

מה שכתבת מטעה מאוד. המצלמה באה עם שירות שמירת וידאו בענן בחינם בלי הגבלת זמן שזה מטורף בהתחשב במחיר המלצמה. חברות אחרות שמציעות שמירת וידאו בענן מגלמות את העלות הזאת במצלמות והן עולות הרבה הרבה יותר. השמירה בענן כמובן שלא רציפה 24 שעות, זה לא קיים. זה יעלה יותר מידי בהעברת מידע ובאחסון. אפילו חברות עצומות כמו אמאזון שמציעות מצלמות אבטחה לא נותנות הקלטה רציפה. זה פשוט לא ריאלי ולכן זה לא קיים. הפתרון של החברות (גם אמאזון הגדולה וגם שיאומי) זה להקליט פרק זמן של כמה שניות לאחר זיהוי תנועה, שבדרך כלל אמור להספיק לזהות את הפורץ או לתפוס את הפעולה הלא חוקית.
לגבי פועל רק דרך האפליקציה של שיאומי - זה נכון לכל מצלמות האבטחה הביתיות האיכותיות (שוב, גם אמאזון!) כי זה נותן ללקוח חווית שימוש פשוטה, מוגדרת ומובטחת. זה לא חיסרון. שימוש בפרוטוקול גנרי אומר שצריך להשתמש באפליקציה צד שלישי שלא בורה רמת השירות שלה, רמת האבטחה שלה ובכלל האיכות שלה.
לגבי זה שהפסיק לעבוד לך - זה נדיר מאוד במצלמות האלה. צר לי שנפלת על מוצר תקול. זה קורה גם לטובים ביותר.

כוונתי הייתה, שמצלמת אבטחה לאדם הפשוט משמעה מצלמה שנותנת לך יכולת לראות מה היה בשבוע האחרון בכל נקודת זמן שתחפוץ, כמו מצלמה שמותקנת בכל חנות. לכן רוב האנשים שיקנו את זה יתאכזבו.
לגבי האפליקציה, יותר בטוח מבחינתי אילו הם היו נותנים לי לבחור להפעיל את זה ישירות ברשת הפרטית שלי ללא כל חיבור לאינטרנט.

קודם כל אנחנו ממליצים על המצלמה הזו ואחריות כבר כמה שנים טובות. אלפים קראו, הבינו וחזרו גם להמליץ אז כנראה שמבינים טוב מה היא מאפשרת ומה לא ולא מתאכזבים.
לגבי מה שציינת - זה דווקא בדיוק מה שהיא מאפשרת, רק שבמקום גיבוי רציף (זה שבעצם דורש בחנות dvr עם כוננים של מאות ג’יגה לצילום של שבוע) הגיבוי לענן הוא בזיהוי תנועה - קרי רק האירועים שבאמת מעניינים אותך ולא סתם תמונה סטטית שלא קרה בה כלום (ושוקלת הרבה ג’יגה באחסון). לאדם הממוצע זה בדיוק מה שנדרש ממצלמת רשת/אבטחה. הוא ממש לא צריך לשחזר שבוע אחורה כל מה שקרה בחנות ומה עשה כל לקוח, אלא רק אירועים חשודים, ביקורים וכו’.
בנוסף, יש לך גם צילום לכרטיס זיכרון - בו אתה יכול להקליט רציף כמובן כמה שתרצה עד שיתמלא (וימשיך בבלופ וידרוס את הישן) וגם לשלם אקסטרא לטובת תוכנית ענן מורחבת אם תרצה.
כמעט כל מצלמה אפשר לחבר גם לDVR/NVR, תוכנות צד ג’ וכו’ ולהקליט ברשת הפרטית שלך איך וכמה שתרצה. גם כאן כמובן אפשר אם תבחר בכך להקליט רק לכרטיס ולנתק מהענן, אבל אם בחרת באפשרות כזו, אז כבר עדיף שתבחר מצלמה אחרת, זולה יותר, כי אתה מוותר בעצם על כל הפיצ’רים המיוחדים של המצלמה הנ"ל.

“יש לך גם צילום לכרטיס זיכרון - בו אתה יכול להקליט רציף כמובן כמה שתרצה עד שיתמלא (וימשיך בבלופ וידרוס את הישן)”
אתה בטוח שאפשר? זה באמת היה מועיל אילו הייתי יודע לעשות את זה, אני לא מצאתי איך.

image
בהאב המצורף יש מקום לכרטיס זיכרון

נכון, השתמשתי בו, אבל גם הוא רק לטייקים של 10 שניות.
אם היה אפשרות להפעיל אותו באופן רציף זה היה משדרג (כמובן שאז המצלמה הייתה צריכה להיות מחוברת לחשמל)