מדריך צריבת רום גלובלי למכשירי שיאומי - מהדורת 2018!

פורסם ב: https://zuzu.reviews/מדריך-צריבת-רום-גלובלי-למכשירי-שיאומי/

איך מחליפים רום סיני לרום גלובלי במכשירי שיאומי (ובפרט ה XIAOMI MI8 החדש)? לאור הסקירה על הXIAOMI MI8, ובעיקר המבצע המטורף בJOYBUY על הMI8 ב361$ בלבד, וכן שאר מכשירי שיאומי בגרסא סינית הנמכרים שם לעיתים בפערי מחיר אדירים ביחס לשאר החנויות, ביקשתם והתחננתם למדריך צריבת רום גלובלי. לבקשתכם, להלן המדריך המלא והדרך שבה אני צרבתי…

תגובה מאת נסיין
בmi 8 צריכים לרשום מתוך המכשיר שמעוניינים לפתוח נעילה.

מופיע באפשרויות מפתחים סטטוס נעילה

תגובה מאת שילה
שמע אחי אני ממש רוצה miui 10 ל redmi note 4x וראיתי המון מדריכים גם בעברית אבל אני ממש מפחד כי פעם ניסיתי לעשות את זה עם גלקסי 2 ועשיתי משו לא נכון בטעות והטלפון נכנס לבריק אומנם הצלחתי לסדר אותו אבל עדיין אני מפחד אז אם אתה יכול ליצור איתי קשר במייל או סקייפ או משו אצלי הבוטלואדר כבר פתוח אז יהיה לי יותר קל תודה המייל שלי:shilohorev1@gmail.com

תגובה מאת גיא
שאלה לגבי 360 שעות שצריך לחכות. אם ביום ראשון אני מנסה לפתוח נעילה דרך miunlock ומקבל שאין לי הרשאות ואני מנסה שוב בראשון הבא אח"כ אז 360 השעות מתחילות שוב מהפעם השנייה?
כמו כן אני מנסה לפתוח נעילה של mi4c ובשבועיים האחרונים מתעסק עם זה הרבה מאוד (ללא הצלחה למרבה הצער) ונתקלתי בכל מיני המלצות לגבי שימוש ביציאת usb שאינה usb3 (לא הבנתי למה).
כמו כן כרגע אני עם גרסה 9.6 סינית stable ואחרי כמה ימים הצלחתי לפתור בעיה ש google contacts לא הסתנכרנו. בסוף אחרי כמה איפוסים הורדתי apk שהוא זהה לזה שמורידים בחנות האפליקציות הסינית אבל הוא מתקין והכל מופיע באנגלית. רק זה פתר לי את הבעיה (ה contacts לא הופיעו כלל תחת חשבון ה google). אותה בעיה היתה גם בלוח השנה של google. הקובץ הוא אותו גודל ואני לא זוכר כבר מאין הורדתי אותו אבל מה שעזר לי נקרא כך: Google Installer V2_en.apk ולא Google Installer_2.0.apk. לא יודע למה אבל זה מה שעבד.

תגובה מאת נמרוד
אם הצלחתי לצרוב רום גלובלי למכשיר שהגיע עם רום סיני- האם עדיין יש הבדל בינו לבין מכשיר שהגיע במקור עם רום גלובלי?

כן, יש את עניין הבוטלודר הפתוח שמגביל אפליקציות ארגוניות/תשלום שונות. מעבר לכך - הכל אותו הדבר. למעשה לא מעט ממה שנמכר בארץ הוא גם גרסאות סיניות 'מומרות' לגלובלי.

לא רואה סיבה למהר. הוא עדיין בבטא מסיבה טובה. עדיף להישאר עם מערכת יציבה ותקינה מאשר 'הכי חדש' אבל מלא באגים. כישצא הרשמי תקבל עדכון.

שלום
האם בשלב שליחת הבקשה ל unlock מהמחשב , המכשיר צריך להיות מחובר למחשב כשהוא במצב fastboot ? כלומר מחובר במצב זה עד 360 שעות ?
או שאני יכול להתחבר לחשבון מהמחשב ,( כאשר גם המכשיר מובר לחשבון) לבקש unlock וכאשר קיבלתי אישור לעבור לשלב הפתיחה והחיבור למחשב

תגובה מאת אלעד
לי המכשיר ננעל ל - 720 שעות!!!
תוסיפו עוד כמה שקלים ותקנו רום גלובלי!

תגובה מאת זימברגו
חחח אז מה עשינו בזה?
נוסיף עוד כמה שקלים (כנראה שלא כמה שקלים, יותר בכיוון של כמה מאות בין גלובלי לסיני)
ונקנה כבר וואן פלוס, ואפ כבר כמה שקלים אז נוסיף עוד כמה ונקנה גלקסי וזהו…

אחכה 360 שעות (נשארו עוד 280 בערך (: )
המכשיר שמיש ומעולה גם כשהוא ברום סיני
מורידים גוגל פליי בחנות הסינית (מחפשים GOOGLE בחנות הסינית ומתקינים את התוצאה הראשונה) ואפשר להתנהל כמה שבועות ככה.
שים לך תזכורת לעוד חודש ותפסיק לחשוב על זה

תגובה מאת תומר
היי אני עם רדמי 5 במצב בריק… איזה חלק לעשות?
תגובה מאת יפתח
יש לי MI8 ועברו 15 יום ניסיתי לשחרר נעילה ועדיין קיבלתי את זה :currant account is not bounded to this device מה זה אומר?

שהחשבון miui במכשיר זה לא החשבון שבתוכנה

תגובה מאת יפתח
לא מבין איך זה קורה… איך יוצאים מהברוך הזה?

פשוט לוודא שמחוברים לאותו חשבון miui גם בתוכנה וגם במכשיר

תגובה מאת יפתח
קיבלתי הודעת שגיאה בפלאש not found file flash_all.bat מה עושים?

לא נבחר הקובץ הנכון.

תגובה מאת Nerya
יש לי תקלה בצריבה… שם התקלה: Missmatching image and device error מה אני עושה במצב כזה? נ.ב אני מנסה לצרוב על רדמי נוט 4 . תודה מראש על הכל.

כל הטכנאים שמפרסמים כאן דורשים 150 שח ולא 50 כפי שרשום.
בבקשה לעדכן.

תגובה מאת nti
ננעל לי עכשיו ל1080 שעות…