עבודה בתחום של קידום אתרים

רציתי לדעת אם התחום של קידום אתרים זה תחום שכדאי ללמוד עכשיו. קודם כל, מה רמות השכר בתחום הזה? ויש בזה עבודה באמת? כי הסתכלתי קצת על משרות ביד2 וכאלה ואני רואה שיש לא מעט, אבל בהרבה מהן דורשים ניסיון - כמה זה קריטי באמת? אם אני מסיימת קורס ויש לי תעודה אז אני לא אצליח למצוא עבודה אחרי זה כי אין לי ניסיון? אז איך מתחילים להיכנס לתחום? יש קורסים שמבטיחים עבודה אחרי? ומה עדיף - קורס אונליין או בכיתה? יש הבדל מבחינת המעסיקים? ומישהו מכיר אולי את הקורס הזה https://www.seo-simple.co.il/online-seo-course ? הוא נראה די ממצה מבחינת מה שלומדים בו, לא? יש המלצות על קורסים אחרים שהם גם אונליין? תודה רבה

התשובה היא לא - לא עכשיו, ולא בכלל.

מדובר בעיסוק שהוא פרזיטי. מניפולציה של תגובת מנועי החיפוש לאתר שלך, על-ידי עיוות האתר ושימוש בתכסיסים כאלה ואחרים. וכמובן - מי שנהנה מזה יותר הוא מי שיש לו עוד כסף לשפוך על קידום אתר במנועי חיפוש, ועל פי רוב נכון גם לבצע מניפולציות על מי שגולש אצלו.

האם תשאבי סיפוק אישי מסוג כזה של עבודה? בו התועלת לחברה בפעילותך היא על פי רוב שלילית, ובמקרה הטוב זעירה? אני כמובן לא מכיר אותך, אך הייתי רוצה להאמין שהתשובה שלילית. אני בטוח שיש חלופות אחרות מבחינת הכשרה מקצועית, אפילו ברמת הקורס המקוון, אשר ימצאו חן בעיניך והן ראויות יותר מעיסוק כזה.