סטרימרים מומלצים!

פורסם ב: 

– עודכן: ספטמבר 2019 – היום, כמעט כל טלויזיה חדשה היא ‘חכמה’. אפשר לראות בה יוטיוב ואולי אפילו להריץ כמה אפליקציות פופלאריות ולגלוש. אם זה עובד לכם – מצויין! הבעיה היא שהטלויזיה החכמה שלכם, היא בדר"כ לא כל כך ‘חכמה’. לרוב הממשק מסורבל, התפעול איטי מאוד ולא נוח ואין תמיכה טובה בשירותי סטרימינג מובילים. במותגים רבים…

תגובה מאת צורית רודוי
סטרימר יכול לעבוד גם עם טלויזיה ‘טיפשה’?

קניתי את הסטרימר החדש של שיאומי לפני כמה חודשים אחרי שהיה לי את הבילינק, איכות חיים ושווה כל שקל ביחס לקודם, החיסרון היחיד שלו שאי אפשר לכתוב בעברית באפליקציה של יוטיוב שמותקנת, הורדתי אחת אחרת ואיתה זה עובד מצויין, כמו כן ניתן לשלוט עליו מהטלפון ואין צורך במקלדת בנוסף

ואפשר גם להתקין מקלדת עברית אם ממש רוצים ובכל מקרה השלט מבין עברית מדוברת

קניתי את המומלץ MI BOX S ואני מאוד מרוצה. עובד חלק. מריץ הכל. קטן ונוח לתפעול

קניתי את המומלץ Rii i8 ואני מאוד מרוצה. אחלה מקלדת יש בה הכל

אני מתכוון לקנות את המומלץ MI BOX S_ כי כל הזמן ממליצים עליו__ תודה על ההמלצה!

תגובה מאת יובל פרץ
יש המלצה למכשיר שרק מחבר את הסמארטפון לטלויזיה?

כן: https://tavi.ly/1dGx אבל זה לא מיועד לסרטים. לא קיים מכשיר שיכול ממש להעביר סרט מהטלפון לטלוויזיה כי זה מאבד עם הזמן סנכרון בין הקול לתמונה.
זה טוב למצגות, לתמונות, לסרטונים קצרים, למשחקים. לא לנטפליקס ולא לקודי.

תגובה מאת Tomer.E
ברור, הסטרימר הוא ‘חכם’ !

לדעתי הנויידיה שילד שולט בשוק ביד רמה

ממש לא.
הוא אומנם הכי ‘חזק’, אבל גם עולה פי 120-200$ (תלוי בדגם) לפני מיסים.
ל99% מהשמתמשים היכולות הנוספות שלו - לא רלוונטיות בכלל.
להריץ נטפליקס, סלקום TV, נקסט וכו’ - את זה עושה הMI BOX S מעולה, אז למה בדיוק לשלם יותר?
כדי להשוויץ שהמעבד חזק יותר? לדמיין שהאיכות טובה יותר?
אם אין לך צורך מיוחד ביכולות הסטרימינג של משחקים, או סתם כסף לזרוק, אין שום הגיון לשלם הרבה (!) יותר על השילד.

חווית משתמש
חיבור רשת יציב
עדכונים שוטפים
מותג לא ‘מדבקה’
יש לי 3 בבית
600 שקל לאחד לטעמי שווה את ההשקעה

חווית משתמש = אנדרואיד TV…אותו הדבר למעשה וממילא רוב חווית המשתמש היא האפליקציות…סלקום TV, נטפליקס, פרטנר, נקסט וכו’.
אין לי שום בעיה עם חיבור WIFI אך אם צריך גם חיבור חוטי אפשרי.
מותג ‘לא מדבקה’…אהה כמו שיאומי נאמר שהם מהיצרנים הגדולים והמובילים בעולם של פלאפונים, מכשירים חכמים וסטרימרים? מותג שמוביל במכירות ברחבי העולם ונמכר במיליונים רבים מידי שנה, כולל בארה"ב ומאושר גוגל באופן רשמי?
מקבל עדכונים שוטפים.
אין ויכוח שהשילד טוב…לומר שהוא ‘שווה את ההשקעה’ אם אין לך צורך בכל הפיצ’רים הנוספים שלו (שכאמור למעטים מאוד זה רלוונטי) זה פשוט לא עושה חשבון.

Reply by צרלי ביטון
יש סטרימר פרובוקס שאני מוריד משחק הוא מראה לי אותי רק על חצי מסך מה ניתן לעשות לראות על כל המסך?

פרסם את השאלה בפורום יחד עם תמונות מסך וננסה לעזור - https://zuzu.chat