מגש הפשרה מהיר

שם המוצר:מגש הפשרה מהיר
קישור למוצר:

20181019152250_91348

הערות \ מסקנות \ דעות \ המלצות:
יאללה… בוא נעיר את כולם.

התרשמות ראשונית ממגש הפשרה מהיר * הגיע אתמול.

לא כל כך האמנתי במוצר. כבר לפני חצי שנה דיברו עליו בפייסבוק.

היו חלק שטענו שעובד. חלק שלא והרוב לא היה להם ודיי קטלו את המוצר.

היה באיזה מבצע. 8$ והיה איזה קופון שמוריד 2$ אז יאללה החלטתי שאני מספיק אמיץ לקחת כזו החלטה כבדה על משק הבית :upside_down_face::joy:

אז הנ"ל נחת אצלי עם שליח :relieved:אתמול בבוקר. ובדיוק אותו יום כבר בדקתי אותו ! לפחות 2 בדיקות קצרות. שימו לב ! בדיקות אלה לא מהווות בשום אופן בדיקה רשמית של מכון התקנים והמכון הוולקני ופסיכלוגית בעלת 2 התארים מרחוב בלפור,ירושלים.

הוצאתי חבילת 8 קבבים מהפריזר. 6 עפו לתנור כי הילדים רעבים בצהריים.

2 נוספים של ה"צודקת" הוקרבו לניסוי (ממילא היא תלעס אותם בערב שתחזור).

קבב אחד הונח אחרי כבוד על משטח ההפשרה.

קבב מס’ 2 (כך יקרא מפה ולהמשך) הונח על ידו במרכזה של צלחת .(לבנה, מי ששואל :thinking: איזה נודניקים פה…).

שניהם נבדקו לאחר כ 5 דקות . רציתי 10 אבל לא יכולתי להתגבר על הסקרנות (יותר גרוע מחתול פרסי מיוחם) .אז וואלה ! זה עובד !

קבב 2 לא ממש הזיז לו הקריאות עידוד שלי ושל הבנים ולא ממש עשה משהו.

קבב 1 בהחליט הראה נכונות גבוהה וצידו המונח על משטח ה"פלא" בהחלט היה רך או לפחות רך הרבה יותר מקבב 2 :grin:

אבל… הפכתי את הקבבים על גבם. נתתי עוד 5 דקות. ציפיתי גם הפעם לראות אותה התרחשות כימית מופלאה (אפשר לחשוב ! חחח מינימום הרכבה של פצצה ביולוגית עשיתי חחח )

אז הפעם היה הבדל עדיין. אבל לא משהו שלא יכול היה להיות מיקרי.

אם ניסוי מס’ 1 לא היה מתרחש אז הייתי קובע תיקו (מוצר זבל) .אבל זה השפיע .חיפשתי ומצאתי (שרוצים מוצאים ) הפשרה מוצלחת במקצת מאשר קבב 1.

**עדכון חשוב **הדבר שכן הייתי מלין עליו (אין מה לעשות. יהודי פולני מוכרח להתלונן :open_mouth: ) זה הגודל. הוא קטן מידי .

פתאום ינחתו אצלך הדודים וחמתך. רעבים. לא תוציא מהמפשיר כמה קבבים, פרגיות ומה שיש ? אז אם בנית על המגש להפשרה מהירה זה לא יספיק.

** עריכה 2

הלינק קוצר ללינק של “זוזו דילס” .

חוות דעת נהדרת! חסר לי הסבר פיסיקלי הגיוני למה זה עובד? הם זה מוליך חום? זה עשוי מנחושת ? איך זה עובד?

בכל אופן, תודה על ההשקעה - קבל מאיתנו קופון 5$ לקנייה באמאזון!!

הסבר פיזיקלי ?
אם כבר כימי. אני מעריך שבגלל שהמשטח עשוי ברזל. וברזל מוליך חום .
החום מתפשט הרבה יותר מהר מכל משטח עץ/שיש/צלחת ולכן ההפשרה המהירה יותר