זה רשמי! אמזון מגיעה לישראל!

פורסם ב: 

זהו! זה רשמי!
אחרי שנים וחודשים של ספקולציות, טיזינג, פרשנויות, וקורסים להתעשרות מהירה שרודפים אתכם בפייסבוק…

אמזון מגיעה לישראל!

• פרסום ראשון: עכשיו זה ודאי – קמעונאית האונליין האמריקנית מתחילה לפעול בישראל. פנתה למוכרים ישראלים בעברית בהצעה להיות הראשונים שימכרו ישירות מישראל לקהל ישראלי. גורמים בענף: "זה צעד ראשון" YNET/ כלכליסט
  • "חווית הקניות האמריקאית מגיעה לישראל: אמזון החלה לשלוח הודעות למוכרים ישראלים והציעה להצטרף לתוכנית משלוחים מקומית, אל ההודעה שנשלחה בעברית, צורף קישור לעמוד אמזון שלראשונה, הופיע בעברית. עוד צפויה אמזון להשיק גרסה עברית של אתר הסחר המקוון" וואלה

• "במהלך הלילה האחרון קיבלו מספר ספקים ישראלים זימון בעברית ע"י אמזון להוסיף תוכניות שילוח ללקוחות ישראלים תחת השם "Local Delivery" • אמזון דורשת כי המוכרים הישראלים יספקו את הסחורה תוך 5 ימי עסקים • עם זאת, ככל הידוע עדיין לא מדובר בהקמת מרכז לוגיסטי בישראל" גלובס

הדרך למחסן מקומי רשמי – בהתחשב בשיקולי מס שונים, עוד רחוקה, אולם כך או כך מדובר בבשורה אדירה לשוק המקוון בישראל. רמת משלוח ואחריות שהפכה לסטנדרט בעולם – סוף סוף תגיע גם לארץ הקודש, זבת החלב, דבש וחבילות בדואר.

אז מה דעתכם בעניין?

שתפו אותנו בתגובות!

מוקדם מידיי לחגוג, אין תאריך מתי הם יתחילו למכור בארץ, עדיין לא מדובר בהקמת מרכז לוגיסטי בישראל, 5 ימי עסקים זאת לא בשורה צרכנית גדולה.
מאוד תלוי מה תהיה רמת המחירים של הספקים הישראלים הידועים בחזירותם שלא יודעת שובע.
למרות כל זאת אני מברך ומקווה שאני אתבדה וזה אכן יהיה מפץ צרכני בארץ.

לא מובן לי, המוצרים שנמכרים על ידי אמזון עצמה יהיה שינוי?
האם יפתח מחסן בקפריסין ואז הכל יהיה יותר זריז?
המוכרים המקומיים יצטרכו לשלם מס רגיל ואנחנו נחסוך את המע"מ?
האתר בעברית יתחיל רק אחרי שהספקים יתחילו למכור? זה מוזר

חוגגים כשאפשר :slight_smile:

ימים יגידו. כפי שמוסבר בכתבות בינתיים מדובר על אתר ישראלי בעברית ומוכרים ישראלים שימכרו ישירות דרך אמזון ישראל. זה השלב הראשון. אם איך ומתי יהיה מחסן בישראל/קפריסין/תורכיה ומה זה אומר לגבי מעמ ומחירי משלוח עוד אין תשובה כי גם אמזון בעצמה כנראה עוד לא החליטה.

בקיצור עוד פלטפורמה שתתחרה במה שיש לנו כאן כמו זאפ, וואלה שופס והאחרים.
ה-5 ימי עסקים זה לא ממש חידוש. זה כבר קיים.ברוב החנויות