שואבי אבק אלחוטיים מומלצים!

פורסם ב: שואבי אבק אלחוטיים מומלצים! | ZUZU Reviews

איך בוחרים שואב אבק אלחוטי טוב? עודכן – ספטמבר 2020 שואבי אבק אלחוטיים. נראה שפתאום הם בכל מקום! דייסון, שיאומי, ג’ימי, LG, VAX…כולם רוצים ומדברים על שואבי אבק אלחוטיים. אבל מה כדאי? דייסון ב2000 ש"ח או ג’ימי משתלם? בכתבה זו נעשה קצת סדר, נסביר מה חשוב ומדוע וכמובן נמליץ על השואבים המשתלמים והטובים ביותר. על…

שאפו, מושקע במיוחד

תגובה מאת Ariel
כתבה ממש יפה, מקיפה ומושקעת! נתתם קישור לקניה של מתאם גמיש לjimmy, זה מתאים גם לdreame v9?

ייתכן ויתאים אך לא יכול לומר בביטחון עדיין. סביר שגם לv9 יהיה בהמשך משלו.

תגובה מאת Ariel
תוכלו לעדכן?

כשיהיה כמובן. בכל מקרה זה לא צריך להיות שיקול בקניה לטעמי. זה נחמד שיש אבל ברוידמי לא מצאתי צורך בזה עדיין. מסתדר יופי גם עם הראש הקצר כשצריך.

תגובה מאת Dror
מה לגבי שואבי vax

לא יודע אם זה העמוד המתאים אבל קניתי שואב רובוטי Ilife A7 (הכחול), לדירות קטנות הוא אחלה וקיבלתי עליו המלצה מידידה שהייתה מרוצה מדגם אחר של החברה, קניתי אותו כי חיפשתי משהו זול, למרות שאני מרוצה ממנו בדיעבד הייתי קונה את השואב של שיאומי כי נראה שהוא עמיד וחזק יותר

קניתי את המומלץ jv51 (או 52?) ואני מרוצה מאוד מהשואב עצמו, העיצוב, הסוללה הנשלפת, עוצמת השאיבה, איכות המברשות וזמני השאיבה.
הבעיה היחידה, מבחינתי, היא המברשות הקטנות/צרות: הן מעט רחבות/עבות מדי, ולא נכנסות למסילות החלונות.

מלבד זאת, באמת מומלץ.
בטח אם מצליחים לתפוס, כמוני, במחירים נמוכים כמו שפורסמו כאן לאחרונה בכמה הזדמנויות (ksp וכו’).

תודה על הסקירה המושקעת, ועל האתר, בכלל.
שי

אני מתכוון לקנות את המומלץ Jimmy jv83 כי הוא נשמע מבטיח. ממתין לסקירה, ובפרט בהשוואה לV9.
תודה על ההמלצה!

אני מתכוון לקנות את המומלץ ג’ימי הV51 או הV9. כי ניתן לראות את מה שכתוב למטה בהמשך. תודה על ההמלצה!

קניתי דייסון V8 מתוך רצון לרכוש את הטוב ביותר. המחיר היה גבוהה אבל חשבתי שאני קונה משהו איכותי.

לצערי מסתבר שקניתי בארץ אבל האחריות שלהם אינה מכסה את המברשות לחלוטין.
לאחר שמונה חודשים המברשת הכי שימושית אצלנו, מברשת הרצפה, הפסיקה לעבוד.
האחריות לא מכסה שום דבר ועכשיו השואב הזה הפך להיות שואב שטיחים אלחוטי בלבד.

עלות המברשת?
400-500 ש"ח…

לצערי זה אחד הדברים הכי גרועים שקניתי ואני מתכוון לרכוש את הג’ימי במבצע במקום את המברשת הזאת.

המלצה אישית, תתרחקו מדייסון.
בטח ברכישה בארץ.

תודה על ההמלצות.
לאחר האכזבה של הדייסון, אני מחפש שואב אבל עם מספר מברשות.
אני מחפש אחד עם מברשת רצפה (פרקטים) וגם לשטיחים.

קניתי את המומלץ ROIDMI F8 ואני מרוצה\ כי __שואב חזק ואמין

תגובה מאת Leonid Brandes
כתבתם שבג’ימי אין מברשת לשטיח. אבל גם ל-dreame v9 יש רק מברשת רכה, אז… מה העניין? לא ברור.

רק הf8 עם מברשת שטיחים.

תגובה מאת גיא
היי, האם בקניה מחול של jv83 יש אחריות בארץ ואם כן של מי?

אין אחריות בארץ.

לא הבנתי מה עדיף? ומה ההבדלים בין הג׳ימי החדש v8 ל dreame v9

הV9.
הV8 עדיף רק אם ממש רוצים מברשת שטיחים.

תגובה מאת אבי
שאלה לגבי הjv71: הבנתי שניתן לשאוב איתו גם כשהו מחובר לחשמל, האם זה נכון? אם כן, האם כשהוא מחובר לחשמל ניתן לשאוב ללא הגבלה?