Samsung Galaxy Tab S6 - טאבלט האנדרואיד הכי חזק והכי איכותי שיש! רק ב2255 ש"ח!

2255שח

פורסם ב: 

אם בא לכם טאבלט שעושה הכל – מעריכת סרטוני 4K לציור, כתיבה ותחליף מחשב לכל דבר, אבל אין לכם כליה פנויה בשביל לקנות IPAD PRO חדש עם מקלדת ועט, הסמסונג גלקסי טאב S6 הוא בשבילכם!

טאבלט האנדרואיד הכי משוכלל, הכי חזק והכי איכותי בשוק!

בארץ הוא עולה 3,035 – 2,789 ₪

מאמזון תקבלו אותו עד הבית כולל הכל – מיסים ומשלוח מהיר רק ב:

*כולל S-Pen.
**המקלדת נמכרת בנפרד.

• The 2 in 1 that’s your all in 1; Instantly transform your Android tablet into a PC desktop experience when you attach the keyboard with built in trackpad
  • Power to multitask; Thanks to the speed of the fast mobile processor, rapidly switch between apps and tasks or immerse yourself in graphic intensive games; Plus, get PC caliber internal RAM
  • All new S Pen included; Now the included S Pen lets you pause and skip at the press of the button; Plus, you can still mark up papers, sign docs and take notes; The S Pen even attaches magnetically for easy storage and charging
  • Light on weight; Heavy on entertainment; With a spectacular edge to edge Super AMOLED display, superior graphics and quad speakers tuned by AKG, get drawn into immersive games all on a 2 in 1 that only weighs about a pound.Bluetooth v5.0 (LE up to 2 Mbps)
  • More hours of power; With up to 15 hours1on a full charge, you can create and edit all day, plus enjoy continuous browsing and streaming; Then quickly recharge the Fast Charging battery
  • Disclaimer – Based on laboratory testing. Battery life depends on usage. Compatible keyboard sold separately.
  • Computer_cpu_manufacturer: Qualcomm
  • Connectivity_technology: Bluetooth;USB;Wi Fi Built In3

• קניה ראשונה באתר? ראו המדריך המלא לקניה חכמה באמזון!
  • המחיר הרשום הינו המחיר הסופי בקופה במשלוח לישראל וכולל מיסים ומשלוח! לא תדרשו לתשלום נוסף!
  • מומלץ לוודא כי המוצר נשלח או נמכר על ידי אמזון (Sold by/Shipped by Amazon)
  • ניתן לשנות את שפת האתר לעברית בתפריט הראשי.
  • זמן הגעה משוער מפורט בקופה.

יש לו הרבה חברונות. העט ממש זבל. והם יודעים על כך.לסטודנט זה ממש חסרון.

לכל מוצר יש חסרונות ויתרונות וכל מוצר צריך להשוות לחלופות בשוק ולשקלל את המחיר.
לי כסטונדט ולרוב המקצועות - אין צורך בעט בכלל…
לציור - הוא דווקא עובד יפה.
לכתיבה - הS PEN קיים כבר שנים בסדרת הנוט והטבאלטים ועובד טוב למיליונים…אולי האייפד טוב יותר לדעתך, אבל המחיר יקר בהרבה והמערכת סגורה.

אני רק נותן חוויה שלי מהמוצר. כסטודנט אני משתמש בטבלט לכתיבה בהרצאות. במהלך שנה שהטבלט בשימוש שלי נשחקו לי 4 שפיצים, שפיץ אחד נשבר בזמן כתיבה (שירות לקוחות האדיב של סמסונג הציע לקנות עט חדש ב250 ש’'ח) מזל שהצלחתי להוציא אותו בעצמי בעזרת מחט ומצית,כל פעם שמחליפים שפיץ, העט משתגע ולא מגיב טוב בכתיבה. כל הנושאים האלו הואלו בפורומים של סמסונג ללא פתרון גם אחרי החלפה של עט. בזמן הזה חברים עם אייפד לא היו צריכים להחליף כלום (בשנה) ובתחלס אפליקציה שלהם לכתיבה יותר טובה משל אנדרואיד. זה מה יש. אנשים פשוט צריכים לדעת מה הם קונים.

מעולה, נתת חוות דעת מנומקת ודוגמאות וזה מצוין! תודה.
רק נזכיר שהעט של האייפד לבדו מתחיל ב619 ש"ח בארץ…