אוזניות TWS חדשות! Tronsmart Onyx Ace רק ב29.99$!

קנייהONYXACE
29.99$

פורסם ב: 

הONYX ACE – אוזניות TWS חדשות סטייל איירפודס מבית טרונסמרט.

הONYX ACE מאמצות את תצורת הכפתור המבוקשת, עם מפרט עדכני ומרשים – צ'יפ קוואלקום לחיבור יציב וזמן סוללה ארוך, טעינה בUSB-C, תמיכה בAPT-X וסינון רעשים (לשיחות) CVC 8.0.

כמובן לא נסקרו עדיין אך נראות מרשימות ומבטיחות וכבר הזמנתי לסקירת השוואה.

• מומלץ לשלם בדולר.
  • מומלץ לשלם בפייפאל (ראו מדריך מלא). אין צורך בביטוח משלוח בתשלום בפייפאל.

אני רואה שמפורסמים מוצרים עוד מבאנגוד, גייק ביינג עם פרסום של מלאים מידיים ומשלוחים מהירים ן וכו’. יש צפי שמשלוח באמת יגיע בתקופה הקרובה עם המצב העולמי הנוכחי? קניתי טלפון מבאנגוד בחודש פברואר והוא תקוע בשווייץ כמעט חודש

היי,
בהחלט! אדרבא, משלוחים דווקא זורמים עכשיו מהר יותר…עם כל המגבלות של הקורונה, דווקא התפנו הקווים והעומס על רוב האתרים ורבים מדווחים שמשלוחים מגיעים מהר מאוד יחסית, הרבה יותר מהזמנים האיטיים שהכרנו בשיא העומס בסוף השנה.
בהחלט מומלץ לנצל את אפשרויות המשלוח המהיר איפה שניתן ולקבל עד הבית/נק’ חלוקה קרובה. זה משתלם במיוחד אם משלבים כמה מוצרים.
לגבי המשלוח שלך - ספציפית בבנגוד, עם ביטוח המכס והמחירים האטרקטיביים, יחד עם בעיות מלאי מצד היצרנים שלא עמדו בביקוש - נתקלו בהרבה בעיות מלאי ומשלוחים ואף הקפיאו לחלוטין משלוחי סמארטפונים החודש עד שיוכלו לענות לביקוש הקיים.
דואר שוויץ ידוע ומוכר כדואר איטי למדי כל השנה…סביר שזה כבר מזמן בארץ ופשוט עוד לא נסרק. בסוף הכל מגיע.

שלום, קניתי לאחרונה את ה- Onyx Ace, ב- Geekbuying ואכן הן נוחות ואני אוהב את הסאונד, אבל יש לי בעית איתן - מידי פעם יש ניתוקים קצרים של המוזיקה. זה קורה גם בטלפון שלי (mi 9T) וגם ב-iPad שלי (ב-iPad זה קורה בתדירות די גבוהה), עשיתי ריסט לאוזניות מספר פעמים וזה קצת שיפר את המצב בחיבור ל-mi אבל לא פתר את הבעיה לגמרי.
שמעת משהו על זה? יש לך אולי עיצה בשבילי?
דרך אגב שירות התמיכה של Geekbuying די על הפנים, ולשלוח להם חזרה את האוזניות יותר יקר מהמחיר שלהן (אני גר בהולנד) תודה

לכל אוזניות אלחוטיות יש מדי פעם ניתוקים קצרים בשל הפרעות אלקטרומגנטית סביבתיות - במיוחד אם אתה באזור עירוני עם מאות רשתות wifi ברדיוס של 100 מטר… מכשיר (טלפון \טאבלט) שתומך בBluetooth 5.0 יהיה אידיאלי, קרוב לוודאי שהטלפון והטאבלט שלך משתמשים בתקן ישן יותר!
בכל אופן, כדי להבין את מקור הבעיה, אפשר לעשות ניסוי מבוקר, למשל לקחת את הטלפון, לכבות את ה wifi, להשאיר רק bluetooth פעיל ולנסות להתחבר. דבר נוסף שאפשר לעשות זה להתרחק ממקורות wifi ולנסות בסביבה שקטה מרעשים (אלקטרומגנטים). אם זה פותר את הבעיה, אפשר לשקול לעבור לראוטר אחר בבית, אפשר לשים ראוטר 5ghz אפשר גם להשאר עם הראוטר הקיים אבל לנסות לשנות band. אבל קודם כל צריך לאבחן את מקור ההפרעה.
כמובן שלא לפסול אפשרות שיש תקלה במכשיר, אבל בהחלט לא להניח מראש שזו הבעיה!

תודה רבה על התשובה הסופר מהירה.
אנסה לבדוק את הנקודות שתארת באימייל שלך.
מה שמעניין הוא שאין לי את הבעיה הזו עם אוזניות אלחוטיות אחרות שיש לי (Bluedio T7 או ה- i10 שיש לי) מעניין למה

קשה לומר, הנדסה מלאה בtrade off למשל כדי לקבל איכות סאונד יותר גבוהה צריך רוחב פס יותר גדול ולכן יותר רגישות לאנשים אלקטרומגנטים. או כדי לחסוך בסוללה צריך לשדר בעוצמה נמוכה יותר אבל לפעמים על חשבון איכות הקליטה…
או שהאוזניות שלך תקולות. זו גם אפשרות.

