איך הפסקתי להתפשר והתחלתי לשלם על משלוח מהיר!

פורסם ב: 

עודכן: ינואר 2020 אמ;לקממהרים? מבולבלים? הנה המשלוחים המומלצים וה…פחות מומלצים – על קצה המזלג: משלוחים מהירים רשומים* מומלצים:דואר רשום ‘רגיל’ – בדיקת מכס רנדומלית.איפה? אליאקספרס וגירבסט: SF Express E-Packet Azerbaijan כל השאר? דואר רשום רגיל ככל הזמין. בעדיפות קלה לסינגפור אם זמין. דואר לא רשום/ללא מעקב – לא מומלץ! משלוחים מהירים* מומלצים (שליח/נק’ חלוקה):**דואר שליחים – תמיד…

מהו בעצם המשלוח המהיר של אלי אקספרס? AliExpress Premium Shipping
שילמתי עוד 15$ בשביל ההבטחה שלהם 7-15 יום, עברו כמה ימים והמוכר עדיין לא שלח את המוצר, אני לא יודע אם זה שווה משהו או שנפלתי בפח.

בכל מקרה תודה על הכתבה.

AliExpress Premium Shipping - לרוב מדובר במשלוח DHL. כדאי לשאול את המוכר ולוודא.
כאמור - מהירות משלוח זה משהו אחד. אם בכלל נשלח, מהירות טיפול וכו’ זה משהו אחר. אי אפשר לשלוח מהר מוצר שלא במלאי. בדוק עם המוכר מה הצפי למשלוח. אם התשובה לא רצינית ומדוייקת ואתה לא מעוניין להמתין למלאי חדש - בטל וקנה ממקום אחר.

תודה.
מקווה שהוא ישלח בקרוב

chrome

מה אתה יכול להוסיף על השיטות האלו שבקובץ המצורף?

ל3 הראשונים כבר התייחסנו בכתבה -
דואר סין - הכי איטי. הכי זול/חינם.
Aliexpress standard - יכול להשתנות לבחירתם, אך בדר"כ מדובר בשיטה עדיפה כמו דואר סינגפור.
ePacet - מהיר יותר ועדיף לרוב.
Special Line - YW - עוד דואר דומה לePacket שאמור להיות מהיר יותר אולם מהניסיון בפועל - לפחות בינתיים מתגובות של גולשים באתרינו - יחסית איטי וקשה יותר למעקב.

לאיפה ברשימה שלך הייתי מוסיף את ePacket?

ePacket בטבלת ההשוואה.

הסבר מקיף ומעולה!

תגובה מאת דניאלה
אני לא מצליחה להבין מה זה 1traking. זה חברת שליחויות? יש לי משלוח דרכם שאני לא מצליחה לאתר רק כתוב באתר שלהם שהוא הגיע לחנות ולא רשום לאיזו חנות אני ממש אשמח לעזרה בבקשה!!

זה אתר מעקב. מאיפה הזמנת? סביר להניח שזה משלוח של אקסלוט או צ’יטה

תגובה מאת תומר
האם לבנגוד יש או מנסים שתהיה לה אפשרות משלוח מהיר וזול? כי היא היחידה עם ביטוח מכס

עובדים על זה כבר תקופה. רק קח בחשבון שלא ממש אפשרי שיהיה גם משלוח מהיר וגם ביטוח מכס מכיוון שמשלוח מהיר תמיד עובר במכס. זה לא יהיה כלכלי להם.

היי אלעד הזמנתי חבילה מבנגודbandgood רחפן עלה לי 350 שקל למשלוח עוד 140שקל דרך dhl והוספתי עוד 55 שקל ביטוח מכס.
האם הביטוח מכס יכסה את כל ההוצאות של dhl? מע’‘מ עמלות שיחרור וכו’ ?
תודה לך :slight_smile:

היי רמי,
עשית כל מה שאנחנו אומרים לא לעשות…לא להזמין רחפנים במשלוח מהיר ועוד של DHL…יצאת עוד בזול יחסית.
ביטוח המכס מכסה רק את המכס (מעמ) ולא עמלות שחרור, חברת המשלוחים וכו’.

היי אתה צודק אך באתר הוא נתן לי רק שילוח דרך dhl למזלי הכתובת שנתתי לא נכונה והן נתנו לי אפשרות ביטול…
האופציה האחרת לרחפן היא דרך אליאקספרקס ואז לחכות חודש במקום לחכות שבוע …מה דעתך ?

דעתי על מה? הבחירה בידך. אם בוחר בDHL - משלמים ביוקר. רחפנים בכלל זו צרה אם הם לא מאושרים, בין אם המשלוח מהיר או איטי.

אוקיי תודה לך אז אבטל ואזמין ממקום אחר ! :slight_smile:
טוב שיש את האתר הזה אתם עוזרים לי מאוד כל פעם מחדש !

היי,
נתקלתי היום בשילוח שטרם פגשתי עד כה:
EMS ePacket (חינם) -כאילו הEMS זה החברה, וישנה עוד מלא אפשרויות כמו AliExpress Standard Shipping (בתשלום 8 דולר) ואחת אחרת זה EMS EMS (כ-50דולר).
אז מדובר בEMS הרגיל או ePacket?
תודה

Shein.
Will i be charged for standard shipping and more than 75 dollars?