יום אחרון לסייל הגדול! (הבחירות שלי)

יום אחרון לסייל הגדול! (הבחירות שלי)
none 0.0 0

פורסם ב: 

מסיבת יום ההולדת הגדולה של עליאקספרס עוד רגע נגמרת ואתם לא רוצים לפספס את כל ההנחות, הקופונים וההפתעות כאן ולהתעורר מחר רק עם במבה וופלים יבשים בידיים, בעוד כולם סביבכם עם אוזניות חדשות, סמארטפונים חדשים, טאבלטים, מצלמות, בגדים ומה לא…במחירים הכי זולים אי פעם! (טוב נו במבה יבשה זה דווקא להיט).

הסייל מסתיים ביום חמישי, 28.3 בשעה 9:00 בבוקר!

סייל עם מחירים והנחות שלרוב רואים רק פעמיים בשנה – עכשיו, ובבנובמבר!

מאות דילים עלו כאן. המחירים הטובים ברשת, המוצרים הכי מומלצים ברשת והמון כתבות – מומלצים, הסברים, סקירות, טיפים ועוד.

לא סתם כל ערוץ ואתר דילים מתחרה ברשת מעתיק מכאן 24/7 😉

חשוב לי שתבינו ותפנימו – זה לא סתם עוד סייל ולא סתם עוד קופונים שרואים כל חודש מחדש!

בנובמבר גם סוף שנה, גם עומסים בדואר, גם חילופי דגמים…בתכלס? עכשיו הרבה יותר כדאי!

גם אם ראינו/נזכה שוב למחיר דומה פה ושם במבצע נקודתי מוגבל, נדירות הפעמים בהן כמעט כל מוצר שרציתם או תרצו בחודשים הקרובים – זמין במחיר הכי טוב אי פעם!

חוץ מזה, אנחנו חיים בזמנים משוגעים. מלחמות, הפסקת טיסות, שינויי שערי מטבע גדולים. עדיף לתפוס הזדמנות כשהיא זמינה.

לא יודע אם אתם תופסים כמה המחירים בסייל הזה משוגעים וכמה זה כדאי ומשתלם!
כמי ש”שוחה” במחירים כל השנה ומכיר את כל המחירים של אלפי מוצרים כבר בעל פה כל השנה, ההנחות הפעם באמת יוצאות דופן בהיקפן!
אם אתם צריכים משהו…כל דבר, השבוע, בעוד חודש, חודשיים או שלושה – אל תחכו כי אלו מחירים שסביר להניח נראה שוב רק בנובמבר!
כידוע גם הסביבה שלנו לא יציבה ואין לדעת מה יקרה עם המשלוחים, שער הדולר וכו’…אז תפסו עסקה טובה (במיוחד) כשהיא זמינה.

בין כל ההמלצות, הדילים והכתבות, הנה כמה מהבחירות שלי שלטעמי פשוט אסור לפספס!

קנו עכשיו לפני שהקופונים והסייל נגמר והמחירים קופצים.

תזכורת לכל הקופונים:

בחירת העורכים!

AliExpress Sale – כל הדילים, הטיפים והקופונים!

Deal

כאן תמצאו את כל הקופונים (וגם קופונים בלעדיים), כל הדילים, ההמלצות והטיפים לAliExpress!

!AliExpress Anniversary Sale

עליאקספרס חוגגים 14! הסייל השנתי המסורתי חוזר עם מבצעי ענק ושלל השקות …

בחירת העורכים!

רשימת קניות מומלצת לAliExpress Sale!

Deal

אם עוד לא העמסתם עגלה גדושה בכל הדברים הקטנים שאתם צריכים – וילונות לבית, תמונות ואביזרים לעיצוב הבית, אופנה ואקססוריז, מוצרי ספורט וצעצועים, מדבקות לתליית תמונות ומגבות ומה לא, עכשיו זה הזמן!

ונזכיר שבכל דיל יש לכם פירוט נוסף, קופונים חלופיים אם השתמשתם כבר/נגמר מתחת לכפתור הקנייה ולינקים נוספים לגרסאות/מוכרים נוספים.

רשימות מומלצים, כתבות ומדריכים לבחירה נכונה ומשתלמת בשלל קטגוריות:

את כל הנ”ל אתם אולי כבר מכירים…הכתבות הנ”ל יתנו מענה לצרכים וההעדפות המדוייקות של כל אחד ואחת מכם.

אבל מה הבחירות שלי תכלס?!
כאחד שניסה המון מוצרים בכל קטגוריה ומכיר את המחירים של מאות מוצרים בעל פה…מה אני בוחר לקנות כמשתלם ביותר בסייל?

הבחירות שלי:

מערכת אבטחה לבית:

חוטית:

אלחוטית (סולארית)

לדלת / דירות בניין:

עוד המלצות? צריכים עזרה בבחירה?

דברו איתי בתגובות 🙂

Xiaomi 14 Ultra רשום שנגמר ומצד שני אפשרי לקנות איך יכול להיות ?