צמיד-מצוף הצלה מציל חיים! SHUI BAO BAO!

פורסם ב: https://zuzu.reviews/צמיד-מצוף-הצלה-מציל-חיים-shui-bao-bao/

SHUI BAO BAO צמיד מציל חיים! כולנו אומרים לעצמנו – לי זה לא יקרה. אני לא אכנס עמוק מידי. אני יודע לשחות, לקרוא את הזרם. רק להרטיב קצת את הרגליים או לשחק עם הילדים… סוף השבוע האחרון, עם לא פחות מ8 טביעות, בהם כמובן אמיר פרישר גוטמן ז”ל – זמר שכולנו מכירים ואף אלוף שחיה…

Reply by דני
כפי שתיארו במקרי אמת הטובע מאבד הכרה, נחנק ובאופן כללי נמצא בפאניקה, לא בטוח שהוא יזכור או יצליח להפעיל את המצוף. והאמת שלא בטוח שאדם שבלע מים בכלל יצליח לצוף עם המצוף הקטן הזה. סביר יותר שאולי תצוף ושאר הגוף יהיה שקוע במים. אז נכון שימצאו אותו יותר מהר אבל לא בטוח שיציל אותו ולא כדאי לסמוך על זה, זה דווקא עלול להביא אנשים להסתכן יותר.
נשמע כמו גימיק נחמד בתיאוריה אבל בשעת אמת לא נראה שיעזור.

פשוט לא נכון.
מבחינתך האדם כבר טבע והוא גופה צפה בים. נו באמת, במקרה והאדם כבר טבע ואיבד הכרה זה לא משנה אם עם צמיד הצלה, חגורת הצלה או בסוכה של המציל. הוא צריך החייאה לא מצוף.
לגבי פאניקה וכו’ - אדם לא טובע ומאבד הכרה בשניה וחצי. הוא נאבק ומפרפר, וגם אם הוא נשאב מתחת למים, הוא עדיין בהכרה לכמה דקות בדר"כ. קצת קשה לי לדמיין אדם ששם את הצמיד הזה על היד ומכיר את פעולותו וייעודו, נכנס למים, מתחיל לתבוע, ובמקום למשוך את הקליפס מיד, דווקא יקבל בלאק אאוט מוחלט ו’יכנס לפאניקה’ וישכח שיש לו מצוף על הידיים. אהא אבל מצד שני הוא דווקא יסתכן יותר. בחייאת זום זום. נסחפת קצת עם התיאוריות.
לגבי כושר ציפה - ניסינו, סקרנו, יש וידאו מול העיניים של אדם בוגר צף בלי בעיה וגם עוד סקירות ברשת. מזרון ים זה לא כמובן, גם לא וסט הצלה מלא לראפטינג בירדן. זה מוצר למקרה חירום ואת הפונקציה שלו הוא עושה מצויין - כאמור לאחר סקירה אמיתית שלנו ולא סתם ניחוש אקראי בתגובה ממשתמש אקראי. המצוף מאפשר לך לצוף למעלה ולאחוז בו עם הראש מעל המים וזה כל מה שחשוב. מוצר שיכול להציל חיים וחבל שאתה פוסל אותו כלאחר יד בלי שום בסיס או הגיון.