‏זה מחיר! שואב אבק רובוטי Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 1C רק ב799 ₪!

₪799 ₪999

פורסם ב: 

רוצים שואב אבק רובוטי בתקציב קטן? מצאתם!

הXiaomi Mi Robot Vacuum Mop 1C הוא השואב הרובוטי הכי זול…שגם מומלץ!

• ככל שואב שיאומי – הוא מתחבר לאפליקציה החכמה עם שלל פונקציות חכמות כגון שרטוט מדוייק של הבית, ניהול זמנים, חדרים וכו'.
  • מברשות תואמות לשאר שואבי שיאומי (=זולות ובשפע)
  • עוצמת שאיבה חזקה במיוחד – 2500Pa לעומת 1800-2200 בשאר הדגמים
  • לראשונה – ניווט ויזואלי וג'יירו!
    בדומה לשואבי רומבה למשל. לשיטה זו יש יתרונות וחסרונות – מצד אחד היא נחשבת מעט פחות מדוייקת מניווט לייזר אולם היא מאפשרת לשואב להיות נמוך יותר, להיכנס מתחת לספות/ארונות וכו' עם פחות סיכוי להיתקע.
  • מצב שטיפה משופר עם שליטה חשמלית על זרימת המים וזהו שיפור משמעותי על שיטת הטפטוף הטיפש של הS50 למשל.

רק 799 ש"ח עם הקופון ZUZU בקופה!

>>> לפרטים נוספים ורכישה <<<

מאד לא ממליץ על החנות xi store. קניתי והיו בעיות, ואמרו שהבעיות לא במסגרת האחריות

ואולי זה נכון? מה היו הבעיות?

על כל חנות יש ביקורות טובות וביקורות רעות. אין 100% בשירות לקוחות ושום דבר לא כתוב באבן…חנויות ושירות משתפרים (או להפך) כל הזמן.
תיאור כללי של ‘היו בעיות’ לא מפרט דבר על המקרה. אולי הבעיות באמת לא במסגרת האחריות? אולי אתה מתחרה שמחפש להכפיש? אי אפשר להסיק מזה דבר. אין בעיה עם ביקורת, אך אם מבקרים - צריך לשים את הדברים על דיוקם ולפרט ולא סתם ‘לא ממליץ’, אחרת אי אפשר לסמוך ולהאמין לדברים ולאמץ את ההמלצה שלך, לחיוב או לשלילה.
מאחר ויש כאן מאות שרכשו מהחנות אני יכול לומר שלא נתקלתי בתלונות על השירות/אחריות על השירות והאחריות בשנה האחרונה ביחס לשאר החנויות.

איני מתחרה, וזכותי לעשות דיס המלצה לחנות שעשתה לי עוול.
כרגע אני מעדיף לא לפרט.
אם הביקורת לא יאה בעינך אתה מוזמן להסיר אותה.