הסקירה שלי נעשתה עם הMI9T ואין לי שום ניתוקים. גם לא ראיתי תלונות כאלו עדיין מאף משתמש בכל החודשים שהן מומלצות כאן.
מעבר למה שאריק אמר, נסה להיכנס להגדרות - בלוטות’ - ולשנות את הקודק - SBS/AAC/APTX וכו’. בפרט בשימוש באייפד שלזכרוני תומך רק בSBC/AAC.
לגבי משלוח חזרה - פייפאל מכסה 120 ש"ח מדמי המשלוח, לפחות בישראל.

דבר אחד ברור לי לגמרי - העזרה שאני מקבל מכם עלה לאין ערוך מזו שקיבלתי מתמיכת Geekbuying… ובאופן כללי, האתר שלכם נפלא, אני קורא קבוע ומאד נהנה לקרוא את מה שאתם כותבים.
היה נחמד אם הייתם יכולים להגדיל את תדירות הכתבות החדשות, יש כל כך הרבה נושאים ומוצרים לכתוב עליהם… אז תודה על העזרה, ועל האתר באופן כללי!

עידכון קצר - לא הצלחתי לפתור את בעיות הניתוקים, והם עדיין קורים מדי פעם.
Geekbuying הסכימו להחזיר לי את המחיר המלא של האוזניות.
יצרתי קשר עם התמיכה של Tronsmart והם אמרו לי שהם עומדים לשחרר עדכון firmware שיתכן ויפתור את הבעיה.
בינתיים כבר קניתי אוזניות Edifier TWS200. החדשות הטובות הן שאני לא חווה ניתוקים עם האוזניות האלה. החדשות הפחות טובות הן שאני מעדיף את הסאונד של ה-Tronsmart, שהוא יותר עמוק, עם בס יותר טוב…

תודה על העדכון! זה שוב מוכיח את הטענה שלנו שעדיף, בפרט במוצרים כאלו הרגישים יותר לתקלות, לרכוש מהחנויות הטובות ולא מאליאקספרס בשביל לחסוך דולר או שניים על חשבון אחריות ופייפאל.

עדכון קצר - אחרי שתמיכת Tronsmart אמרו לי שהם עומדים להוציא עדכון קושחה firmware שיתכן ויפתור את הבעיה, הם הודיעו לי שהם התבלבלו, ולא עומד לצאת עדכון קושחה לאזניות האלה… קצת מאכזב.

בנתיים, קניתי לי זוג נוסף של אותן אזניות - Onyx Ace. קיבלתי אותן יותר מוקדם היום, ובינתיים touch wood הכל בסדר. אם משהו ישתנה אעדכן. שבת שלום

יש ניתוקים גם ב-Onyx Ace השני שקבלתי… זה קורה גם ב-Mi 9T, גם ב-Galaxy A8 וגם ב-iPad שלי. חבל, אני מאד אוהב את הסאונד שלהם.

מוזר. כאמור יש לי MI9T, יש לי את האוזניות כבר כמה חודשים, והן נמכרות המון ולא נתקלתי עדיין בתלונה על ניתוקים. זה קורה גם כשהמכשיר אצלך בידיים/כיס? הליכה/ריצה? במרחק? רק בבית? אולי יש מכשיר אחר בתדר 2.4 (WIFI/בלוטות’/טלפון אלחוטי ביתי) שיוצר הפרעה.

זה קורה גם בבית וגם בחוץ, כשאני מטייל עם הכלב בשדות שליד הבית שלי.
אתה יכול להמליץ לי על אוזניות TWS אחרות (חצי באוזן, כמו EarPods של אפל) עם בס יחסית טוב/עמוק כמו של הטרונסמארט האלה?

ממש מצער לשמוע שגם באוזניות השניות יש לך ניתוקים.
לפחות תשמח לדעת שיש המון המון אופציות טובות בשוק היום לאוזניות. ספינת הדגל הבלתי מעורערת בחודשים האחרונים (אם כי לא זול) זה https://zuzu.tools/search?text=1618 אבל אני בטוח שאלעד יוכל להציע גם אופציות נוספות

לסאונד שאתה מחפש הכי יתאימו ה SABBAT

המשכתי ב"ניסוי ותהייה" ונראה לי שהניתוקים קורים לרוב כשהטלפון נמצא בכיס המכנסיים.
מחיפוש באינטרנט מצאתי שיש הרבה תלונות דומות לטלפונים שונים ואוזניות שונות.
בכל מקרה, החלטתי להזמין אוזניות Mpow M9 (קראתי ביקורות טובות על הסאונד/באס שלהן), מקווה שלא אחווה ניתוקים עם האוזניות האלה.

קיבלתי יותר מוקדם השבוע את אוזניות ה- Mpow M9 שקניתי באמזון.
חיבוריות - אחלה, עובד טוב מאד, אין ניתוקים, גם כשהאוזניות בכיס.
סאונד - דיי טוב, אבל אני עדיין מעדיף את הסאונד של ה- Onyx Ace
נוחות - פחות נוח מאוזניות שהן חצי באוזן, אבל נראה לי שאני פשוט צריך להתרגל
המגעים touch control עובדים מאד טוב, יש את כל הפעולות (ווליום למעלה למטה, הפסק/המשך, שיר הבא/קודם)
סך הכל אוזניות טובות עבור ה-34 יורו שהן עלו לי