חבילה מ shien דרך exlot

שלום, חבילה שהזמנתי מאתר shien ואמורה להגיע מ exlot לא הגיעה בתאריך המשוער. במעקב אחר החבילה באתר שלהם נרשם ששוחררה מהמכס כבר ב 30/11. שלחתי הודעות ומיילים אבל בוט עונה לי ואין לי איך לברר מה עלה בגורל החבילה. אשמח לקבל עזרה.

דואר לפעמים לא מגיע, זו עובדה וזה היה ככה הרבה לפני אקסלוט. למעשה לא לכל דברי דואר יש מספר מעקב ואז בכלל אין מי לשאול או עם מי לדבר. לכן כשחשבו לראשונה על קניות ברשת, בזמן שזה עוד היה נשמע הזוי לקנות מאינטרנט ועוד מחו"ל, היה צריך לפתור את בעיות האמון של הקונים והמוכרים. הבעיה הזאת נפתרה על ידי חברה קטנה שאולי אתם מכירים, שמה בישראל PayPal , החברה הזאת יצא ברעיון מהפכני ואמרה, תשלמו על מוצרים דרכנו (אנחנו ניקח עמלה בדרך כמובן) אבל אם חס וחלילה המוצר שרכשתם לא מגיע אליכם, או שמגיע אבל שונה מהותית ממה שמתואר בחנות האינטרנט, אנחנו (פייפאל) נחזיר לכם את כל הכסף. זה ברמת העיקרון החוזה שלכם עם פייפאל (לחוזה האמיתי והמלא פנו לאתר פייפאל הרשמי) והסיבה שאפשר לקנות ברשת בבטחון יחסית גבוה!
לכן אם לא מגיעה חבילה - הולכים לPaypal ופותחים Dispute ורושמים שהחבילה לא הגיעה לידכם. יתחיל תהליך שבו פייפאל יצרו קשר עם החנות, החנות תנסה למצוא איזה פשרה, שורה תחתונה זכותכם להתעקש שאם החבילה לא הגיעה, כל הכסף יוחזר אליכם . אז חבל על העצבים, כאמור, לפעמים חבילות נאבדות, זה קורה וזה יקרה ולכן יש לכם ביטוח מפייפאל

שלום סמדר !
חג חנוכה שמח !
העצה שאני ממליץ עליה לאחר שגם אני הייתי באותה הבעיה זה לשלוח מייל לכתובת :cs@exelot.com
זה אמור לעזור לך .הם בדרך כלל עונים תוך יום תכתבי להם את המספר מעקב ואת הבעיה אני מאחל לך שיהיה בהצלחה רבה :smiley:

תודה רבה.

גם לי קרה אותו דבר עם חבילה מshien כתוב שהגיעה ב6/12 ניסיתי לדבר איתם אבל אין מענה דרך המייל