ראוטר לסיבים של פרטנר

אשמח לקבל המלצה על רכישת ראוטר מתאים לפרטנר בסיבים במקום הראוטר שהם מספקים.

למה שתחליף את הראוטר שלהם?
אם הקליטה לא מספיק טובה בבית, תקנה מערכת mesh

חוץ מעובדה שהראוטרים האלה הם בשכירות חודשים, כך שלאחר זמן מה אין זה משתלם להמשיך לשלם להם, יש סיכוי שהראוטר פשוט לא טוב?

מניסיון אישי ופרטי שלי עם הראוטר הקודם שלהם וגם של עוד כמה חברות, אבל ללא ניסיון עם הראוטר החדש שלהם לסיבים האופטיים (עדיין לא הגיעו אלינו לצערי)

הראוטר שהתקינו לי מפרטנר לתשתית בזק פשוט היה סוג של פח אשפה.
חיבור דפוק לגמרי, ממשק איום ונורא כפי שנהוג לבצע בפרטנר.
תצוגה שמתרעננת בכל פעם שאתה לוחץ בטעות על משהו או מרחיב אפילו איזה תפריט, וזה לוקח הרבה יותר מדי זמן כאשר המחשב מחובר בכבל רשת ישירות.

מעבר לממשק שמעוצב בצורה מטומטמת לגמרי ולא אינטואיטיבית, יש גם עניין של ניתוקים שבגללו פשוט נאלצתי לעבור לחברה אחרת.
במחשב שהיה מחובר עם כבל, פשוט פעם ביומיים החיבור היה נתקע.
כלומר המחשב היה מושך כתובת מהנתב, אפשר לגשת לממשק הניהול, אבל פשוט התקשורת החוצה היתה מפסיקה וחוזרת רק אחרי איפוס הנתב.
לאחר כמה שיחות עם המוקד הטכני, אינספור איפוסים בשביל להחזיר תקשורת, ביקורי טכנאי והחלפת ציוד ואף ביקור של בזק לתשתית, פשוט עברתי חברה.

לא יודע מה הבעיה שם, וגם לא משלמים לי בשביל שאני אבדוק את הבעיה בראוטר שלהם.
אז אם הם ממשיכים עם הקו של הציוד הנוכחי, אז עדיף למצוא ראוטר אחר.

ראה כאן כל הטיפים וההסברים -

יש דווקא הרבה יתרונות במודם שמקבלים מהחברות. המחיר בהתקנה ראשונית, בפרט של סיבים, בדר"כ מסובסד כך שלא משלמים עליו כמעט כלום. אם יש תקלה - הם מחליפים, על חשבונם. יצא חדש ורוצים לשדרג? שיפור טכנולוגי כלשהו בתשתית שדורש חדש? הם משדרגים על חשבונם. תמיכה והגדרה מרחוק? יש.
ראוטר-מודם טוב יעלה לך לפחות 400-500 ש"ח. זה לא מעט לעומת 10-20 ש"ח עד כלום ברוב החברות.
בנוסף ראוטר בודד ממילא ברוב המקרים לא מכסה את כל הבית, טוב וחזק ככל שיהיה, תמיד יש איזה חדר, איזו פינה, איזה ממ"ד או קומה שלא מקבלים קליטה טובה כך שמימלא ראוטר נוסף/טוב יותר/MESH וכו’ הם פתרון שלרוב נדרש ופתרון משתלם יותר ופרקטי יותר. את המודם של החברה משאירים. מכבים את הפונקציה של הראוטר בו ומשתמשים בMESH/ראוטר טוב יותר ב30$-50$ ונהנים מכל היתרונות.