מישהו מכיר את הנושא של ליסינג פרטי?

היי, במסגרת חיפושים של רכב חדש הציעו לי בכמה חברות רכב לבדוק את שיטת הליסינג תפעולי פרטי שהם אומרים שיכולה להיות לי מאוד משתלמת, ורציתי לשאול אם יש כאן מישהו שמבין -
קראתי פה https://www.galileasing.co.il/%d7%9c%d7%99%d7%a1%d7%99%d7%a0%d7%92-%d7%aa%d7%a4%d7%a2%d7%95%d7%9c%d7%99-%d7%a4%d7%a8%d7%98%d7%99-%d7%92%d7%9c%d7%99-%d7%9c%d7%99%d7%a1%d7%99%d7%a0%d7%92/ שזה מתאים לנהגים שנוסעים פחות מ-20 אלף ק"מ בשנה - למה בעצם? זה בגלל כמות הטיפולים שהם נותנים? ומישהו יודע אם התמחיר של זה הוא הגיוני? זאת אומרת, טסט+ביטוח+מוסך+הרכב עצמו במחיר של מינימום 1500 ש"ח לחודש (אחרי התשלום הראשוני שהוא יותר גבוה) - זה נשמע משתלם? לרכב חדש לא אמורים להיות הרבה טיפולים, נכון? אז זה לא רכיב משמעותי בתמחיר בעצם… מה דעתכם? נראה לכם כדאי הליסינג הזה? אני אשמח לשמוע ממי שעשה כזה.

בכל פעם שבדקתי אם ליסינג משתלם זה יצא לא משתלם.

לפי מי שהביא את הליסינג לארץ, אם בסוף התקופה שילמת רק 50% מערך הרכב זה משתלם, לא יותר מזה.

אבל בארץ זה לא קורה.

אני ממליץ לך לנסות להריץ מחשבון ליסינג מול רכב פרטי עם הנתונים שלך והמשכורת וכו’ ותראה בעצמך

בכל מקרה, לפעמים עדיף לקנות רכב חדש עם הלוואה טובה מהבנק מאשר לקחת הלוואות ליסינג יקרות ובסוף גם הרכב לא שלך…

בהצלחה