מדריך: שמירת וידאו בענן (בחינם!) במצלמות רשת ואבטחה של שיאומי

פורסם ב: 

מגוון דגמי מצלמות אבטחה של Xiaomi לשיאומי כיום יש מגוון רחב מאוד של מצלמות אבטחה, לבית, למשרד, לבחוץ, חוטיות ואלחוטיות. עוד לא נתקלנו במצלמת שיאומי שאיננה טובה ולכן אנחנו בהחלט ממליצים באופן גורף על מצלמות שיאומי בשל איכות הצילום, העמידות לאורך זמן (למעשה אני עושה את הסקירה עם מצלמת שיאומי בת יותר משנתיים שהתעללתי בה…

שאלות נוספות? תגובות? הצעות? זה המקום לרשום!

לא מצליח להעלות תמונה…

א. איזה מצלמת שיאומי יש לך?
ב. האם האפליקציה mi home עדכנית בטלפון שלך?
ג. האם תוכל להעלות תמונות מסך של מה שאתה רואה אצלך?

יש לי את זו המומלצת רישמית 2020. כשאני מצרף תמונה מופיע כיתובית אדומה “משהו השתבש נסה שוב”

הנה זה.

מעניין! זה הממשק הישן של Mi Home!
אתה בטוח שהאפליקציה שלך עדכנית? הייתי אפילו שוקל להסיר אותה ולהתקין מחדש מפליי.
בכל מקרה - בממשק הישן, גם אפשר כמובן להקליט לענן, זה נמצא בתפריט התחתון תחת “Monitoring” ומשם כל ההגדרות אותו דבר כמו ש-“sureveilence” בממשק החדש

לא מצאתי בהגדרות בשום מקום התיחסות ל-CLOUD. גם נכנסתי לחשבון שלי בענן ואין זכר למצלמה אלא רק למידע מהטלפון .

mi home אצלי בגירסה האחרונה (אתמול).

אתה לא אמור לראות Cloud ולא להכנס לשום חשבון בענן.
תעקוב אחרי ההוראות - פשוט נכנסים ל Monitoring.

היי אריק, הלינקים לרכישת המצלמות \ השוואת מחירים \ ביקורות לא עובד. אם זה לא קיים כרגע, תוכלו לפחות לרשום את שם הדגם לצד כל מצלמה?

תודה!

אצלי עובד טוב, אולי יש לך חוסם פרסומות/פופאפ או משהו בסגנון שחוסם?

באיזה דפדפן אתה משתמש? מערכת הפעלה? אנטיוירוס?

אני קצת מבולבל, מה ההבדל בין המצלמות האלו שמוגדרות “אבטחה” לבין מצלמת IP (למשל זו שפרסמתם בדצמבר 18)?

תנקס!

אין הבדל

היי, תוכלו להסביר בכמה מילים לגבי המצלמות החיצוניות - מה ההבדל בין הנטענת לאלחוטית?

נטענת - הכוונה שיש סוללה פנימית אז לא צריך לחבר פיסית לנקודת חשמל
אלחוטית - הכוונה שחיבור האינטרנט הוא דרך wifi ולא צריך כבל רשת פיסי

ביחד, נטענת + אלחוטית, אומר שיש לך חופש מושלם לשים את המצלמה איפה שאתה רוצה בלי להתחיל להעביר חוטים של רשת וחשמל עד לנקודת התלייה.

אני בונה בית חדש והחשמלאי הכין לי כבל שמושחל בקיר עבור מצלמות אבטחה.
שאלתי היא , איזה מצלמה יש לשיאומי שאוכל לרכוש ושהיא תתאים לכבלים אלו?

אין טעם. כל המצלמות החדשות מתחברות לwifi. מה שכן, כדאי שיהיה חיבור לחשמל!

לא מדוייק, יש מצלמות POE שיכולות לעבוד על החשמל של הכבל רשת. יש גם יתרון בחיבור חוטי בכך שהוא גם מהיר ואיכותי יותר כמובן ובעיקר - מוריד מהעומס על הרשת הביתית.
איזה כבל הוא חיבר? רשת או חשמל?