מישהו יודע איפה קונים עץ איכותי לנגרות?

רציתי לקנות לחדר שלי שידת איפור עם הרבה מגירות, ותוך כדי השיטוטים שלי מצאתי פה https://www.housein.co.il/catalog.asp?cat=14 דגם מעץ מלא (זה עם השלוש מגירות הלבנות ושלמעלה זה עץ) שנתן לי רעיון - לקחת שידה שיש לנו וממש דומה למה שיש שם ולהוסיף לה פלטה יפה מעץ למעלה ומראה וככה לחסוך קצת בכסף, נראה לכם רעיון טוב? אז איפה קונים כאלה פלטות של עץ בשביל הנגרות? אני רוצה חתיכה יפה של עץ ולא סתם אורן, מה כדאי? וצריך לצבוע את העץ הזה או לאטום אותו? זה מסובך? יש אולי איזה מדריך לנגרות כזאת באינטרנט שמישהו יכול להפנות אותי אליו?

שאלה ממש מעניינת! הייתי שמח לראות תשובות אם כי אני לא יודע כמה נגרים יש לנו בקהילה כרגע…

כנגר חובב…
כל הכבוד על היוזמה! אני רואה אנשים שמוציאים הון על רהיטים פשוטים שאפשר לייצר במעט עבודה, כמעט ללא עלויות ועם המון סיפוק.
קח בחשבון שלקנות פלטה מעץ שהוא לא אורן זה לא בהכרח דבר זול… יש אין סוף אפשרויות והמחיר הוא בהתאם.
מה שאתה צריך זה פלטת לאמי מעץ אלון (או בוצ’ר אם אתה אוהב את המראה - קצת יותר יקר) בעובי של כ20 מ"מ - המחיר אמור לנוע סביב ה 800-1000 שח לפלטה בגודל של שידה. הפלטות מגיעות מעובדות ואין צורך לצבוע אותן (אפשר למרוח לקה כדי לקבל מראה מבריק אבל אני אוהב את המראה הטבעי).
מצ"ב קישור הכי זול שמצאתי

אבל… באמת שחבל לקנות!!
אתה לא תאמין איזה ריהוט איכותי אנשים זורקים… יש לך כמה אפשרויות:
תעשה סיבוב בעיר שלך בערב לפני היום שבו העירייה אוספת את הגזם ואת הרהיטים שנזרקים (בפ"ת זה ביום שלישי אני חשב) - זה כמו ללכת לטיול בקניון של נגרות. אתה תמצא שם פלטות מהממות בחינם (כמובן שתצטרך לפרק אותן מהרהיט).
אפשרות אחרת היא לשוטט כמה ימים באתר אגורה ולאתר רהיט מעץ מלא שאפשר לפרק ממנו פלטה. אפשר גם ביד 2 במחיר סמלי של 200-300 שח למצוא דברים מהממים, כולל רהיטים עתיקים שיתנו לך מראה יוקרתי לשידה.
יתרון נוסף בפירוק פלטה מרהיט קיים, זה שאין צורך לצבוע אותו ולהתעסק איתו… לכל היותר צריך לנסר אותו לפי מידה ולמרוח קצת לקה אם אתה רוצה לקבל מראה מבריק.

בהצלחה!!

בני שיחקת אותה! רעיונות מעולים!