מאוורר חכם אלחוטי נטען SmartMi FAN 3 מבית שיאומי רק ב₪399 ומשלוח חינם!

מאוורר חכם אלחוטי נטען SmartMi FAN 3 מבית שיאומי רק ב₪399 ומשלוח חינם!
none 0.0 0

עופר משתף:
"ממליץ מאוד! אחת הקניות הטובות שעשיתי פעם ואני עוד קניתי אותו ביותר יקר.
כרגע אני יושב במרפסת והמאוורר ללא חוט עושה לי רוח נעימה :slightly_smiling_face:.
בערב אתמול יושבים בסלון והמאוורר עושה לנו רוח נעימה :grinning:. לא פתחנו מזגן (והיה חם אתמול :pensive:) .
מעביר אותו מהסלון למרפסת בקלות. לא צריך לנתק חוטים. מחזיר אותו אח’'כ ושוב לא צריך לחבר כלום :+1:. הטענה מגנטית מאד נוחה.
שישי שבת, טיול ג’יפים מדבר יהודה. נפלנו על שרב :pensive:. חום ובעיקר זבובים ויתושים . אי אפשר לשבת בערב בכייף.
הוצאתי את המאוורר😀. לא אספר שהוא הבריח את כל המעופפים אבל עשה עבודה חחח.
אפשר לראות איך כולם מצטופפים מול המאוורר.
לקראת לילה נהיה נעים יותר. פחות מעופפים :blush:.רוח בריזה נעימה באמצע המדבר.
ישנים באוהל. באמצע הלילה מתעורר כולי זיעה. אין בריזה. חם מידי לישון :pensive:. קם ומכניס את המאוורר לאוהל :slightly_smiling_face:. מאותו רגע דפקתי שינה של החיים :+1::grinning:. בבוקר שמש ואני ממשיך לישון בכייף.
ביום למחרת עצירת אוכל צהריים (כמובן המנגלים עובדים :joy:) .המאוורר נשלף ונתן לנו אוויר לנשום :+1::blush:.
מה שכן, אחרי שעה בצהריים הסוללה נגמרה :pensive:.
יתרונות:

1. שקט מאד מאד . זו הסיבה העיקרית כי הוא עובד אצלי בסלון כל היום בקיץ והמאווררים הקודמים זמזמו והפריעו לאשתי בטלוויזיה.
    הוא עד כדי כך שקט שהרבה פעמים שכחנו אותו פועל.
  2. מופעל דרך הטלפון. מדהים :joy:. בתור אחד שמצליח למצוא פתרונות לעצלנות חחח זה מעולה. להדליק, לכבות, לשנות עוצמה והשוס הגדול - אפשר לכוון בטלפון את זוית הסיבוב. שם אותו על 30 מעלות ואז זה רק עלינו בספה. בשביל מה שהרוח תגיע למטבח ?
  3. אלחוטי על סוללה. מאד נוח. היה לי מאורר אלחוטי. אבל הנוחות פה של חיבור וניתוק היא מדהימה :blush:. לוקח אותו ממקום למקום.
    כמו שסיפרתי אפילו לוקח אותו לטיולים וקמפינג בכנרת :sunglasses:.
  4. סוללה עוצמתית. הוא באמת מחזיק הרבה זמן.
  5. עיצוב. לי פחות חשוב אבל אשתי לא הייתה מוכנה למשהו מכוער בסלון.
    חסרונות:
  6. מחיר. מאד יקר למול המתחרים.
  7. לא מתקפל. קשה לקחת אותו לטיולים. תופס הרבה מקום.
  8. בטיול בחוץ ללא רשת וויפיי כמו בבית לא הצלחתי לתפעל אותו דרך הטלפון. רק עם הלחצנים עליו.
  9. צפצוף כל פעולה חזק מידי. לכל פעולה יש צפצוף שהוא קיבל את הפקודה. בלילה שישנים זה צפצוף מרעיש.
    אפשר לבטל צפצוף בהגדרות אבל לא נוח כי אתה לא יודע מתי קיבל פקודה ומתי פספסתי. לא כזה נורא אבל חיפשתי עוד חסרונות ולא מצאתי😂.
    *תראו מה זה :grinning:. באתי רק לרשום חוות דעת למי שרשם שלא צריך נטען ובסוף נסחפתי ו הגעתי לרשום מיני סקירה עליו :blush:.
    בתמונה אפשר לראות איך אנו כל הזמן מניידים אותו."