עופו על זה! Xiaomi Jordan & Judy Clip-On Fan - מאוורר חדש ומדליק של שיאומי במחיר בלעדי! רק 50שח!

קנייהbgzuzufan
50שח

פורסם ב: 

בול בזמן! מאוורר קליפס חדש של שיאומי!

עם בסיס המאפשר סיבוב לכל כיוון שתרצו. זמין בצבע אפור או ורוד בייבי מדליק.

זה לא עוד מאוורר סוג ד' שקונים באליאקספרס/תחנת הדלק/ליד הקופה בסופר!

הבסיס כאן יכול לעמוד על השולחן או להיתפס על מה שתרצו (אני אוהב לחבר על המיטה/שידה לצד המיטה ולמושבים האחוריים ברכב, כדי לקרר את הילדים שסובלים יותר מהחום עד שהמזגן מגיע אליהם…).

יש כאן 3 עוצמות ואף מצב משב רוח – בו הוא פועל ל10 שניות ומפסיק ל5 שניות, כך מקבלים רוח טבעית יותר, ולא מצטננים בלילה.

יש אפילו טיימר!

אפשר לפרק ולנקות מאבק בקלות, הכל עשוי ABS עמיד, 4 להבים לפעולה שקטה ויעילה יותר וכמובן חסכוני בחשמל ועובד על USB.

רק בשבילכם, עם קופון בלעדי BGzuzufan רק $13.99 = כ50 שקל!

לקניה!

![](upload://gTS5oTsa5gWZW5q4XlEnIPxy5Gf.jpeg) ![](upload://l7EZgZTI1vKjRpQyISTlsNS5vfR.jpeg) ![](upload://tHECtaEGViXnYOIIbbfA5jtNLnt.jpeg) ![](upload://1I0Z73skXhFYcw1ToOn3P1oBph4.jpeg) ![](upload://77lck3ZkVdQsAH3qzNiuz8KX0Kr.jpeg) ![](upload://6yexAnfxBLykck8AlmkGb84ge5O.jpeg)

• מומלץ לשלם בדולר.
  • מומלץ לשלם בפייפאל (ראו מדריך מלא). אין צורך בביטוח משלוח בתשלום בפייפאל.
  • קונים מעל לרף המס (75$)? אתר זה כולל אפשרות ביטוח מכס! להפעלה סמנו בקופה V על "Tariff Insurance". במידה ותחוייבו במיסים – הגישו את הקבלה לשירות הלקוחות באתר לקבלת החזר.

כאשר אני מנסה להשתמש בקופון אני מקבל הודעת שגיאה: This coupon is limited to selected countries only.

יש מושג מה הבעיה כאן? מה זה אומר?

עדכון: גיליתי מה הבעיה, בטעות ה"כתובת" שלי הייתה בארצות הברית. כאשר שיניתי לישראל זה הסתדר

עובד