אוזניות TWS (אלחוטיות לחלוטין) מומלצות!

פורסם ב: 

– עודכן יולי 2021 – אוזניות TWS, אוזניות אלחוטיות לחלוטין, אוזניות ללא חוטים (בכלל), איירפודס סטייל, איך שתבחרו לקרוא להן, הן כבר בכל מקום. איפה שלא מסתכלים לכולם יש אוזניות באוזניים או בכיסים. השוק כבר מוצף בהן. באתרי הקניות ברשת ובחנויות תמצאו אלפי דגמים ונדמה שכל שבוע נוספים עוד כמה חדשים. אז מה כדאי? אוזניות…

לא לפספס - קופון בלעדי ל1MORE המומלצות - רק 54.99$!:

וגם לAIRDOTS PRO! רק כ45$!

וגם הטרונסמראט ספאנקי החדשות כבר עם קופון שווה - רק 29.99$!

תגובה מאת גבי
מה לגבי איכות מיקרופון בשיחות. כלומר דיבורית? זה עקב אכילס של רוב המוצרים האלה.

תקרא בטיפים…

תגובה מאת pinchas
איך המיקרופון (ביצוע שיחה) של Xiaomi Haylou GT1 לא רשמת על המיקרופון שלהן ?

סבבה בסביבה שקטה. לא משהו בסביבה רועשת.
בוא נאמר - אחלה לשיחות קצרות פה ושם אבל לא לישיבות/שיחות נפש/ראיון עבודה. זה נכון ל99% מהאוזניות TWS בשוק כרגע.

תגובה מאת GUEST
עדיף tronsmart spunky החדש או haylou gt1?

עוד לא סקרתי את הספאנקי החדשות. הGT1 טובות וזולות. הן מקבילות לחלוטין לרדמי רק עם טאצ’ במקום כפתורים ומעט קטנות יותר (קייס ואוזניות)

תגובה מאת דודי
תודה על הסקירה המעולה רק שאלה קטנה האם לXiaomi 1More Stylish יש שליטה בטאץ’ או בכפתור?
תגובה מאת דן
האם ה encore spunky תופסות מספיק חזק באוזן כשרצים וקופצים?

קיים עדכון ???

והאם דגמים ברמת המחיר הגבוהה יותר כמו 1More נותנים איכות שיחה גבוהה יותר בהשוואה לAirdots וה G1…

באופן שיאפשר שיחה שקטה בהליכה או באוטובוס נגיד.

Reply by shalom saada
מה עדיף Xiaomi airdots pro או 1more?

1MORE

Reply by אלי
האם כעת יש שילוחים מסין?

יש כרגיל

האם יש לך גם המלצה על אוזניות פתוחות (כדוגמת איירפודס) למי שלא אוהב את האטימות של הסילקון ורוצה גם להיות קשור לסביבה, כי כל רשימת האוזניות המומלצות שלך הם אוזניות אטומות?
תודה רבה

Reply by משה
הי יש לי את הhaylou ובשיחות שומעים בהם מעולה אני דווקא התאכזבתי מאוד מהשמע הQCY2 נשמעות הרבה יותר טוב לדעתי בהרבה מטווחי הצליל - הסיבה שקניתי עוד זוג הוא שבשיחה הן ממש גרועות! ואת האמת שאין על הTRONSMART - אבל על הדגם האחרון הBEAT שם לא בולט כמו פלפלים מהאוזן וגם נשמע מצויין וגם נטען מהר אם צריך ושכחת את האוזניות מחוץ לקייס…

היי אלעד!
תודה על כל הסקירות קודם כל.

תגיד, איך ה-REDMI AIRDOTS לעומת EDIFIER TWS200 בפרספקטיבה של זמן?
למי מהן יש סאונד יותר טוב ונוחות פיזית יותר טובה באוזן?
פיצ’רים אחרים פחות מעניינים אותי, ואני מעדיף כפתור על טאצ’ בעיקרון.

אשמח לדעתך.
תודה!