שואבי אבק אלחוטיים מומלצים!

תגובה מאת יואב
ויש סוללות לקניה באחד מהאתרים המומלצים שלכם? כי אני לא מצאתי… והרבה תודה על התשובה, עזרת בבחירה חכמה

אין כרגע. בעיקרון מדובר בתאי ליתיום נפוצים. מניח שבעתיד יהיה אפשר להחליף בזול יחסית אצל אחד היבואנים ואם תהייה דרישה נשיג גם מבצעים על זה. יותר סביר שבעוד שנתיי-שלוש כבר נזכה לשואבים חזקים ומשוכללים יותר במחירים זולים עוד יותר. הסוללה היא החלק הכי יקר בשואב ולא תמיד משתלם להחליף.

תגובה מאת רפאל
יש טעות במחיר בKSP זה יוצא 739 עם הקופון ולא 639 חוץ מזה האם ניסיתם כבר את ה MIAJA החדש של XIAOMI ? תודה לכם אחלה REVIEW !!!

היי רפאל. אין טעות. המחירים משתנים כל הזמן וגם המלאי. אתמול למשל פרסמנו ב629 ונגמר המלאי היום. סביר שיחזור במהרה.

אם אתה מתכוון ל Xiaomi Mi Handheld (MIJIA) אז כתבתי עליו בהרחבה כבר בכתבה לעיל.
תגובה מאת איילת
אם אני שוקלת לקנות את הv9 - מה המשמעות של מברשת השטיחים שאין לו? המברשת הכללית לא תעבוד על שטיחים בכלל?

תעבוד כמובן, על שטיחים דקים אין הבדל משמעותי, רק בעבים.

תגובה מאת גבריאל
יש לי שטיחים בבית, האם יש מברשת קשיחה בV9?

לא, כאמור רק לרוידמי בשלב זה. המברשת שטיחים רלוונטית בעיקר לשטיחים עבים. שטיחים דקים - אפשר גם עם המברשת הרגילה (שיש לV9).

תגובה מאת חנה
היי מה אתה ממליץ את ה v9 או v9 pro? ראיתי שרשמתי שרק ברוידמי יש מברשת לשטיחים, אני צריכה מברשת לשטיח עם שערות קצרות, ה v9/v9p מתאים לזה? תודה

הבדלים זניחים בינהם, זה אותו השואב. יש לנו מבצעים טובים לשניהם בזוזו דילס, ksp ועם הקופון הבלעדי בxistore.
רק לרוידמי יש מברשת שטיחים אך כולם, גם הv9 יתמודדו עם סיבים קצרים גם עם המברשת הרגילה.

תגובה מאת חנה
תודה רבה על המענה המהיר! ובין הרוידמי לבין ה v9. מה מביניהם עדיף יותר לטווח הארוך?

V9 נותן תמורה טובה יותר למחיר. חזק יותר וזול יותר. גם הjv83 מצויין.

תגובה מאת אורי
https://www.amazon.co.uk/Dyson-Release-Roller-Cleaner-Assembly/dp/B07F3837DY/ref=sr_1_2?crid=2NR4NJ5EHUQPB&keywords=v8 fluffy head dyson v8&qid=1571951464&sprefix=v8 flu,aps,193&sr=8-2
תגובה מאת עוז
האם יש עוד שואב למעט הג’ימי שעמדת הטעינה שלו לא דורשת קדיחה בקיר?

שלום, תודה רבה על הכתבה המושקעת. לא הצלחתי לגמרי להבין אני צריכה שואב ל4 שטחי שאגי עבים במיוחד… איזה מהשואבים יעשה את העבודה הטובה ביותר בשטיחים כאלה?
בתודה מראש קורין

תודה קורין,
קחי בחשבון ששאגי ארוכים ושואבים - מכל סוג, הם לא חברים הכי טובים…
לשטיחים כאלו צריך מברשת חובטת. כזו יש למשל ברוידמי F8 ובשואבי שארק ודייסון (לעיתים בתוספת תשלום).

טוב נו…ואני מופתע ומאוכזב שזו תגובתך.
כמובן זכותך להיות מאוכזב, אבל כדאי לתאם ציפיות. קודם כל לא משווים שואב אלחוטי לשואב תעשייתי…זה נראה לי מובן מאליו. לכל מוצר, גם הטוב ביותר, יש לקוחות מאוכזבים. חלקם בצדק וחלקם שלא, לרוב בגלל שימוש לא נכון או ציפיות לא ריאליות. גם לדירט דביל הפופלאריים, יש מאות ביקורות שליליות באמזון וזאפ.
הV9 ושאר השואבים כאן נסקרו גם במאות סקירות ברשת. עם המבחנים המצולמים והנתונים - קשה להתווכח.
גם עם אלפי התגובות החיוביות של הקונים כאן בארץ קשה להתווכח. הרוב המוחץ - משבח את השואב הזה ובצדק לטעמי. מבחינת תמורה למחיר - הוא הכי טוב שיש.

תגובה מאת אלה
היי תודה רבה על הסדר! אני עדיין חושבת אם לקנות dreame v9 או SHARK IF 250 מה לדעתכם עדיף?

כאמור לעיל הMIJIA החדש מגיע עם סוללה של 30 דקות בלבד ולכן הוא לא בחירה טובה לטעמי בהשוואה לג’ימי/רוידמי וכד’.
המחיר משתנה - יש כל הזמן ב650~ עם הקופונים, וקצת יותר ליבואן רשמי/אחריות ארוכה יותר/דגם PRO.

לא