נכנסים לכושר! איזה מוצר מומלץ יותר למדידת אחוז שומן?

פורסם ב: https://zuzu.reviews/נכנסים-לכושר-איזה-מוצר-מומלץ-יותר-למדי/

המשקל החכם של שיאומי מול מד שומן קלאסי, איזה מוצר מוצלח יותר? סקרנו לכם כבר בעבר כמה משקלים חכמים, ובראשם המשקל המוצלח של שיאומי אשר בגרסתו השנייה הוסיף את הפונקציה המעניינת של מדידת אחוז שומן ושריר ושילובם יחד עם הנוחות של הרישום האוטומטי של אפליקציית MI FIT. סקירות קודמות בנושא: משקל חכם Xiaomi – דור…

תגובה מאת YםYם
יש לי את השיאומי והוא מזייף במדידות המשקל 2 -3 ק"ג לכל צד לא ממש אמין

חד משמעי לא. המשקל מדוייק ועקבי.

תגובה מאת רייצ'ל
היי לך תמיר, יש לי כמה שאלות בקשר למשקל,אשמח אם תוכל להבהיר לי. 1.קראתי שהמשקל של פעם,הזה עם המחוגה הוא משקל מדוייק ואילו הדיגיטלי לא מדויק.האם זה נכון? 2.האם משקל דיאגנוסטי מודד גם שומן ויסרלי,או שמשקל ויסרלי מודד רק ויסרלי בלי דברים אחרים? 3.יש משקל המודד גם שומן ויסרלי וגם מודד דיאגנוסטי? איך קוראים למשקל? תודה…
תגובה מאת חבר
לגבי השיאומי xiaomi ראה - אז הכל מסתכם בסוג המשתמש והעדפות האישיות שלו: אם אתה ספורטאי מקצועי או בודיבילדר, כנראה ברשותך כלים הרבה יותר מקצועיים ומדוייקים למעקב אחר אחוז השומן מאלו. לעומת זאת, המשתמש הפשוט יכול בהחלט להסתפק במידע הפחות מדוייק, שכן הדבר שחשוב באמת הוא לדבוק בשיטת מדידה אחת ולעקוב אחר השינוי ביחס לאותה השיטה ומכשיר המדידה. פחות משנה אם התוצאה היא באמת 15% או 17% שומן, אלא המגמה הכללית – כדי שנראה התקדמות לאורך זמן. זיכרו שהמטרה היא לא להגיע למספר מסויים, אלא הבריאות שלכם וזה מה שחשוב.

יש לי שיאומי ואני ממש לא מרוצה, חוץ ממשקל הגוף, כל שאר המדדים פשוט לא עובדים טוב. הוא עבד טוב עד 3 חודשים, ואחר כך הפסיק לעבוד כמו שצריך, לפעמים בכלל לא מצליח למדוד ולפעמים פשוט מראה תוצאות לא הגיוניות, כמו משקל שריר שירד ב 2 קילו תוך יום