חוסכים כסף ומצילים חיים TPMS ל-כ-ו-ל-ם

פורסם ב: 

אמ;לק מערכת ת’כלס בחינם, אומנם עולה 150 שקלים אבל מחזירה את עצמה בחסכון בדלק ושחיקת צמיגים תוך כמה חודשים ומאז זה רווח נקי. מציל חיים! נגיד את זה שוב, מציל חיים! מערכת שמדווחת לחץ אוויר וטמפרטורת הצמיג בזמן אמת באופן אלחוטי. פשוטה להתקנה, לא צריך ידע טכני. הדגם הנסקר מומלץ יותר מהדגם של Xiaomi על…

והנה אתגר הTPMS שלי - לחץ האוויר ברגע ההתקנה (אמור להיות 35PSI על כולם) גלגל אחד על 23PSI אוי וואי

תודה אריק, נראה מגניב, ואני רוצה שניים :slight_smile:
הבעיה שיש שם 3 דגמים, שאני פשוט לא מצליח להבין מה ההבדלים בינהם. אחד דורש התקנה ע"י איש מקצוע, אז הוא בטח לא, אבל השניים האחרים - TL מול WF - מה ההבדלים בינהם?
ואם כבר אנחנו כאן, אולי אתה יודע: אם אני באלי-אקספרס מעוניין לקנות שני מוצרים ומעלה מאותו המוצר, רק עם הבדלים קטנים בתת הדגם (נניח כאן, אחד שחור ואחד אדום - זה אותו הדגם ואותו המחיר, רק עם הבדל בתת הדגם) - איך אני יכול לעשות את זה באותה הקנייה, וכך אולי ליהנות מקופונים או משלוח מוזל?

יש דגמים שבהם החיישן פנימי, זה אומר שאתה צריך ללכת לפנצ’רייה ושיתקינו לך בגלגל. יש כאלה שלא צריכים התקנה, כמו זה שסקרתי כאן, בהם החיישן פשוט מתברג על הונטיל! זה הכי קל ונוח בעיני.
להבדיל בינהם זה קל, הדגם המתברג נראה כמו פקק של בקבוק קולה… הוא פשוט מתברג. הדגם שמותקן בתוך הגלגל נראה שונה, קצת כמו פרפר (ראה תמונה).
מעבר לזה הדגמים הם שונים בעיצוב שלהם, לפעמים בגודל המסך… זה לא שיקול. לך על מה שנראה לך.

לגבי צירוף מוצרים בקנייה- דווקא לרוב ממליצים לפצל כדי לא לעבור את רף המכס. אבל תוסיף את המוצרים לסל קניות ותראה אם יש לך הטבה כלשהי. אם אין הטבה, כדאי לקנות בנפרד! פשוט כי זה מקטין את הסיכון שתמיד קיים במידה מסויימת בקנייה באינטרנט לאובדן החבילה בדואר. לא שמים את כל הביצים בסל אחד.

באמת שכחתי מעניין רף המכס, והפעם זה חשוב. תודה רבה!

הלינק לרכישה תקין? לא נפתח לי

הלינק לרכישה תקין
דגם קטן: https://hamonim.com/3rHy
דגם גדול: https://hamonim.com/3rHz
אבל יתכן שניסית ללחוץ על הלינק בטלפון נייד, שם אליאקספרס עושה בעיות לעיתים קרובות. הם מאוד רוצים שאנשים יתקינו את האפליקציה שלהם, להערכתי כי הרבה יותר קל להם למכור דרך הנייד, אנשים נוטים לעשות קניות פחות מודעות, קשה יותר לקרוא את מלוא הפרטים על המוצר ולהשוות אותו למוצרים אחרים במסך הקטן של הטלפון… בקיצור, אנחנו מאוד ממליצים, לקנות דרך המחשב! לא דרך הטלפון. נכון שזה נוח ומהיר, אבל קניות במחשב הן טובות יותר.

קניתי את הדגם הקטן CAREUD T86 שבסיקור , הוא עובד מצויין עם כבל חשמל ,אבל הוא לא נדלק לבד מהפנל הסולרי האם זה קרה למישהו נוסף? אולי צריך להטעין אותו לפני אם מישהו יודע אני ממש אשמח

כן סביר להניח שהגיע עם סוללה ריקה או כמעט ריקה. מטעינים פעם אחת (או פעם בכמה חודשים אם חונה בחניון מקורה רוב הזמן) ואז הפאנל הסולארי מספיק בכדי לשמר את הסוללה.
אציין אגב שקניתי דגם דומה של MARS במחיר מצחיק (ואפילו 2) עם אלפי ביקורות באליאקספרס (ועוד עשרות דגמים שנראים בדיוק אותו הדבר רק עם מדבקה אחרת…והוא חסר תועלת לחלוטין!
לא מדוייק, מצפצף שהלחץ עלה (?!) באמצע נסיעה. אי אפשר לסמוך עליו בכלל.

גם אני רכשתי דגם של iMars, והוא הפסיק לעבוד תוך חודשיים (3 חיישנים הפסיקו להגיב, ואז גם הרביעי). ננסה הפעם את ההמלצה שלך :slight_smile:

בשביל למלא אוויר במצמיג צריך להוציא את החיישנים האלה עם הנעילה שלהם? לא ארוך מדי?

להבריג את החיישנים לוקח פחות מ10 שניות.