שואב רובוטי משולב עם שטיפה

שלום רב.
אני מחפש שואב אבק משולב שגם שוטף וגם שואב אבק

1. האם יש שואב ששוטף טוב ? בכל המקומות ראיתי שכתוב שזה מנגב ולא שוטף. השאלה היא האם הניגוב מספיק טוב ומסיר כתמים קלים מהרצפה ?
  2. האם נשארים סימני מים ?
  3. האם הוא רועש ? או שאשפר לראות טלוויזיה תוך כדי
  4. אני מתלבט בין xioami mop pro ל viomi v2. מישהו יודע למי מהם יש ביצועים טובים יותר ?
  5. מתי יגיע לישראל viomi v3?

שלום רוני,
כל התשובות והמומלצים כאן -

לשאלותיך -
  1. כן.
  2. לא.
  3. אפשר, אפשר גם להוריד את עוצמת השאיבה דרך האפליקציה אם השואב קרוב אליך ותרצה שיהיה שקט יותר.
  4. דומים מאוד. ההבדלים הם יותר בעיצוב/אחריות/תמחור.
  5. לא ידוע.

תודה רבה. עזרת לי מאוד להחליט. חבל שאין אפשרות לנסות (בתשלום) למשך שבוע כדי להחליט

האם חייבים שעמדת הטעינה של הרובוט תהיה צמודה לקיר ?
ראיתי שחייבים להשאיר מרחק של חצי מטר מכל צד ומטר מקדימה.
בשל אילוצים של המרחקים הייתי מעדיף למקם את הרובוט מתחת למיטה במרכז החדר (ולא צמוד לקיר)

לא חייבים, אפשר להשתמש במדבקה שמקבלים כדי לקבע אותה לאיפה שתרצה (אחרת היא תזוז קצת כל פעם שהוא יחזור לעמדה). עם זאת כדי לא להפריע לניקוי עצמו עם כך שהעמדה באמצע החדר + כבל החשמל, כן מומלץ לשים צמוד לקיר.

מעולה. תודה

נניח שתקציב לא מהווה שיקול, האם הרובורוק אס 5 מקס טוב יותר מהמופ פרו ?
מה ההבדלים ביניהם ? מה היתרון וחסרון של כל אחד מהם ?

בין הרובורוק 5 מקס לרובורוק 6 איזה יותר מומלץ ? דווקא קראתי שב 5 מקס יש מיכל מים גדול יותר. איזה עדיף ?

הכל מוסבר כאן ובהרחבה -

הS5 MAX טוב יותר לבתים גדולים וכולל מיכלים גדולים יותר.
הS6 - יקר מהשאר ואין לנו יתרונות מובהקים למעט פעולה מעט שקטה יותר (על חשבון עוצמה).

מה עם אי-רובוט, רומבה וכו, אל מול כל השיאומי האלה?

עברת על המומלצים והסקירות? יש התייחסות ארוכה ביחס לכולם.
הIROBOT = ROOMBA קודם כל. הם כיום לא משתלמים בעליל. בכל מבחן שתמצא ברשת תמצא שהשיאומי מובילים ובפער בשלל מדדים ומבחנים, בפרט מהירות ודיוק הניווט ועולים חצי הן ברכישה והן בתחזוקה השוטפת, חלפים וכו’.

עברתי. ראיתי התייחסויות לאחרים אך לא לרומבה שהו אי-רובוט. עכישיו מבין שהוא באמת מיצב את עצמו מחוץ לסקאלה של הכדאיים.
תודה