הודעה חשובה ללקוחות שיאומי!

פורסם ב: https://zuzu.reviews/הודעה-חשובה-ללקוחות-שיאומי/

אמ:לק שינוי דרמטי במדיניות הרומים/עדכונים של שיאומי! מעתה רק מכשירים גלובליים (קרי גלובלים רשמיים, משערי המפעל) יורשו להתקין רום גלובלי. מכשירים סיניים – לא יורשו להחליף רום/לעדכן לרום גלובלי. אם יש לכם מכשיר שיאומי שהגיע עם אריזה סינית/נקנה ברשת/יבואן מקביל – מומלץ להמתין קצת עם עדכוני תוכנה אוטומטיים/ידניים עד שיובהרו כל משמעויות השינוי בפועל. לרוכשים…

תגובה מאת נוקיה Here o come
בקיצור, מעשי ידיהם של יבואני שיאומי בארץ ובמערב שרוצים להמשיך לגזור רווחים מופרכים ולחסום את האפשרות לקנות מסין.

תגובה מאת קוקו
חיינו מעולה לפני שיומי ונחיה מעולה אחריהם. אני עם שיומי מmi2 האגדי עוד מהתקופה שלאף אחד כמעט לא היה מושג מה זה. בהמשך היו לי ולמשפחתי עוד הרבה מכשירים שלהם ובשנה הבאה אם המצב יהיה ככה, כשאקנה מכשיר הוא יהיה של כוכב עולה חדש ולא של שיומי. נאמן למותג כל עוד זה שווה לי.

המותג עדיין רלוונטי, אך בדומה לוואוי, מייזו, לנובו וכד' - מעתה צריך להקפיד הרבה יותר לקנות גלובלי רשמי ובעדיפות לסדרות גלובליות בלבד כמו הMI A2, הפוקו וכד' כמפורט בכתבה.

תגובה מאת יורם
שאלה: הזמנתי Mi8 עם רום סיני מ joybuy לפני 3 שבועות. החבילה בדרך…
האם אוכל לעשות unlock ולהתקין רום גלובלי ?
תודה

תגובה מאת אם לא תצליח
תצטרף לפתוח ולקצר אותו ולצרוב רום גרסת fastboot כמו שעושים לבריקים

תגובה מאת זוהר
לגבי הפוקו, כל המכשירים הם עם רום גלובלי בלבד?

תגובה מאת Guest
"השינוי נוגע לכל סדרת רדמי 5 וככל הנראה כל מכשירי שיאומי שהושקו ב2018." אז כל מי שרכש RN4 עם רום גלובאלי מהארץ ומחו"ל ב2017 יכול לבצע עדכון OTA ללא חשש?

תגובה מאת Guest
יש לי 2 מכשירי RN4(אחד הוא ה4X 3/32 ואחד נוסף הוא ה4SD 4/64) שנרכשו ב2017

1. מכשיר אחד(3/32 RN4X) נקנה בארץ מGoMobile ועל האריזה יש כיתוב בסינית משמע הוא היה מיועד לשוק הסיני וצרבו לו רום גלובלי וכרגע הוא עם הרום הגלובלי הרשמי והעדכני V9.6.2.0.NCFMIFD האם זה יהיה בסדר לבצע לו עדכוני OTA בהמשך?
  2. המכשיר השני(RN4SD 4/64) נקנה מGeekBuying ועל האריזה יש כיתוב באנגלית בנוסף לזה שהוא הגיע אטום הרמטית יש גם מדבקה אדומה קטנה שעליה כתוב "Global Version" לכן ע"פ זה אני מבין שהמכשיר הזה מיועד לשוק הגלובלי ואפשר לבצע עדכוני OTA בחופשיות?

תגובה מאת guest
שני שאלות בבקשה לגבי Mi8 שכרגע בדרך מסין עם רום סיני:

1. האם יהיה ניתן לעשות unlock ל - bootloader ?
  2. אם כן - האם אוכל להחליף לרם גלובלי בעצמי לפי המדריך שלכם או שפה בדיוק הבעיה ?
    תודה

שלום,
יש מצב לקבל קישור לכתבת המקור? באנגלית

תודה

תגובה מאת בדן
ומה עם רדמי 5 פלוס ?
גם הוא עם רום לא עדכני
ואם לא מה אפשר לעשות ?
כי להוריד את המתאים ביותר כי אני לא אסתדר בזה

יש לך קישורים למקור בכתבה.

בינתיים עוד אפשר לעשות UNLOCK, אך זמן ההמתנה עלה לחודשיים.
אם יהיה אפשרי להתקין גלובלי? כרגע כן, ייתכן ובעדכון הקרוב כבר לא. במקרה הזה אפשר להתקין את הרום האירופאי במקום המבוסס על הגלובלי.

בינתיים ברשת נמכרים רק גלובלי.

הגרסא הגלובלית מגיק - גלובלית רשמית ואין מה לחשוש.
מה שנקנה מגומובייל - גרסא סינית עם רום גלובלי כפי שאמרת. כרגע העדכון הזה עוד לא השפיע על מכשירים אחרים מלבד הרדמי 5/נוט 5 אך יש להניח שבמוקדם או מאחור ישפיע גם על אחרים. לא ברור אם שיאומי יפעלו גם רטרואקטיבית על דגמים ישנים יותר כמו הנוט 4. ממליץ פשוט לפני שמגיע עדכון - לבדוק טוב טוב בפורומים שלהם שהעדכון עובר תקין.

תגובה מאת אריאל
אז אם קניתי רדמי נוט 5 סיני, אני אוכל להחליף לרוב ארופאי בלי בעיה? רק להחליף לרום גלובלי יוצר בעיה?

תגובה מאת יורם
אלעד - תודה על התשובה.
מה שאני לא מבין במה זה תלוי ? ברום הגלובלי או ב bootloader ? כי אם זה ברום הגלובלי אני יכול לשמור את הרום שעבד לכולם עד עכשיו - לא ?

תגובה מאת אחד
אפשר יהיה להחליף לרום אחר? (לא miui) או שזה בעיה כללית?

תגובה מאת Ani
I have a Xiaomi Redmi 4X with MIUI Global 9.6.4.0.(NAMMIFD). It is OK ?