מחשב טוב

שלום רב!
אני חדש כאן וממש נהנה מכל רגע,
אני זקוק למחשב חזק ומהיר שיעשה את העבודה בלי להיתקע, אני לא מריץ משחקים אבל כן פותח מלא טאבים ביחד וגם מריץ תוכנות ברקע, מה הייתם הכי ממליצים מבין כל המבצעים שיש כעת?
ושוב תודה

שלום חיים!
שמח לשמוע :slight_smile:
ריכזתי את כל הדילים האחרונים כאן -

אני בעצמי בדיוק באותה הסירה. מה ששנינו צריכים זה בעיקר ראם. בפועל גם 8GB ראם מספיק לכמה עשרות טאבים וכמה תוכנות ברקע, אך רצוי 16GB. לשמחתנו את כל הדגמים שמגיעים עם 4/8GB אפשר גם לשדרג ובקלות יחסית עם סטיק ראם נוסף (דורש פתיחה של תריס בתחתית, בדר"כ עניין של בורג אחד). אין צורך גם להזדרז ולשדרג - אפשר לחיות קודם עם ה8GB ורק ידרש בעתיד להוסיף.
שני הדגמים הטובים ביותר לשקל מבחינתי -
15" -

קומפקטי וקל

14" עם עט ומגע -

ואם אתה מריץ תוכנות כבדות באמת - קרי אדובי למינהן, CAD, עריכת וידאו וכד’, אז מהחזקים במיוחד -

וואוו איזה מהירות תודה רבה!
מה עם זה?

פורסם אצלכם, זה לא משהו טוב באמצע?
או זה

גם פורסם אצלכם,
ושוב, אני לא מבין ממש גדול רק שואל מה עדיף לי
בתודה

הראשון לא יתן לך הרבה על השאר, אלא אם חשוב לך המעבד הגרפי. הוא גם כבד יותר.

זה בהחלט אופציה טובה באמצע.

שאלה אחרונה, שווה להשקיע את הפער במחיר בשביל המחשב הזה?

במקום זה?

מבחינת חוזק ועמידות למשך השנים ואיכות חומרים?

זה לא עניין של להשקיע.
יש הבדל משמעותי בייעוד שלהם.
הראשון מיועד לגרפיקה, גיימינג ושאר משימות ‘כבדות’. לכן יש לו כרטיס גרפי חזק, מאווררים חזקים, מסך 144הרץ וכו’. הוא אוברקיל לשימוש על דפדפן, אופיס וכו’. הסוללה תחזיק פחות, ישקול יותר ועולה יותר.

השני הוא לשימוש משרדי-ביתי רגיל יותר, קרי עבודה משרדית, לימודים, עריכה קלה וכד’. חזק להרבה דברים אבל לא לגיימינג. הסוללה שלו חזקה בהרבה. נשמע לי שזה מה שאתה מחפש.

תודה רבה, אם יהיה איזה דיל מיוחד אשמח לשמוע כאן, כמובן שאני עוקב אחרי העמוד של המבצעים

סליחה על השעה אבל מה יש בזה יותר? והאם הוא לא קטן מידי?

הוא 13.3". רק 1.2 קילו ודק מאוד.

תודה רבה, הזמנתי את זה

איך אני מוסיף עברית למקלדת?

מדבקות איכותיות ומומלצות בשקלים בודדים כאן

בל ייקח איזה שלושה שבועות להגיע.
אם אין לך סבלנות פשוט קנה בקרביץ, הום סנטר…

המקלדת הזו מוארת. עדיף מדבקות שקופות.

תודה רבה,