קוצצי הזקן הטובים והמשתלמים בעולם!

פורסם ב: https://zuzu.reviews/קוצצי-הזקן-הטובים-והמשתלמים-בעולם/

עודכן: יולי 2019 אז החלטת שאתה מגדל זקן? מזל טוב גבר! אתה חלק ממועדון אקסקלוסיבי ושמור של גברים אמיתיים, אמיצים וחסונים המקרינים גבריות מתפרצת, מראה מסוקס, בוגר ורציני עם מבט מסתורי וחיוך כובש. רבנים, היפסטרים, כובשי ארצות ממונגוליה, מהפכנים, סלבס הוליוודים, חיילים משוחררים בטיול הגדול, גברים במשבר גיל העמידה…כולם כבר אמצו בזרועות פתוחות ושעירות את…

תגובה מאת אורן
לא סיקרתם שום קוצץ איכותי, רק דגמי ביניים
תגובה מאת אבי
קניתי את Philips BT7000 לפני כמספר חודשים. מאכזבת מאוד. אומנם נוחה לשימוש אך חלשה מדי וצריך לעבור כמה פעמים כדי לקבל תוצאה אחידה. המכונות שהמלצתם כאן הן בינוניות ומטה. אשמח אם תמליצו על מכונה חזקה, גם אם היא עולה קצת יותר.
תגובה מאת אבי
בנוסף על ה"מומלצת הרישמית" (פיליפס 7000) שמעתי דברים דומים - חלשה מידי וצריך לעבור כמה פעמים.

אני מתכוון לקנות את המומלץ Philips BT5000/7000_ כי _עושה רושם מצוין תודה על ההמלצה!

תגובה מאת פנחס
אני מעוניין לקנות את הקוצץ Philips Norelco Multigroom Series 3000, MG3750/50 מאמזון… השימוש שלי זה אחת לשבוע. האם היא מתאימה לי או שיש משהו אחר יותר מומלץ ? (לפי אופן השימוש)

מתאים

קניתי את המומלצת הרשמית Philips Norelco MG7750/49 Multigroom 7000 מדובר במכונה מעולה אני משתמש בה כל שבוע הטענתי אותה פעם אחת לפני חצי שנה ומאז היא לא הוטענה כלל ועובדת מצויין מתאימה בעיקר לזקן ופחות לתספורת (בגלל שהראשים שלה לא מספיק רחבים)

תודה רבה על השיתוף! כיף לשמוע שנהנה מההמלצה.
הכלל שלי:

• קוצץ זקן הוא לא מכונת תספורת
  • יש מכונות תספורת שיכולות לתפקד כקוצץ זקן
    כלומר, קוצצי זקן, גם אם רשום שהם ‘גם’ מכונות תספורת (ואגב זה בדר"כ רק בארץ שמצמידים להם את הטייטל הזה), הן מכונות תספורת גרועות מכיוון שהראש הוא צר יותר ממכונת תספורת רגילה - כדי לתמרן טוב יותר ובדיוק יותר על הפנים. גם אם זה רק כמה מ"מ הבדל ברוחב הסכין - בפועל זה מורגש מאוד ודורש הרבה יותר מעברים של המכונה על הראש.
    בנוסף המסרקים צרים יותר וצפופים יותר, שכן הם בנויים לשיער פנים בעיקר, מה ששוב - מקשה על התספורת ולקינוח - הם חלשים יותר.
    מכונות תספורת לעומת זאת, חלקן המובחר שמגיע עם המסרקים הנכונים ותלוי כמובן שזה האורך הרצוי, יכולות להספיק כקוצץ זקן.
    אפשר כמובן להשתמש בקוצץ זקן לתספורת (והשתמשתי לא פעם, בעיקר לילדים, אבל שווה להשקיע את ה100-200 במכונה נפרדת).

יש קוצץ שהוא גם מומלץ וגם עם שואב? יש חיה כזו? (שואל למען שלום בית)