פער במחיר בין דגמים של טאבלטים

אני לא כזאת מבינה בטכנולוגיה ואני מסתבכת עכשיו עם כמה טאבלטים שיש ביניהם הבדלים מאוד גדולים במחיר אבל לא ברור לי מה ההבדלים הטכניים שלהם. אני מסתכלת פה https://www.ivory.co.il/samsung-tablets.html על טאבלטים של סמסונג כי זאת החברה של הסמארטפון שלי ואני אוהבת אותה, ואני יודעת שאני רוצה את אלה עם המסך הגדול יותר, אבל על מה עוד אני צריכה להסתכל? למשל יש את הדגם הזה Samsung Galaxy Tab A (2019) SM-T510 Wi-Fi 10.1" 32GB שעולה 948 שקל ויש את זה Samsung Galaxy Tab A (2019) SM-T515 4G-LTE Wi-Fi 10.1" 32GB שעולה 1175 שקל - מה ההבדל ביניהם? הזיכרון נראה אותו דבר, וגם המעבד והרזולוציה והמערכת הפעלה - אז מה כן שונה? אני ממש אשמח אם תוכלו לכוון אותי כי אני ממש מבולבלת.

היקר יותר מאפשר לך להכניס לתוכו סימ ולגלוש על רשת סלולארית. הזול מאפשר רק גלישה ברשת אלחוטית. ההחלטה במי מהם לבחור תלויה בצורך שלך בגלישה זמינה בכל מקום.

בהצלחה.

כפי שיוסי אמר ההבדל הוא בכרטיס הסים.
אם קונים טאבלט בלי כרטיס סים אז צריך להיות מחוברים לwifi ביתי (או בבית קפה…) או לחילופין להפעיל “נקודה חמה” בטלפון כדי שיספק אינטרנט לטאבלט.
אם קונים דגם עם חריץ לכרטיס סים, אפשר להיות מחוברים תמיד בכל מקום - אבל חבילת גלישה עולה איזה 30 שקל לחודש.