מבקשת המלצה לטאבלט לילדים, טוב ובמחיר סביר

שלום,

אני לא מצליחה לבחור טאבלט. צריכה לקנות למעשה 2 (מתנת יומולדת לתאומים בני 6). לא קטנים יותר מ8אינצ’ ורצוי עד 100$ לאחד. באליאקספרס יש המון, ועל הרוב יש פידבקים מאוד מגוונים, מממש טוב עד על הפנים, על אותו טאבלט.

בארץ גם לא מוצאת טאבלטים סבירים במחירים פחות מ500…

אשמח להכוונה.

תודה מראש

לביקורות באליאקספרס אין שום משמעות והוכחנו זאת שוב ושוב (למשל הכתבה האחרונה שלנו על מיני מקרנים). ההמלצה הרשמית לטאבלט נמצאת כאן:

זה מוצר מאוד איכותי, בקנייה שלו ביחד עם הקייס המומלץ ומגן מסך הוא ישמר שנים! כמובן את מכירה את הילדים שלך יותר טוב מכולם אז תעריכי כמה ישמרו על הטאבלט. אני יכול לומר שעם ההגנות הוא ישרוד נפילות מגובה חצי מטר על פי רוב. הטאבלט המומלץ גם בנוי היטב וגם בעל אורך סוללה גדול וגם עם רמקולים מעולים לצפייה בסרטים ומשחקים. אבל הוא מעבר לתקציב שלך, הוא עולה כ130$ בדרך כלל (בקישור לעיל יש השוואת מחירים בזמן אמת כולל קופונים)
אלטרנטיבה אחרת מהמומלץ היא לקנות טאבלט https://tavi.ly/100X מאוד זול, רק 240 שקלים. אפשר לקנות אחד לכל ילד. זה טאבלט שיאפשר צפייה ביוטיוב, נטפליקס, משחקים… אבל יש לו מעט מאוד זיכרון, אחרי התקנת שניים שלושה משחקים הוא יתמלא ואם רוצים משחק נוסף צריך למחוק את האחרים. מבחינת עמידות, אצלי הוא מחזיק מעמד כבר איזה 4 שנים אבל יש לי מזל. לרוב טאבלט באיכות הזאת צפוי לשרוד שנה בקושי, ואם ילדים דופקים אותו אז פחות. מצד שלישי… זה מלמד אותם לקח יקר על איך לשמור על מכשירים עדינים (בלי לשבור לך את הכיס) כך שיהיו מוכנים נפשית לטאבלט באמת טוב שיבוא אחר כך.