שאלה לגבי XIAOMI AX3600

שלום , אני מעוניין לרכוש XIAOMI AX3600 עם שניים XIAOMI AX1800 ( שיעבדו כ MESH ) , השאלה שלי לגבי AX3600 אם יש לו מודם פנימי ( שיוכל להתחבר לספק האינטרנט ? ) או שמתפקד רק כראוטר וחייב מודם חיצוני , יש לי בית כמעט 300 מטר , ואני מעוניין שיהיה לי כיסוי על כל הבית עם WIFI 6 , אם יש לכם הצעה אחרת אשמח לקבל , אבל מעדיף את הציוד שרשמתי למעלה , תודה רבה

שלום,
אין להם מודם פנימי. אם אתה כבר מחובר עם פייבר/סיב אופטי, אז אפשר לבקש מהחברה להחזיר את הראוטר שלהם (ולחסוך קצת) ולהישאר רק עם מודם (פרטנר למשל מאפשרים בחינם).
אם לא, אז אין מנוס מלחבר את הAX הנבחר לראוטר/מודם הקיים. פשוט מחברים לאחד מחיבורי הLAN במודם לWAN בAX. רצוי גם לכבות את הWIFI של הראוטר/מודם כדי שלא יפריע לAX.
לגבי הדגמים - כל אחד ובית והדרישות שלו, אך ממליץ לשקול את הAX6 שיתן לך כמעט את כל היכולות והמפרט של הAX3600, בהרבה פחות ואולי גם להשתמש ב4 יחידות במקום 3. אל תמהר להזמין את כולם בבת אחת - קודם תנסה עם 2-3 ותוסיף לפי הצורך.

תודה רבה, יש מודמים בארץ שתומכים WIFI 6 , שלא יהיה שני מכשירים , והכל יהיה במכשיר אחד , תודה

משולבים עם WIFI 6 יש מעט מאוד בשוק עדיין ומה שיש - יקר מאוד (ולרוב גם לא תומך מש).

תודה גבר , עזרת מאוד

באמת, אתה מבין מה ההגיון?
אם אני כבר רוצה לשדרג, למה צריך להתקע עם עוד מודם, שסביר שהוא מיושן יותר מהציוד החדש, ומצריך עוד חיבור חשמל?

א. כי יש מעט מאוד מודם-ראוטרים רלוונטים בשוק ועוד במחיר שפוי. אם תחפש כאלו התומכים בWIFI 6+MESH תמצא מחירים…בשמיים וקומץ דגמים.
ב. כי אתה מקבל גם תמיכה מרחוק, הגדרות וכו’ מהספק כשאתה בוחר במודם שלהם כך שהחיבור וטיפול בתקלות קל יותר.
3. כי זה מה יש…
היגיון גדול - אין כאן, בסופו של יום אני בטוח שאם באמת היו רוצים - היו יכולים לעשות מכל ראוטר/מש/ריפיטר וכו’ גם וגם וגם. סה"כ אין בפנים איזו טכנולוגיה מסתורית, כולם למעשה סוג של ראוטר, אבל ככה השוק בנוי כיום ועד שאחת החברות לא תייצר כזה שעושה הכל עם מפרט עדכני במחיר שפוי, כולנו שבויים.