אזהרה- חברת אקסלוט!

שירות הכי גרוע במדינה!!! פעם שביעית דוחים אותי לאספקה של חבילה עקב מספר טלפון שגוי

כל פעם אומרים לך צור קשר עוד שבועיים מתלונן ברשות להגנת הצרכן

אין מענה טלפוני שירות גרוע !!!

שירות הכי גרוע במדינה!!! פעם שביעית דוחים אותי לאספקה של חבילה עקב מספר טלפון שגוי

כל פעם אומרים לך צור קשר עוד שבועיים מתלונן ברשות להגנת הצרכן

אין מענה טלפוני שירות גרוע !!!

אקסלוט מבקשים ממני 24.90 ש"ח למשלוח חוזר בטענה שהמספר סלולרי שגוי.
אני הזמנתי לכתובת שלי בבית ולא למספר הסלולרי.
במעקב המשלוחים שאני עוקב אחריו יום יום כתבתי לאקסלוט מיד איך שהופיע ההודעה של מספר הסלולרי שגוי.
הם עידכנו את הטלפון הסלולרי שלי ורק לאחר כמה ימים הופיע באתר שלהם שהחבילה חזרה למחסן לחלוקה שניה.
בפניה חוזרת שלי התבקשתי להמתין 14 ימי עסקים.
לאחר קצת יותר מ14 ימי עסקים בפניה נוספת אליהם הם מבקשים ממני 24.90 שקלים למשלוח…
לא מוכן לשלם שוב על משלוח, שילמתי כבר משלוח בקניית הפריט !!

Exelot מפעיל את שטת “מצליח” על לקוחות שבויים. אני נפגעת מחברת השלוחים Yanwen שמעסיקה את אקסלוט להשלים את מסירה בארץ. הזהרו משתיהן !!

מסכים עם כל מילה.
חברה שלי לצוות הזמינה מ־Aliexpress שואב שוטף חלונות בכ־1,000 ₪, קיבלה לאחר מספר חודשים SMS שדורש תשלום של מעל 200 ₪ עבור מע"מ, שילמה ונעלמו עקבותיהם. לא מצאה איך להשיג אותם טלפונית אז שלחה הודעה באתר, חזרו אליה ואמרו לה שיופי שהיא שילמה את המע"מ אבל כעת עליה להוסיף עוד מעל 200 ₪ עבור אחסנה.
התייאשה ב־200 ₪ האחרונים ועזבה הכל, חששה שאח"כ יצוץ עוד תשלום מומצא ושיסחטו אותה ככה עד סוף חייה.
גועל נפש.

היי מה עושים השליח מסר המשלוח לשכן עבריין שגנב המשלוח היקר מאנגליה שלקח חודש להגיע לישראל

מדווחים לחנות ומקבלים החזר.

מצרף לתלונות. חייבים לתבוע

החברה Exelot מתנהגת כחבורת נוכלים
בימים האחרונים אני מנסה להגיע אליהם כדי לקבל מענה לגבי חבילה שנעלמה לפני כחודש
אני שלחתי להם לפחות 500 מיילים והודעות באתר
שום תגובה!
אין שום אפשרות להתקשר אליהם. אין להם מענה של נציג ומסתבר שאין מענה בכלל
אני תקועה עם הבעיה שלי
קשה להאמין שהחברה הזאת ממשיכה להתקיים ללא שום פגע

אקסלוט Exelot חברה לא זמינה ואין שירות לקוחות אמיתי, כבר לא קיבלתי 3 חבילות מהם - פשוט בושה!
שלחתי מייל להצטרפות לתביעה ייצוגית מולם exelot_lawsuit@yahoo.com.
ממליץ לכל מי שנתקל בבעיה איתם לבקש מהמוכר (מהחנות) בסין שלא יעבדו איתם כי זאת חברה כושלת שלא שולחת את המוצרים וללא מודעות שירות בסיסית!

מישהו עונה במייל של התביעה ?.
שלחתי לפני יומיים ולא קיבלתי תגובה.
אני כבר חצי שנה מנסה לקבל חבילה מאקסלוט

מזדהה עם כל התלונות על אקסלוט

@קובי_בורקיס אף אחד לא עונה למייל של התביעה.
צריך לארגן תביעה ייצוגית חדשה - מישהו מעוניין להרים את הכפפה?

מרים את הכפפה!
מתארגנת תביעה ייצוגית נגד חברת השליחויות אקסלוט exelot !
להצטרפות נא להעביר פרטים למייל הבא:
exelot.lawsuit@gmail.com

גם לי קרה אותו דבר. חבילה שלא קיבלתי עליה הודעה ועכשיו הם מבקשים 25 ש"ח, נראה שזאת שיטה.

מבקשת לדעת איך מגיעים טלפונית לחברת Exelot
אספו החזרה שלי ל Shein מנקודת איסוף
ולא העבירו את החזרה לחברה.
הצילו

חברים יקרים,
אם היה לכם ספק כלשהו אז ההתנהלות המחפירה של חברת אקסלוט מתחילה ברמת המנכ״ל. לא ניתן ליצור קשר עם שירות לקוחות משום שהם מנסים להימנע מזה בכל דרך אפשרית.

רוצים לשנות? רוצים להוציא חברות כאלה מכלל שימוש?
מצויין!
הצטרפו לתביעה הייצוגית החדשה והצביעו ברגליים - להלן הפרטים:

תביעה ייצוגית נגד חברת השליחויות אקסלוט exelot !
להצטרפות נא להעביר פרטים למייל הבא:
exelot.lawsuit@gmail.com

ממש אבסורד קיבלתי ברקוד של חב אקסלוט הגעתי לנקודת החזרה , לא הצליחו לסרוק את הברקוד
נתנו לי טלפון של " פקלוט " ענה לי שם בחור שפשוט עשה ממני צחוק תגיע לנקודת החזרה תתקשי אלי שהגעתי ענה לי אם זה לא נסרק תתקשרי לאקסלוט של א עונים כמובן אין שום דרך להשיג את אקס,
לט ניסתי לכתוב מייל הברקוד לא עובר כך שזה חוסם אותי מלשלוח להם מייל … חזרתי שוב לבחור בפקלוט ממש נבזות מה שטרטר אותי תצלמי תחבילה תלכי שוב לחנות וחוזר חלילה
סהכ רציתי להחזיר חבילה של שיין
צריך לעשות לזה סוף לקרקס הזה

רציתי לברר אני עשיתי הזמנה בשיין זה היה אמור להגיע ובינתיים אין לי מענה בחברת שליחיות איך אני יכולה לסדר כזה דבר יש לך מושג איפה אני יכולה לברר או לדבר

גם אני רוצה להצטרף. קיבלנו הודעה שהמשלוח נמסר, למרות שלא נמסר שום דבר. לא קיבלנו שום חבילה ונאמר לנו שהמשלוח נמסר. מה אפשר לעשות במקרה כזה? השארתי להם הודעה, אבל כמובן שלא חזרו אלי.