מצלמות רכב מומלצות!

מצלמות רכב מומלצות!
0

פורסם ב: 

מצלמות הרכב המומלצות ביותר לנהג הישראלי! עודכן: אפריל 2019 המצלמה הכי פופלארית ברשת כבר שנים ובצדק! אמינות, איכות תמונה מצויינת ומחיר מנצח. הA119 היא המצלמה המומלצת ביותר! לסקירה המלאה! רוצים לצלם גם מאחור? כל היתרונות של הA119, בתוספת מצלמה אחורית, בלוטות' וWIFI! תקציב קטן? הG70 היא בשבילכם! עם מסך גדול, עדשה במפתח גבוה (f1.5), חיישן…

קניתי את המומלץ VIOFO A119 ואני מרוצה ממנו מאוד כי המצלמה מחוברת אצלי כבר יותר משנה ברכב(הגרסה הקודמת) ומתפקדת מעולה!

קניתי את הVIOFO A119 בעקבות ההמלצות פה על מצלמה עם קבל (אחרי התלבטות מול השיאומי והAkfawise שזולות יותר ומגיעות עם סוללה), יש לי אותה בערך חודשיים לא היו בעיות מיוחדות ולא הזדקקתי לצילומים בסך הכל נראה לי שהיא אחלה

אני מתכוון לקנות את המומלץ VIOFO A119 כי הגעתי למסקנה שכל אחד חייב מצלמת רכב אחרי תאונה קטנה בחניון בבאר שבע והמצלמה הזו נראית לי עמידה וזולה תודה על ההמלצה.

קניתי את Xiaomi Yi 1080P Car ואני לא ממליץ. בהתחלה עבד מעולה. אחרי כמה זמן הכפתורים הפסיקו להגיב. כנראה בגלל החום

אחרי שעברתי על המדריך הסופר מושקע שלכם (לא מאכזבים כמו תמיד),
אני מתכוון לקנות את המומלץ ALFAWISE G70 כי לדעתי הוא הפשרה הכי טובה של איכות ביחס לעלות.
זה מוצר שהוא מצד אחד הכרחי נוכח תרבות הנהיגה שלנו ומצד שני בעל תחלופה יחסית גבוהה עקב בלאי בקיץ הישראלי הלוהט.

קניתי את המצלמה של DDPAI - MINI 2, ובינתיים אני מרוצה.
היא הייתה בעבר אחת המומלצות, ומצאתי אותה באתר Joybuy במחיר של כ 55$.

קניתי את המומלץ VIOFO A119 ואני מרוצה\ כי __איכות צילום גבוהה

תגובה מאת אושרה
כתבה מפורטת תודה רבה
תגובה מאת אלדן
יש חיה כזאת, מצלמת רכב שגם מתלבשת על המראה של הרכב (מצלמת-מראה), גם מבוססת קבל וגם מצלמת את פנים הרכב?