קניית טלפון בסין

שלום
קניתי טלפון שיומי מי מקס 3 דרך עלי אקספרס.
גלובל רום.זה אומר גירסא סינית עם תוכנה גלובלית.
הכל טוב למעט זה שאי אפשר להוריד נטפליקס דרך גוגל פליי.

1. אמרו לי שזה בגלל שבגוגל פליי ה play protect לא מאושר לי.האם זה נכון?
  2. האם זה אמור להיות ככה בגירסא סינית?או שזה אומר שמשהו לא בסדר בטלפון ואני צריך לפנות למוכר?
  3. ברשת יש שיטות לסדר את זה. אף אחת לא הצליחה לי.למישהו יש עצה נוספת?

שלום,
קודם כל נזכיר שאנחנו ממליצים בתוקף לא לקנות גרסאות סיניות של שיאומי/וואוי וכד’. גם אם הרום גלובלי.
לגבי נטפליקס - גם אם יעבוד קח בחשבון שאין תמיכה בWILDVINE 1 בגרסא סינית פרוצה כזו ולכן אין תמיכה בנטפליקס HD.
הדבר היחיד שניתן לנסות הוא להוריד את הAPK של נטפליקס מהאתר שלהם, להתקין ולנסות.

אלעד תודה רבה על התגובה המהירה.
אשמח אם אפשר לעוד כמה פרטים בבקשה.

1. למה ההמלצה הזאת?מה עוד המחירים שאשלם על כך שזו גירסא סינית? (עשיתי את זה מחוסר ידע. לא חקרתי מספיק לפני שיש הבדל בין גלובל רום לגלובל ורז’ן)
  2. אני מבין שאין שום דרך לסדר את זה? גם לא צריבת בוט מחדש?
  3. האם יש לי קייס לפנות למוכר בטענות?
  4. דרך נטפליקס לא עובד. מצאתי בסוף apk עם גירסא יותר ישנה שעבד, אבל זה מעצבן לאללה

א. כי אין סיבה - המחירים לגרסא גלובלית רשמית הם לרוב זהים לגרסאות הצרובות הללו.
ב. כי יש השלכות…NFC לא תמיד עובד באפליקציות בנקים/תשלומים, פתיחת בוט עושה בעיות עם אפליקציות אבטחה וארגונים שונים, המוכרים לא בהכרח טורחים בכלל לפתוח בוט כהלכה אלא פשוט לצרוב ואז בעדכון הראשון המכשיר נהייה בריק (או שבכלל מתקינים גרסא מקוסטמת בלי עדכונים). בקיצור, כאב ראש מיותר.
אם עובד לך והבוט פתוח ויש עדכוני OTA וכו’, אז לא לגעת. אין מה לתקן מה שלא שבור.
אם המוכר פרסם שזו גרסא גלובלית רשמית - כן. אם רק רשם רום גלובלי/בינלאומי - לא ממש.

אוקי,
אז אצלי אני כן מקבל עדכוני גירסא אז יצאתי בזול כנראה…
ד"א את המי מקס 3 לא מצאתי בגירסא גלובלית ברשת במחיר נורמלי, והוא עלה לי פחות מחצי מהארץ.

אלעד ממש תודה על היחס הענייני והתשובות הברורות והפשוטות. תענוג להכיר את האתר שלכם.

תודה לך.
הסיבה שלא מצאת היא כי הוא מכשיר ישן יחסית שכבר איבד מהפופלאריות שלו. כיום כמעט כל מכשיר של שיאומי (ואחרים) הוא 6.4+ אינטש וסוללה ענקית…

אוווו אז פה הקטצ’.
אני מעדיף מסכים גדולים.
אורך האלכסון אינו מעיד על גודל המסך. שטח המסך הוא זה שמעיד.
לדוג’ הרדמי נוט 8 פרו עם מסך של 6.67
המי מקס 3 הוא 6.9
אבל שטח המסך הוא 105 סמ"ר מול 122 סמ"ר בהתאמה, אם אני זוכר נכון. הבדל משמעותי ביותר.

אפשר ליצור משולש ישר זווית עם צלע קטנה ואלכסון ענק.אלכסון לא אומר כלום בהכרח

זו כבר שאלה של מה עושים עם המסך. אם היחס קרוב יותר ל4:3, ל16:9 או 20:9…
יחס צר/ארוך יותר מאפשר אחיזה נוחה יותר, קריאה נוחה יותר עם פחות גלילה באתרים, פייסבוק, אינטסגרם וכד’ וגם התאמה טובה יותר לתכנים רחבים כמו סרטים בנטפליקס עם פחות שוליים שחורים.
אומנם מאבדים קצת רוחב בשוליים, אבל מקבלים גובה וזה לרוב השימושים בטלפון - עדיף.