שואב-שוטף Tineco Floor One S3 ב₪1,489!

שואב-שוטף Tineco Floor One S3 ב₪1,489!
none 0.0 0

אתה יכול לעשות עליו איזו סקירת וידאו קטנה?
והאם הוא הכי מומלץ מהג’ימי פרו החדש הבובוט וההייזירו?

בקרוב :slight_smile:

ומבחינת המלצות מה הכי מומלץ?
ומה זה אומר שהוא שואב חכם?

חכה לסקירה המלאה.
אני הכי אוהב את הHIZERO. הכי שקט, סוללה 60 דקות, הפרדה מלאה בין נוזל לפסולת מוצקה. נראה הכי טוב.

אם מזמינים מאמזון זה בא עם שקע ישראלי?

שאלה אם מזמינים מאמזון עם איזה שקע זה בא?

אמריקאי. מתאם פשוט ב5 ש"ח מכל חנות.

תודה רבה

בסקירה המקורית ציינת את המחיר כמינוס, מאז המחיר ירד משמעותית וכיום הוא זול יותר מהדגם החדש של ההייזירו. האם עדיין פחות מומלץ מהייזירו מבחינת יכולת הניקוי נטו (כתמי יבשים) והתחזוקה השוטפת? ההיזירו אמנם מפריד פסולת יבשה אבל עדיין יש שם תמיד רטיבות וחלק נדבק למגש ודורש שטיפה בכל מקרה לכיור ואחרי שבוע כשהפילטר נסתם ומתחילים להצטבר עוד יותר מים, דורש פירוק\ניקוי של הכל. יכול להיות שלשפוך הכל לשירותים כבר יותר נוח אם אין תחזוקה נופסת כפי שיש בהייזירו?

קודם כל מאז שהוא אצלי…הוא כרגע בתקלה שהוא מסרב להיטען. כנראה סוללה (מובנית) ומאחר ואין לי אחריות מקומית, זו בעיה. לכן כמו בדיל הנ"ל, לטעמי עדיף לקנות מכשירים כאלו עם אחריות בארץ - הבלאי שלהם גבוה והסיכוי להידרש לתיקון כלשהו הוא לא קטן.
לגבי תחזוקה - כולם, כולל הטינקו דורשים תחזוקה וניקוי אחת לכמה זמן/אם שאבת גוג ומגוג מהרצפה…לא פחות מההייזירו אם לא יותר. את הטענה של לזרוק הכל לאסלה (כמו שחלק מהסוקרים המתחרים לנו טוענים) היא מטופשת לדעתי…מה עם שערות? מה עם לכלוך אחר שאינו אוכל שמתפרק בקלות במים? בכל בית עם בעלי חיים/נשים/שיער ארוך וכו’ יהיו גם המון שערות שיאספו. במוקדם או מאוחר אם תזרוק הכל לאסלה - תהייה לך / לשכנים שלך סתימה וזה כבר עסק הרבה יותר יקר. יש היגיון פשוט וברור בסינון פסולת יבשה (ושיער וכו’), בדיוק כפי שאני מניח שאתה לא פשוט מטאטא הכל ליאה וזורק לאסלה / מרוקן שואב אבק רק לאסלה/זורק שאריות מהרצפה/צלחת לאסלה.
לסיכום, לדעתי וניסיוני הלא קטן -
ההייזירו והבובוטים עדיפים עליו במחיר/אחריות/פיצ’רים, כמו גם הDYAD והדרימי החדשים. משום מה יש איזו תפיסה בארץ שאם המחיר יקר / המוצר פופלארי ביוטיוב/ארה"ב, אז הוא בהכרח 10 רמות מעל השאר…וזה ממש, אבל ממש לא המצב (המחיר יקר רק כי בארץ החליטו כך, כפי שניתן לראות בחו"ל הוא זול בהרבה). הוא לא שונה מהם בכלל ובעיקר - יקר יותר.