קניית סמארטפון בחול? מה עושים בקשר לאחריות אם יש בעיה בפלאפון?

אני שואל כי קנינו בארץ באילת פלאפון רדמי נוט 5 לאשתי ,אחרי תקופה נהיו כתמים על המסך .בארץ יש אחריות ע"י החנות שקנינו נגיד. באותה מידה יכל להתקלקל משהו אחר או שהפלאפון ישבוק חיים לגמרי. מה עושים כאשר האחריות היא מחנות בסין נגיד? להתחיל לשלוח את הפלא לחול חזרה?

רוב התקלות הן כשהמכשיר מגיע או מיד בתחילת השימוש. אלו מכוסות על ידי פייפאל/אליפיי. אם המוצר הגיע לא תקין - אפשר לדרוש החזר מלא עם גיבוי שלהם.
במידה ומתגלה תקלה זמן מה אחרי שדורשת תיקון באחריות, מה שמאוד, מאוד נדיר (מניסיון עם עשרות מכשירים), אפשר:

1. לשלוח חזרה לתיקון בסין - עלות המשלוח מכוסה על ידי פייפאל לרוב (שירות יש דרך חזרה).
  2. לדבר עם החנות ולהתמקח על החזר חלקי (לרוב מסכימים).
    יש לזכור גם שגם בארץ, עם אחריות, רוב התקלות מקבלות מענה של ‘זו קורוזיה’/הפלתם את הטלפון/נרטב וכד’. 95% מה’תקלות’ הן בכלל מסך שבור/נפל לאסלה/הלך לאיבוד/סוללה שנחלשה/חיבור טעינה - וכל אלו כלל לא מכוסים באחריות או מכוסים רק לזמן מוגבל מאוד.
    זה תמיד שיקול שלך איפה לקנות - אנו שמים את כל האופציות ככל הניתן בהשוואת המחירים שלנו. לטעמי מחיר טוב יותר משמעותית - לרוב עדיף על ‘אחריות’ בארץ.

האמת שאני שומר את הפלא הישן שלי במגירה ואם יש תקלה וצריך לשלוח חזרה לחול מעביר רק את הסים קארד וכרטיס מיקרו SD.
איזה פלא מומלץ מבחינת איכות מצלמה יחסית טובה ,סוללה חזקה ,ואם ניתן טעינה אלחוטית ,תקציב עד 1200שח.

פתחתי את הדיל הזה והעלות היא 1440שח בערך שם ,איפה מכניסים את הקופון? איפה מסמנים ביטוח מכס? איפה בוחרים שיטת משלוח מהירה יחסית עם סיכון מכס נמוך?(הסוללה שלי בפלא הנוכחי על הפנים וזה די דחוף). צריך קצת עזרה עם אתר בנגוד.
תודה מראש.

יש לך טיפים בדיל עצמו ובתחתית הדיל.
לבחור ADD TO CART. בקופה יהיה לך מקום להכניס את הקופון ולסמן TARIFF INSURANCE.
לבחור במשלוח רשום רגיל. לא אקספרס.
אם חשוב לך שיגיע מהר, יש אופציות אחרות כאן -

בשלב השני הקופון נשאר מוחשך שם ,זה עוד שלב?

מוחשך?