מעמד טלפון מומלץ לרכב!

פורסם ב: https://zuzu.reviews/best-car-phone-mount-stand/

מעמד טלפון מומלץ! עודכן – ספטמבר 2019 ממהרים? רק לחיצה ויש המלצה: אני רוצה את המעמד הכי טוב! אני רוצה מעמד זול! (וטוב) אני רוצה מעמד מגנטי אני רוצה מעמד למזגן אני רוצה מעמד לאופניים/אופנוע זרוע לרכב, תושבת לנייד, מעמד טלפון, מחזיק לסלולר, איך שלא תקראו לזה, זה סה”כ חתיכת פלסטיק פשוטה וזולה לייצור לכאורה,…

תגובה מאת יוסי
תודה על הכתבה! עשתה לי סדר בראש לגבי המשטחי סיליקון - קניתי גם בזמנו, והוא כבר כמעט שנתיים יושב על הדשבורד של האוטו הישן שלי, לרוב אני שם שם נייר נשלף (כשיש 2 ילדים, כל חתיכת נייר קריטית חחח) וזה עומד מול השמש כל הזמן וב"ה לא קרה לזה כלום. הדולר וחצי הכי מושקעים שלי עד כה. גם כשנגמר הנייר אשתי הייתה שמה את הטלפון שלה מידי פעם שם. סחב טיפה… אבל חבילות ניירות (להוציא ולשים חדשות) הוא בהחלט מספיק ושווה את הדולר וקצת שהם עולים

תודה רבה על הביקורות.
קניתי לי את המיני ולאבא שלי את ה-IOTTIE 4, כשהיה כאן במבצע לפני כמה חודשים.
בהחלט מעמד מעולה, יציב, נוח מאוד להכניס והוציא את הפלאפון אפילו עם יד אחת, נשאר דבוק לדשבורד גם בימי הקיץ החמים אפילו בלי הדבק (רק הואקום).
שווה כל שקל ועדיף על החיקויים והזבל שמוכרים בחנויות בארץ.

תודה רבה על הביקורות.
קניתי לאחר ההמלצה שלכם את הiotttie 2 ואני איתו כבר תקופה, כשנה וחצי ומאוד מרוצה.
מה שנוח בו זו כמובן הזרוע המתכווננת והיציבות שלו. אצלי הוא מחובר לדש באזור שטוח וחלק, אז אני לא יודע איך זה יהיה על משטחים אחרים, אבל הוא אמור להתאים גם למחוספסים.
תודה על ההמלצה!

קניתי את המומלץ iOttie Easy One Touch Qi ואני מרוצה\ כי __איכות הטענה גבוהה

קניתי את המומלץ ROCKBROS לאופניים ואני מרוצה\ כי __נוח ואיכותי

תודה על התגובה, קניתי גם את המיני תגיד 1 הדבק לא משאיר סימנים?
2 אני מתלבט אם לשים אותו באוטו שלי עכשיו כי אני אמור למכור אותו אז אולי כדאי לחכות לרכב הבא כדי לא לבזבז את הדבק?

תגובה מאת ציון
יש לי שני מעמדים למזגן מעולים וזולים שניהם גם עם טעינה אלחוטית ( המטען לא כלול) שווה כל שקל To view 【US $4.45 15%OFF | Qi Wireless Charging Charger for IPhone Samsung Anti-shock USB Real Fast 360 Degree Rotatable Car Air Outlet Car Phone Holder】 on AliExpress with code #nctLnVfa#, copy the whole sentence and open the app. To view 【US $12.34 38%OFF | Biaze Car Phone Holder 10W Qi Wireless Car Charger For iPhone XS Max X XR 8 Fast Car Wireless Charger For Samsung Note 9 S9 S8】 on AliExpress with code #tK78b8VS#, copy the whole sentence and open the app.

קניתי את המעמד הכי טוב שהמליצו פה. החזיק יפה . אבל אחרי שנתתי את הרכב למישהו שלא ידע להשתמש במעמד (במקום ללחוץ על הקליפסים בצדדים לשחרור, הוא פשוט משך את זה בכוח) לכן לדעתי זה נחלש. דיברתי עם השירות לקוחות של אמזון והחזירו לי שליש משווי המוצר. במקום להחזיר ולקבל זיכוי מלא. שזה גם מעולה.
בכל אופן הדבקתי את המעמד חזרה הפעם בלי הפד המצורף אלא ישירות עם הדבק לדשבורד וזה מחזיק עד היום.
ממליץ בחום!

תודה על הפידבק והביקורת!
אפשר אגב גם לפנות לIOTTIE ישירות. יש המון עדויות שהם פשוט שולחים חדש ללא עלות אם יש תקלה/שבר.

גם אני קניתי את המעמד הכי מומלץ. שמתי את דיסקית הדבק לפי כל ההוראות (ניקיון, טמפרטורה, המתנה), ואפילו המתנתי עוד זמן עד ששמתי את הפלאפון. אחרי 4 דקות נסיעה, כל המתקן, עםהטלפון ודסקית הדבק, נפלו תוך כדי נסיעה.
ניסיתי למחרת שוב, וברגע שחיברתי את המתקן לדיסקית - הכל נפל, אפילו בלי הטלפון.
פניתי לאמזון - הציעו שאחזיר את המתקן ואקבל זיכוי. לא ממש הוגן, כיוון שהמוצר מקולקל, והמשלוח עולה כסף.
לכן חיברתי את המתקן ישירות לדשבורד, בלי הדיסקית. בינתיים מחזיק (חורף וקר), מקווה מאוד שהסיליקון יחזיק גם בשמש הישראלית…
המעמד עצמו - מחזיק היטב את הטלפון, גם כשיש מגן אחורי מסיבי.
*** חשוב!!! אחרי הנפילה, ראיתי המון תגובות באמאזון, של תלונות שדיסקית ההדבקה לא מחזיקה.

אלעד, צריך לעדכן את הכתבה. יש כבר IOTTIE5