מבחן האוזניות הגדול - מס' 3! השוואת האוזניות האלחוטיות הזולות והנמכרות ביותר ברשת!

פורסם ב: https://zuzu.reviews/מבחן-האוזניות-הגדול-מס-3-השוואת-האוזני/

כמידי כמה חודשים, הגיע הזמן להתעדכן עם מבחן השוואה לעוד כמה אוזניות משתלמות ומומלצות במיוחד ולבחור באוזניות האלחוטיות (הזולות) המומלצות ביותר! **** ספויילר! ממהרים ורוצים את האוזניות המומלצות ביותר? לחצו כאן להשוואת מחירים וקופונים לאוזניות המומלצות ביותר!**** אוזניות אלחוטיות לחלוטין (TWS) כבר בדקתי עבורכם. הפעם נבחן אוזניות אלחוטיות סטנדרטיות, אתם יודעים כאלו של ‘פעם’, עם…

קופון בתוקף לצבע הלבן -

תגובה מאת אור
אני מעדיף אוזניות עם חוט בדרך כלל אבל שזה מגיע לתקציב מסוים שאוזניות Tru wireless עם סוללה יחסית טובה והסאונד טוב והמוצר אמין אין שום סיבה לקנות in ear עם חוט מבחינת נוחות (שאני רוצה אוזניות ממש טובות יש לי Sennheiser שיש לי מלא שנים)

על טעם וריח…

המומלצות הרשמיות רק ב14.99$ ומשלוח חינם!

תגובה מאת אלי
לא לגעת בBLUEDIO מאף סוג. איכות שמע ירודה, ניסיתי כמה שלהם.

לא נכון בכלל.

תגובה מאת Karnit
לא נכון. היו לי כמה דגמים של בלודיו, לא רעים בכלל. הבעיה היחידה שלי היא שהצלחתי לאבד את כולם. עכשיו רכשתי את הדגם שהומלץ כאן - עם הקשת- איכות בסדר גמור, ואולי הפעם לא יחליק ממני בהליכה

תודה רבה על ההשוואה המושקעת.
רציתי לשאול בהזדמנות זאת אם יש המלצה לגבי אוזניות BT שמיועדות לשיחות. ברור לי שכל אוזניה שכוללת מיקרופון יכולה לשמש לשיחות, אבל בפועל בהרבה אוזניות כאלו לא שומעים טוב. האם יש משהו מומלץ מבחינת המיקרופון?

תגובה מאת nav
קניתי את המומלץ מגריבסט ואני לא מרוצה. לא נוח באוזן, הסאונד סביר, היה לי אוזניות באותו מחיר יותר טובות, והכי גרוע הבלוטות לא היה תקין.

נשמע לי שקנית את הדור הראשון כפי שמוסבר. בכל מקרה נוחות זה סובייקטיבי.
לא ברור לי מה זה בלוטות’ לא תקין - או שעובד או שלא עובד. אם יש ניתוקים וכד’ - זה יכול לנבוע מהרבה דברים - תקן הבלוטות’ במכשיר, מרחק וכו’. אני לא נתקלתי בשום בעיות איתן והן נמכרות במאות אלפים/מליוני יחידות כבר חודשים כמו כל מוצר שיאומי ולא נתקלתי בתלונות יוצאות דופן לא על הנוחות ולא על הבלוטות’.

תגובה מאת nav
קניתי את הדור שציינת, מודל YDLYEJ03LM הדגם שגם מופיע בלינק. בלוטות’ לא תקין, לא עבד לי עם כמה מכשירי סלולר אנדרואיד שבדקתי, עבד לי רק עם מחשב אחד. מבחינת נוחות, לא יושב טוב באוזן בגלל שהצינור שנכנס לאוזן יחסית רחב ולכן מורגש באוזן, בדרך כלל עושים את הצינור שנכנס לאוזן האוזן והגומי רך וגמיש ממלא את האוזן ואז פחות מרגישים את האוזניה באוזן. אשמח לראות פה תגובות מעוד אנשים שקנו. אני קניתי בגלל שראיתי ביקורות טובות באתרים. על כל מקרה הגשתי בקשה להחזר בגלל התקלה בבלוטות’
תגובה מאת nav

עושים את הצינור שנכנס לאוזן ** צר **

תגובה מאת משתמש וותיק
הי אחד חודדה כל ההשוואה המבורכת והסקירות בכלל. אניממעוניין לקנות כ-80 זוגות של אוזניות בלוטוס טובות במחיר סופי של כ- 8$ לחידה יש לך המלצה על אוזניות/אתר מתאים?
תגובה מאת ThePatronizer
האוזניות של שיאומי - Xiaomi bluetooth youth תומכות בסינית כברירת מחדל. יש למישהו מושג איך לשנות לאנגלית?
תגובה מאת איתי
כותב ההשוואה, אני לא יודע על מה אתה מדבר שאי אפשר להכניס דרייברים איכותיים כמו באוזניות בלוטות’ “רגילות” לתוך אוזניית TWS. לי יש אוזניות DS-pod2 מדהימות עם סאונד מדהים (אבא שלי ודוד שלי מבינים בזה והם אמרו את זה ביחד) ובאסים מצויינים ונוכחים, ואיכות שמע בשיחות - מדהימה, שאפשר לשמוע את מושא השיחה משתי האוזניות. בקיצור - אין לך מושג על מה אתה מדבר. אה, כן - הן נראות קופי פייסט איירפודס

כותב התגובה (כי לקרוא בשם כנראה קשה מידי בימינו), כל הכבוד לאבא ודוד שלך המומחים שמבינים בזה ומדברים ביחד. בכלל נשמע שיש לך כישרון נהדר לשמוע את מושא השיחה בסטריאו. גם שיחקת אותה עם החיקוי איירפודס!
כנראה שבאמת אין לי שום מושג מה אני מדבר. ברשותך רק אצטט את דבריי המטופשים וחסרי הדעת שוב לטובת שאר הקוראים, כדי שיראו ויווכחו כמה אני לא מבין בשום דבר -
+ כי הסאונד טוב יותר!
זו קצת הכללה כמובן, אבל באוזניות TWS יש מגבלת מקום ומשקל. באוזניה הקטנה צריך להכניס הכל – המיקרופון, הכפתורים/משטח מגע, הסוללה, הדרייברים עצמם…באוזניות עם חוט לעומת זאת – אפשר להשאיר באוזניים רק את מה שחשוב – הדרייברים. את כל השאר אפשר להשאיר על החוט/הצוואר. לכן לרוב – באוזניות ‘רגילות’ נקבל דרייברים גדולים ואיכותיים יותר.”
ובמילים אחרות - ברור שיש אוזניות TWS מעולות עם סאונד טוב, יכול להיות שאפילו יותר מהחיקוי איירפודס המדהים שלך (צריך לבדוק עם האבא והדוד אם זה אכן ייתכן). ככל שהטכנולוגיה מתפתחת הפערים בין אוזניות חוטיות/אלחוטיות/אלחוטיות לחלוטין נעלמים. עם זאת עדיין היצרן צריך להשקיע יותר באוזניות TWS ולהכניס הכל באריזה קומפקטית יותר, שלרוב עולה קצת יותר לייצור, ולכן לרוב איכות הסאונד ביחס למחיר באוזניות חוטיות/אלחוטיות רגילות - טובה יותר בהשוואה לTWS, וזו כוונת המשורר.
בהזדמנות ממליץ לדבר עם האבא והדוד גם על כבוד ונימוסים.

יש אפשרות לקופון על המיני ספורט?