הגרלת Syma S107G רחפן מסוק במתנה!

![](upload://j3dxTGj8sbDRICgXPYcIkBs9U9y.jpeg)

פורסם ב: 

הגרלת רחפן מסוק במתנה!!

עדכון 5.5.2019: הזוכה הוכרז!! רונן אשר נהנה מהמלצתנו על מיני מחשב ועכשיו מקבל מסוק במתנה! מזל טוב רונן, אנחנו מצפים לראות תמונות המסוק בפעולה!

איך משתתפים?

1. נכנסים לדף הבית של צדק צרכני! https://www.glouds.com
  2. מיד מתחת לתפריט הראשי תראו מגוון של דפי מומלצים מרוכזים, זה נראה כך:

3. כל מה שצריך לעשות זה להכנס לאחד או יותר מהם, להתבונן במומלצים הרשמיים שלנו ולהגיב (לא כאורחים כמובן, אחרת איך נדע למי לשלוח את הפרס? נא להתחבר) באחת או יותר מהאופציות האלה:
    1. קניתי את המומלץ _____ ואני מרוצה\לא מרוצה כי ______
    2. אני מתכוון לקנות את המומלץ ______ כי ____ תודה על ההמלצה!
    3. לדעתי חסרה לכם המלצה על _______ זה מוצר מעולה שכדאי להמליץ עליו כי ______
    4. לדעתי המוצר שהמלצתם עליו _______ אינו כדאי והייתי ממליץ במקומו על _____ כי _______
  4. בין כל המגיבים יוגרל הרחפן ביום ראשון 5.5.2019 בשעה 12:00
  5. ההגרלה נעשית על מנת שלכולנו יהיה כיף ושנלמד אחד מהשנייה. יש לנהוג באופן כנה, אתי ומוסרי! הרחפן כבר מחכה אצלנו במגירה לזוכה המאושר.

![](upload://718VuYJDuZDIrDDMzawpWqtCgY1.jpeg) ![](upload://leywBlBImis9oKY2d5TPSlgngAY.jpeg) ![](upload://ceaW18SDQcHb5YqYxkAGwZJRTV7.jpeg)

קניתי את המומלץ OnePlus 6 ואני מרוצה כי למרות שזה לא מותג “נוצץ” כמו החברות המובילות, הטלפון חזק מאוד, מהיר, סוללה מעולה, טעינה מעולה ומערכת ההפעלה מושלמת.
סה"כ התמורה הכי טובה למחיר למי שרוצה הרגשה של פרימיום.

קניתי את הכבל BlitzWolf® BW-MC14 שהכיר לי לראשונה מה זו הטענה מהירה אמיתית!
חזק מספיק כך שאפשר ללפף אותו בלי לחשוש שייקרע ואחיזה טובה בחור הטענה כך שלא צריך לדאוג שייצא מכל תזוזה קטנה. - https://zuz.mx/3Smc

קניתי את האוזניות Piston Basic/Fresh/Youth.
אוזניות זולות עם איכות מצוינת. משתמש באותו זוג כבר כמעט חצי שנה ואשכרה נדהם שעוד מחזיקות מעמד! הרבה יותר טובות מה"סמסונג" שקניתי בתחנה מרכזית ב-50 ש"ח וכבר נקרעו לי על האוטובוס :slight_smile: - https://zuz.mx/3Smd

חבל שאין יותר הייפ על הדיספנסר מים של שיואמי שהוא בין הרכישות הכי טובות שעשינו לבית וכל בית שמרתיחים בו מים אפילו פעם ביומיים זו עדיין רכישה שתקל ותזרז עניינים! ומה עם איזה איזכור בנוגע לredmi note 5 שביחס למחיר די זול מספק חווית משתמש מצוינת ולדעתי עדיין רלוונטי להיום כי לא ראיתי הרבה מכשירים חדשים שמשתווים לו ובאותו טווח מחיר…

וד"א… הגשמתם לי חלום קטן בזה שהורדתם את האימות הרובוטי בקיצור לינקים!!

קניתי את ה ONEPLUS 6 ואני מאוד מרוצה ממנו, אני ממליץ לכל החברים שלי לקנות אותו (כמובן שדרך האתר שלכם)
אני מרוצה ממנו הרבה יותר מהמכשירי דגל שהיו לי (סמסונג, HTC ועוד).
תודה רבה לכם על המאמץ והעזרה. אני מתחיל ומסיים את היום, בכניסה לאתר שלכם ובחיפוש מוצרים חדשים ומעניינים (אולי אני מכור)

קניתי את המומלץ BlitzWolf BW S9 charger ואני מרוצה מאוד, מטעין מהר ומ עולה.

קניתי את המומלץ BlitzWolf® AmpCore Turbo BW-TC9 3A ואני מרוצה מאוד, מטעין מהר ומעולה

קניתי את המומלץ BlitzWolf® BW-C10 QC3.0 ואני מרוצה מאוד, מטעין מהר ומעולהr

לכל מי שהגיב כאן, תודה רבה על ההמלצות והפידבקים. אך בבקשה שימו לב לכללי ההגרלה, את התגובות - בדפי המומלצים הרלוונטים בבקשה

קניתי את המומלץ BlitzWolf® BW-C10 QC3.0 ואני מרוצה מאוד, מטעין ממש מהר!

סימה

קנחתי את המומלץ בימה 107

לא הצלחנו להגיע אליהם

מה היתה הבעיה שמנעה ממך להגיע לדף המומלצים? אנחנו שמחים לקבל דיווחי תקלות ובעיות

אני מתכוון לקנות את המומלץ Esky EP-300R – קולר חשמלי\רטט לכלבים
כי הכלבה שלי משגעת אותי עם הנביחות שלה. תודה על ההמלצה

כשאני לוחץ על המוצר במומלצים הוא רק נותן לי את השוואת המחירים אונליין אבל אין אפשרות לעבור לסקירה עצמה

לא לכל מוצר יש סקירה יעודית משלו. וגם אם יש לא תמיד אנחנו מקשרים אליה ישירות מהשוואת המחירים. למציאת סקירות כדאי לעשות חיפוש באתר. דפי מומלצים הם דפי סיכום שמיועדים למי שמחפש תשובה מהירה ולא דווקא להתחיל לקרוא סקירות

מזל טוב לרונן על הזכייה!
ולמי שלא זכה? אנחנו עושים בקרוב עוד הרבה הרבה הגרולות!