מבצע סבתא - זוזו!

מבצעסבתא
800שח

פורסם ב: 

מבצע סבתא – זוזו!

חברים וחברות,
לאור המצב הקשה והבידוד של יקירנו המבוגרים, רבים מאיתנו מחפשים עכשיו לקנות טאבלט או סמארטפון לסבא או סבתא שתקועים בבית עכשיו לבד למי יודע כמה שבועות ואי אפשר לבקר, כאשר גם את הסדר כנראה נצטרך לערוך ב'ישיבה מרחוק' עם ZOOM או וואטסאפ…
את רבים מאיתנו זה תופס לא מוכנים. בלי יכולת למצוא להם פתרון טוב, לשלוח להם ולהדריך אותם איך להשתמש. בנוסף לרבים מהם גם אין אינטרנט בבית ורק מכשיר 'טיפש'.
לכן עלה במוחי הקודח (רק 36.6 לא לדאוג) לארגן לכם שירות 'הכל כלול!':
☑️ סמארטפון או טאבלט עם סים משתלם
☑️סים עם מספר חדש כולל אינטרנט
☑️ משלוח מהיר עד לסבתא/סבא!

אנחנו נדאג לפתוח את המכשיר (עם כפפות), להגדיר אותו, נתקין עליו לאנצ’ר נוח למבוגרים כדי שלא יסתבכו עם הגדרות ותפריטים, אם תרצו גם נכניס 5-10 מספרים מועדפים של בני המשפחה עם התמונות שלכם למסך הבית, נגדיר וואטסאפ נחטא טוב טוב ונארוז הכל יפה עם משלוח עד הדלת, כך שלסבתא/סבא ישאר רק לפתוח ולשים על השולחן.

עכשיו אתם וכל שאר בני המשפחה תוכלו מעתה להתקשר לסבתא בוואטסאפ וידאו, הנכדים יוכלו לספר לה על היום שלהם ובאופן כללי להציק ולבדר לסבתא לאורך היום, בוידאו, כך שלא תרגיש כל כך לבד ומבודדת וששכחו מקיומה.

בתום המשבר ישאר לכם/לסבתא המכשיר, תוכלו לבטל את הסים ומנוי הסלולר וסבתא/סבא כבר יהיו לגמרי בעניינים עם וואטסאפ.

עלות צפויה להערכתי כרגע, סביב ה800 שח פלוס מינוס (מכשיר/טאבלט+סים+משלוח מהיר+מנוי סלולר+שירות), תלוי במכשיר שיבחר והתוכנית הסלולרית, תלוי מכשיר/טאבלט שיבחר וכמות המעוניינים.

היש מעוניינים?
בכדי שנוכל להיערך בהתאם ולהעריך את הביקוש והעלויות, נשמח לתגובות שלכם!
מעוניינים? הגיבו כן!

מוזמנים לתייג חברים שלדעתכם יתעניינו במוצר ובשירות.
רק בריאות!

מעוניין

אם תצליחו לארגן דיל טוב על טאבלט אשמח, סבא שלי כבר יודע להתקין לבד:)

אגב, רצוי 10 אינץ ורצוי מותג טוב שירוץ קוולקום סטייל שיאומי. אם תוכלו להוריד את השיאומי 10 אינץ ל800 שח אני בפנים

זה ננסה בלי קשר, אבל בהקשר הנ"ל - זה חוטא ממטרת הדיל הספציפי הזה שמיועד דווקא למי שלא מתמצא וצריך פתרון לוואטסאפ וכד’ ולא יותר.

בבקשה לקחת בחשבון שאנשים מבוגרים לא שומעים טוב

מה סוכם? יש אפשרות ?

מעט מידי מעוניינים ולכן זה לא יצא אל הפועל. כתבתי מדריך איך לעשות את זה לבד במקום -

אלדד שלום,
למרות שלא יצא לפועל והוצאת הסבר להתקנת טאבלט לגיל השלישי (כל הכבוד על היוזמה), אשמח אם תוכל לארגן טאבלט אחד לאמא שלי שנמצאת בבית בלי יכולת לתקשר עם הנכדים.
אני בטוח שהצורך,קיים לא רק אצלי והדרישה תעלה עם הזמן.
אשמח לקבל דרך בה נוכל לתקשר…