פסח! מצות, ילדים בבית...מבצע אביב לכל דגמי ביסל ממשיך! 5 שנות אחריות, נוזל ניקוי מתנה ומשלוח חינם!

קנייהZUZUKSP

פורסם ב: 

השואב שעושה הכל – גם שואב וגם שוטף!

והרי תזכורת – מבצע אביב ממשיך על שואבי ביסל – במחיר הכי זול אי פעם ובתנאים הכי טובים אי פעם!

עם אחריות מורחבת ל5 שנים (יבואן רשמי המילטון!) משלוח מהיר חינם + 1 ליטר סבון ביסל מקורי מתנה!

לפירוט נוסף על כל דגם ואיפה קונים >

• שימו לב – בקניה דרך הלינק שלנו באתר KSP תזכו למאות מוצרים נבחרים בהנחה מיוחדת.
  • קופון בלעדי zuzuksp יקנה לכם הנחה נוספת/משלוח חינם על פריטים נוספים. ניתן להשתמש בקופון גם באפליקציה ובצירוף לקופונים נוספים.
  • ההנחות וההטבות המיוחדות מופיעה רק בקופה.

נראה לי שטיפה מוגזם בימים ביתיים אלו לקנות מגב ב1500 שח. כמובילי דעת קהל בתחום החיסכון צריך לעודד אנשים לחסוך היום כי אין לדעת מה יהיה מחר.
עדיף תפרסמו דילים על הנחות קבועות למשלוחים בדגש על שופרסל ויוחננוף.
ואגב, אם כבר, המגב הזה נמכר בשופרסל עם 300 שח החזר לקניה הבאה ואפשר להשתמש בזה המשלוחים עתידיים.

נראה לי שהתגובה טיפה מיותרת.
לי נראה מוגזם שאתה שותה קפה ממכונה, קונה גלידה בחוץ, נוסע ברכב ועוד מבזבז חשמל על תגובות באתר…הרי אין לדעת מה יוליד יום ומה יהיה מחר! איזה חוסר אחריות זו כשאפשר לשתות מים וללכת ברגל ולחסוך כל אגורה ליום גשום.
וברצינות - בחייך, גם בימים שבשגרה אפשר ליפול על התחת ולשבור את האגן. אפשר שנפוטר ועוד אלף תסריטי בלהות. אלו החיים, לפעמים הם קשים, לפעמים קשים יותר, זה לא אומר שמפסיקים לחיות או לקנות.
אנחנו מעודדים אנשים לחסוך ולקנות נכון כל השנה, עם קורונה או בלי קורונה.
מוצר עולה X או Y ואין דבר כזה ‘מוגזם’ באופן אובייקטיבי. האם לקנות ONEPLUS 7T ב1800 במקום רדמי ב500 זה גם מוגזם? ומה נאמר על מי שקונה סוזוקי קרוסאובר ב120 אלף במקום סוזוקי אלטו ב60? ולמה הם לא קונים אופניים או נוסעים באוטובוס? למה אנשים קונים מדיח בכלל? מה הבעיה לשטוף כלים?
לך זה מוגזם, לאחרים שאין להם את החשק, הזמן או היכולת לנקות את הלכלוך של הילדים, הכלבים וכו’ 20 פעמים ביום עם מטאטא, מגבונים, יאה, דלי ומגב, זה לא מוגזם.